Home Horoskopai Pats likimas iki lapkričio pabaigos skuba apdovanoti 5 zodiako ženklus

Pats likimas iki lapkričio pabaigos skuba apdovanoti 5 zodiako ženklus

by admin
1217 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Mėnesio pabaiga visada yra simbolinis laikas, nes laikas apibendrinti ir apmąstyti. Lapkritį vieniems ženklams pasiseks labiau nei kitiems, nes jiems pavyks patraukti sėkmę už uodegos.

Vėžys

Sunkiai dirbo vykdydamas darbo projektus, o namuose visada dalyvauja visuose reikaluose. Šio ženklo atstovas sugeba lankyti vaikų matinee, pasiūti vaikui kostiumą ir net atkreipti dėmesį į įmonių banketą.

Kolegos pavydi, viršininkai laimingi, artimieji nemėgsta tokio padėjėjo, o Vėžys labai patenkintas, nes dėl šeimos jis yra pasirengęs daug kam. Mėnesio pabaigoje jis gaus pelnytą prizą už savo darbą.

Dvyniai

Pagaliau gali sau saugiai pasakyti, kad moka oriai elgtis su gyvenimo bėdomis. Būtent lapkričio pabaigoje likimas jiems pateiks nemalonią staigmeną, tačiau šio oro ženklo atstovas ne tik susitvarkys su vienu kairiuoju, bet ir galės situaciją pakreipti savo naudai.

Herojus galės atsikratyti neigiamų pasekmių ir net apsimesti, kad viskas iš pradžių taip buvo numatyta. Vikriai ir meistriškai jis išsisuks iš problemų, išmokęs visą gyvenimą svarbių pamokų.

Žuvys

Mielai plaukiančios su srautu, svajoja, kad „rytoj bus geriau“ ir statys pilis ore, o lapkričio pabaigoje sulauks neįtikėtinos likimo dovanos! Labiausiai tikėtina, kad tai bus susiję su šeimos pagausėjimu, o tai reiškia, kad Žuvys dabar turės rūpintis ne tik savo proto būsena. Laimei, šio ženklo atstovai yra pakankamai subalansuoti, kad pasitikėtų ateitimi užtikrintai.

Ožiaragis

Lapkričio pabaigoje taip sunkiai dirbo, kad nepastebėjo, kaip tarp jo ir jo namų susiformavo šalta susvetimėjimo siena. Laimei, paskutinis rudens mėnuo palankus šio ženklo atstovui, o žvaigždės sėkmingai susiliejo danguje: Ožiaragis laiku pasivys ir pasirengs Naujuosius sutikti puikiai nusiteikęs. Mėnesio pabaigoje ateis laikotarpis, kai herojus vėl turės įsitikinti, kad jo gyvenime nėra nieko svarbesnio už šeimą.

Jautis

Visą savo laiką skiria savo šeimai, o lapkričio pabaigoje jo rūpestis sulauks atsiliepimų labai neįprastu būdu: ženklo atstovas laukia papildymo šeimoje. Labiausiai tikėtina, kad apie vestuves kalbės vienas artimiausių giminaičių, ir nuo to Jaučio nuotaika pakils aukštyn. Be to, mėnuo padarys herojų dar viena staigmena, kuri bus susijusi su pinigais.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama