Home Horoskopai Kiekvieno zodiako ženklo horoskopas 2020 m. Gruodžio mėn

Kiekvieno zodiako ženklo horoskopas 2020 m. Gruodžio mėn

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

2020 m. Gruodžio mėn., Ar girdi? Tai reiškia, kad labai greitai atsiras kalendoriaus pertrauka, kuri leis mums iškvėpti: viskas baigta! Įjungiame atgalinį laiką ir klausomės žvaigždžių – jos, kaip įprasta, kalba bylą.

Avinas

Jums yra du gaunami pranešimai: mėnuo nebus pats lengviausias (2020 m. Radome kuo nustebinti!), Tačiau vaisingas (bet tai jau įdomu). Jei gruodžio mėnesį dėsite paskutines pastangas: išaiškinkite reikalus, palaikykite savo artimuosius, tada 2021 metų pradžioje pamatysite Naujųjų metų veiklos rezultatą.

Jautis

Pavydėti nėra gerai, tačiau nepavyksta nepavydėti Jaučio šį gruodį. Metus baigiate taip, tarsi jums viskas pavyktų, ką ketinote, ir rezultatas jums puikiai tinka. Yra tik vienas trūkumas: jūsų verslo dvasia beveik nepalieka vietos romantikai ir avantiūrizmui. Ei! Skubiai atlikite nedidelę kvailystę!

Dvyniai

Panašu, kad Naujieji metai atėjo mėnesiu anksčiau, o bėdų, susikaupusių 2020 m., Pamažu liko praeityje. Kaip neišgąsdinti žvaigždžių palankumo? Neišleiskite nosies anksčiau laiko ir naudokitės derybininko dovana visose situacijose, kuriose kyla konfliktas. Tu žinai kaip.

Vėžys

Kas jūsų laukia gruodžio mėnesį? Tiksliausias atsakymas į šį klausimą yra „vienas dalykas, tada kitas“. Kaip patekti į Naujųjų metų stalą be nuostolių? Nepriimkite mažų problemų prie širdies (taip žvaigždės susibūrė – ne dėl jūsų kaltės) ir nepašalinkite kivirčų. Taip, nepamirškite padaryti sau malonių staigmenų!

Liūtas

Šiais metais finišo liniją įveiksite labai greitai – turėsite pakankamai energijos su marža. Tačiau yra viena sąlyga: svarbūs dalykai, kuriuos galima užbaigti šiais metais, turi būti įvykdyti prieš skambant. Norėdami tai padaryti, dabar sudarykite veiksmų planą ir dažnai jį nagrinėkite.

Mergelė

Jums beveik viskas sekasi – ir tai negali atsidžiaugti. Bet jūs nuolat girdite pavydžių žmonių niurzgėjimą – ir tai negali nenusiminti. Kaip būti? Įkvėpkite, iškvėpkite ir užsiimkite ilgalaikiu planavimu: prieš šešis mėnesius turite pakankamai įdomių idėjų ir grandiozinių įsipareigojimų. Ir net metams.

Svarstyklės

Geriausia, ką galite padaryti šį mėnesį – nepaisyti naujienų ir stengtis kontroliuoti emocijas, kitaip Naujųjų metų išvakarėse sužibėsite tarp linksmų žvakių. Kas jus atitrauks? Ar tai ne tokie romantiški santykiai, apie kuriuos jau galvojai?

Skorpionas

Naujieji metai yra tik po mėnesio, tačiau žvaigždės jau nori kažko palinkėti: labiau klausytis artimųjų. Jūs labiau pasitikite savimi nei bet kada ir matote tikslą, kurio link linksmai judate. Taigi, kažkas pakeliui mato duobes ir nori jus perspėti. Kad tiksliai įvykdytumėte savo planą.

Šaulys

Po savo gimtadienio norėsite pereiti prie energijos taupymo režimo ir atidėti rimtą verslą bei didelius pokyčius iki naujųjų metų. Strategija aiški, bet ar ji geriausia? Ne visai. Kai tik pastebėsite, kad pažįstama trasa veda ne ta linkme, perimkite iniciatyvą į savo rankas!

Ožiaragis

Viskas, kas numatyta 2020 m., Liks 2021 m. Planuose, o gruodis bus panašus į kitus 11 mėnesių. Tačiau, nors jūs galite išsiversti be didelio pasaulio, jūs atvėsinsite (skaitykite – išmintingai) išlyginsite visus šiurkštumus ir išspręsite visus neaiškumus santykiuose su artimaisiais.

Vandenis

Kas yra šitie žmonės? Kodėl jie tavęs negirdi? Žvaigždės perspėja: nemaloniausia gruodžio mėnesio dovana bus keisti personažai, kurių bendravimas sukels visišką nesusipratimą. Tačiau maloni rutina, pavyzdžiui, pasiruošimas Naujiesiems metams, vyks kaip įprasta – nepaisant visko.

Žuvys

Ar praleidote gerą naujieną 2020 m. Tikėtis. Ir kad nepraleistumėte jų už streso šydo, neperkraukite savęs nei namų, nei darbo reikalais – resursų, ypač gruodžio pradžioje, gali nepakakti. Geriau apsupkite jaukumą ir komfortą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama