Home Horoskopai 2021 metų žiemos horoskopas, skirtas zodiako ženklams: žvaigždžių tikrinimas

2021 metų žiemos horoskopas, skirtas zodiako ženklams: žvaigždžių tikrinimas

by admin
12830 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Siūlome išsamų šios žiemos zodiako ženklų horoskopą su visų slaptų žvaigždžių ženklų dekodavimu

Žiema yra atgaivinantis, lūžio taškas mūsų gyvenime. Nereikėtų iš jos tikėtis jokių grandiozinių įvykių, nes jos užduotis yra subtilesnė. Apskritai, jei pažvelgsite, pagrindinė žiemos funkcija yra valymas. Peršalimas ateina ir pašalina iš šio pasaulio viską, kas išgyveno save ir tik šiukšlina erdvę, kad pasaulis galėtų atgimti atėjus pavasariui.

Šia prasme ši žiema yra kuo klasiškesnė. Ji padarys tiksliai tai, ko reikia – ištrins negatyvą ir privers jus atsikratyti visko, kas nereikalinga, įskaitant blogus prisiminimus. Tai puikus laikas pradžiai, darbui su savimi, planavimui ir esminiams pokyčiams – pokyčiams, bet dar ne rezultatams.

Gruodžio mėn

Gruodžio 8 diena yra intensyviausia mėnesio akimirka dėl to, kad Venera bus kritiniame Skorpiono laipsnyje. Galimos netyčinės išlaidos, nuostoliai, pinigų praradimas ir kt. Taigi dienomis šalia šios datos turėtumėte būti kuo atsargesni su savo kapitalu.

Gruodžio 17 dieną Saturnas įžengs į Vandenio ženklą. Tai labai svarbi data planavimo prasme. Dabar galite išsikelti sau tikslus, kuriuos pasieksite per kitą dešimtmetį. Energetiškai jausite palaikymą kelyje, tačiau tikslai turėtų būti tinkami, tai yra verti pastangų ir laiko.

Sausio mėn

Sausio 19 dieną Saulė pateks į Vandenio ženklą, o tai prisidės prie staigaus energijos šuolio aplinkinėje erdvėje. Ramų Ožiaragį pakeis ekscentriškas Vandenis. Jis paskatins teisingus ir savo nuomonę turinčius žmones. Jiems pasiseks. Tačiau nesėkmės aplenks tuos, kurie šiuo metu nusprendžia apgauti ir apgauti. Taip pat šiuo laikotarpiu galimi daug mistinių sutapimų.

Sausio 28 d. Liūte įvyks pilnatis, kuri svarbiais klausimais gali įnešti stipinus į ratus, todėl mėnesio pabaigoje geriau teikti pirmenybę poilsiui ir dvasinėms praktikoms, bet ne rimtam darbui.

Vasario mėn

Vasario 12-oji bus „White Metal Bull“ metai. Visatos dėmesys pereis nuo globalaus prie tarpasmeninio. Daugeliui žmonių prioritetas bus šeimos vertybės ir bendravimas su aplinkiniais. Bendra pasaulio procesų dinamika sulėtės, gyvenimas taps labiau išmatuotas ir ramus.

Venera į Žuvis pateks vasario 25 d. Tai paskatins tai, kad daugelis persvarstys savo požiūrį į santykius su kitais. Labai svarbu bus pridėti dvasinį elementą romantikoje.

Avinas

Geriausia šią žiemą pradėti nuo intensyvios veiklos gruodžio mėnesį ir iki vasario pradžios sklandžiai pereiti prie poilsio. Būtent šis krūvio pasiskirstymas leis jums veikti vieningai su Visatos energijomis ir pasiekti geresnių rezultatų.

Jautis

Jautis galės pasiekti reikšmingos sėkmės kūryboje ir profesinėje srityje, su sąlyga, kad jie neapleis bendravimo su savo šeima. Tai suteiks galingą emocijų užtaisą, kuris leis jums įveikti save.

Dvyniai

Dvyniams žiema bus draugystės metas. Bet kuriame versle bus galima pasikliauti ištikimais draugais, o tokiu atveju – ir priešais, kurie sugriežtins savo antraštes. Pagrindinis jūsų vaidmuo bus jūsų atvirumas žmonėms.

Vėžys

Vėžiai šią žiemą praleis emocijų siautulyje. Gali būti, kad žiema bus kupina romantikos, intrigų, apreiškimų ir džiaugsmingų susitikimų. Jums tikrai nebus nuobodu. Apskritai laikotarpis žada būti optimistiškas.

Liūtas

Liūtui žvaigždės numato nuostabų laikotarpį naujiems pradams. Jei norite pradėti treniruotis, įvaldyti tam tikrus įgūdžius ar kūrybiškai išreikšti save, turite pradėti šią žiemą.

Mergelė

Mergelės turėtų apriboti savo socialinį ratą tik patikimais žmonėmis. Žiema bus kupina puikių idėjų ir įžvalgų, kurių kol kas geriau neatskleisti.

Svarstyklės

Svarstyklėms dangaus kūnai kviečiami galvoti apie dekoracijos pasikeitimą, žingsnį, naują verslą ar kokį kitą būdą gauti šviežių emocijų. Jie padės paįvairinti gyvenimą ir rasti jame naujų, perspektyvių veiklos sričių.

Skorpionas

Žvaigždės šią žiemą prognozuoja ramybę. Puikus laikas planavimui ir savianalizei. Ateinančiais mėnesiais nebus jokių aktyvių „Skorpionas“ veikėjų. Taisyklėje gali būti išimčių, tačiau tik tarp uoliausių.

Šaulys

Šauliai gali pasikliauti savo idėjomis, kad pritrauktų bendraminčius. Tačiau neskubėkite sujungti jėgų. Jūs pats galite padaryti savo pastangas iki galo. Turėkite tai omenyje.

Ožiaragis

Ožiaragiai, pasiruošk keliauti! Šią žiemą jų gali būti keletas. Yra galimybė atsisakyti, tačiau apskritai šis kelias jums žada itin teigiamų pokyčių.

Vandenis

Vandeniai turėtų pagalvoti apie savo talentų ugdymą. Žiemą tam bus ir galimybių, ir prielaidų, kurios privers jus įgyvendinti savo planus. Tad kodėl nepasinaudojus proga?

Žuvys

Žiema suteiks Žuvims puikių galimybių dvasinei saviugdai. Šiaip ar taip, šis laikotarpis bus kupinas mistikos, magijos, kurioje jums padės Visata.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama