Home Horoskopai Astrologinė prognozė 2021 m. Pagal zodiako ženklus

Astrologinė prognozė 2021 m. Pagal zodiako ženklus

by admin
24205 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Planetos žada: 2021 metai bus didelių galimybių ir pokyčių metai.

Ateinančius metus teisėtai galima vadinti gaivinimo arba pabudimo metais. Neigiamas 2020 m. Bus praeities dalykas, jį pakeis skatinamosios 2021 m. Tendencijos.

Daugeliui zodiako ženklų Baltojo metalo jaučio metai bus šiek tiek inertiški, tačiau tai nereiškia, kad juose nevyks jokie svarbūs įvykiai. Tai tinkamas pradžios laikas, kurį galima paversti reikšminga sėkme.

Metai pasirodys palankūs finansinei veiklai, kūrybinei plėtrai ir veiklos rūšies keitimui. Visi norintys, jei iki galo nepasiekia savo tikslų, neabejotinai pažengs juos pasiekdami. Nereikėtų tikėtis nemalonių staigmenų. Jautis kupinas sveikatos, jėgų ir tvirtai pasisako už šiltus draugiškus ir šeimyninius jausmus.

Avinas (03.21–20.04)

2021 m. Avinas nuspręs išsiskirstyti visa jėga, tačiau greitai pastebės, kad jiems nereikia išnaudoti visų savo galimybių. „White Metal Ox“ užjaučia pirmojo zodiako ženklo atstovus, todėl jis stengsis padaryti jiems viską lengviau ir greičiau nei visiems kitiems.

Pirmosios jų iniciatyvų sėkmės galima tikėtis iki sausio 20 dienos. Ilgalaikiai projektai žada sėkmę maždaug kovo mėnesį. Galima tikėtis finansinio pelno ir kelionių į karštas šalis. Spalio link jūsų laukia svarbus pasirinkimas.

Jautis (04.21-21.05)

Jautis su Jaučiu – vienas uogų laukas. Jiems bus gana lengva judėti tuo pačiu bangos ilgiu. Jaučiai gali pasikliauti ir atsitiktinumu, ir sėkme tais klausimais, kuriuos įgyvendinti jie turėjo ranka. 2021 m. Vargu ar Jaučiui bus bent vienas blogas mėnuo. Bet kurį sezoną galite atidaryti verslą, pateikti svarbių verslo pasiūlymų, mokytis arba išvykti į kelionę. Rugpjūtį įvyks svarbios, net lemtingos pažintys.

Dvyniai (22.05–21.06)

Baltojo metalo jaučio metai pareikalaus, kad Dvyniai persvarstytų savo požiūrį į tikslų pasiekimą. Įprastas sėkmingo bendravimo su žmonėmis lūkestis neduos laukiamų rezultatų. Kuo dažniau prisitaikysite prie to, kas vyksta, tuo geriau susiklostys skirtingos situacijos.

Pasikliaukite žiniomis ir įgūdžiais – tai jūsų koziris ateinantiems metams. Ženklus finansinis atsigavimas numatomas kovo mėnesį. Balandis bus geras pradžiai. Geriausia tai, kad metai bus ramūs, malonūs, nereikalaus nereikalingo šurmulio ir rimtų rūpesčių.

Vėžys (22.06 – 22.07)

2021 m. Vėžiai turės atsisakyti įprasto emocingumo. Baltojo metalo jautis išgelbės jus nuo nepageidaujamų aplinkybių. Daiktai ginčysis, ir išnyks nemaža dalis trukdžių. Galite susitelkti ties pačiu maloniausiu ir paprasčiausiu.

Pavasaris-vasara yra palankus laikotarpis kūrybinei veiklai. Nepraleisk šios akimirkos. Kai kurie sunkumai profesinėje srityje iškils vasaros viduryje, tačiau jie suteiks jums tinkamą paskatą asmeniniam augimui.

Liūtas (23.07–21.08)

Liūtas ir Baltojo metalo jautis laikosi pagarbaus atstumo. Liūtas gauna visišką veiksmų laisvę, tačiau tuo pačiu metu jautis niekuo nepadės žvėrių karaliui pasiekti jo tikslų. Todėl viską, ką pasiekiate, galima saugiai vertinti tik kaip jūsų pasiekimus.

Atitinkamai tingumas ir neveikimas yra kelias į niekur. Jei norite sėkmės – aktyvinkitės jau sausio mėnesį, kad pasinaudotumėte nauda bent iki kovo pradžios. Galite atidaryti verslą, kurti finansinius projektus, persikelti į kitas šalis.

Mergelė (08.22 – 09.23)

Baltojo metalo jautis nereikalaus per didelių Mergelių, įpratusių dirbti 2021 m., Pastangų. Priešingai, jis pakvies juos pakeisti taktiką ir pradėti planuoti, taip pat globaliau suvokti savo kelią. Metai bus turtingi naujomis idėjomis ir užuomazgomis. Geras laikas finansiškai. Arčiau rudens bus naudinga kruopščiai imtis studijų. Numatoma sėkmė dvasinėje praktikoje, tačiau svarbu turėti protingą mokytoją, kuris iš tikrųjų orientuotųsi į šį klausimą.

Svarstyklės (24.09 – 23.10)

Svarstyklėms teks išlaikyti pusiausvyrą tarp aktyvios profesinės veiklos ir neskanaus suvokimo, kas vyksta gyvenime. Kartu reikia tapti ir dalyviu, ir stebėtoju. Taip išvengsite klaidų.

Jau vasario mėnesį gali įvykti stiprūs karjeros pokyčiai. Svarstyklės turi visas galimybes užimti lyderio pozicijas – kai kurios bus suteiktos tik laikinai, o kitos – nuolat. Būtina parodyti savo geriausius ištisus metus. Jūsų gera reputacija yra raktas į sėkmingą bendravimą su žmonėmis visus metus.

Skorpionas (24.10 – 22.11)

Skorpionus traukia žygdarbiai – ir pramoniniai, ir asmeniniai. Metai bus turtingi kelionėmis. Kiekvienas iš jų bus reikšmingas savaip. Papildomų renginių „White Metal Bull“ metais tikrai nesitikima. Tačiau visa tai būtina prisiminti apie poilsį. Laiku pakeitus darbą ir atsipalaidavimą, galėsite palaikyti gerą formą ir iš savo veiklos gauti didelę finansinę grąžą.

Šaulys (11/23 – 12/22)

2021 m. Jūs aktyviai nustatysite prioritetus. Dailiosios lyties atstovės prisimins, kad joms asmeniniai santykiai yra svarbiau nei darbas, tačiau vyrai nuspręs daugiau dėmesio skirti tam, ką jie laiko savo gyvenime.

Vienaip ar kitaip, tačiau tarpasmeniniai santykiai Šauliams įgis ypatingą svarbą Baltojo metalo jaučio metais. Svarbu palaikyti šilumą su tais, su kuriais ji yra, ir pabandyti užmegzti ryšį su tais, su kuriais mums dar nepavyko rasti bendros kalbos. Spalis bus pelningiausias mėnuo per metus.

Ožiaragis (23.12 – 20.01)

Šiais metais sklandžiai judėsite savo tikslų link. Jums 2021 metai pirmiausia yra profesionali, kūrybinga ir asmeninė kova už sėkmę. Kova – su savo asmeninėmis silpnybėmis, bet ne su konkurentais. Baltojo metalo jautis palaikys jus savo energija. Svarbu būti lankstiems, kad neužstrigtų. Jei vienas požiūris neveikia, bus svarbu pasukti 180 laipsnių kampu ir rasti metodą, kuris geriausiai tinka dabartinei situacijai. Retkarčiais jūsų gyvenime atsiras didelių sumų, tačiau jūs norite jas ne taupyti, o siųsti į verslą.

Vandenis (21.01 – 19.02)

„White Metal Ox“ bus malonu, jei jo globojamas išdrįsite padaryti rimtų pokyčių asmeniniame gyvenime. Tačiau neturėtumėte skubėti per daug. Svarbu skirti pakankamai laiko pasiruošimui ir planavimui. Geriausias laikas imtis ryžtingų žingsnių 2021 m. Yra pavasario pradžia. Tai leis jums sutaupyti jėgų ir nedaryti klaidų. Apskritai metai yra palankūs. Būsite sveiki, finansiškai saugūs, beveik visada geros nuotaikos. Svarbiausia laikytis efektyvių strategijų, tada neišvengiamai jums priklausys sėkmė.

Žuvys (20.02 – 20.03)

Žuvys daug sužinojo nuo 2020 m. Ne visos gyvenimo pamokos buvo neskausmingos, tačiau dabar ateina laikotarpis, kai laikas visas sukauptas žinias pritaikyti savo naudai. Tam tikrai bus galimybių. Aplinkinius žmones užims ypatinga simpatija jūsų Ženklo atstovams.

Jau vasario mėnesį galite tikėtis pelningų verslo pasiūlymų ir viliojančių finansinių pasiūlymų. Vasara sukels daug įdomių poilsio variantų. Verta pasirinkti įdomiausias keliones į užsienį.

Apskritai 2021 metai Žuvims praeis palyginti tyliai – tam tikroje meditacinėje koncentracijoje. Skubos trūkumas padės giliau ir geriau įvertinti situacijas, o tai leis rasti sau geriausius ir perspektyviausius būdus, kaip surasti laimę.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama