Home Horoskopai 2020 m. Gruodžio 14–20 d. Savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

2020 m. Gruodžio 14–20 d. Savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

by admin
7066 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Visi Zodiako ženklai, suplanuokite daugybę svarbių dalykų 51 metų savaitei, turėsite pakankamai laiko ir jėgų, kad galėtumėte nuvesti jus iki galo. Reikalaujamas savaitės nuo 2020 m. Gruodžio 14 d. Iki gruodžio 20 d. Horoskopas – būtinai pasinaudokite tokia gera akimirka, tik dabar galite susidoroti su bet kokiu klausimu. Lengvas flirtas ir maloni pažintis gali išsivystyti į visavertį romaną. Iš anksto pagalvokite, kaip seksis savaitgalis. Iš meniu pašalinkite viską, kas kaloringas .

Zodiako ženklų horoskopai savaitei nuo 2020 m. Gruodžio 14 d. Iki 2020 m. Gruodžio 20 d

Avinas

Kūrybinių profesijų atstovai Avinai turės galimybę pasireikšti nekreipdami dėmesio į rėmus ir padorumą. Negalima šokiruoti užkietėjusių konservatorių savo požiūriu. Kiekviename saulės spindulyje gali pamatyti grožį ir moki jį perteikti. Toks talentas suteikiamas labai nedaugeliui žmonių, vertink tai, ką turi. Geras poilsio laikotarpis yra kažkur prie vandens. Venkite raudonos mėsos poilsio metu.

Jautis

Pagal savaitės nuo 2020 m. Gruodžio 14 d. Iki gruodžio 20 d. Horoskopą Jaučiui palankus laikotarpis verslui, ypač jei vyresnio amžiaus žmogus yra priekyje. Nepasitikėkite nepažįstamais žmonėmis. Patikrinkite visą gautą informaciją ir tik tada pradėkite veikti. Galite saugiai išeiti iš miesto ir visai nesvarbu, kad tai bus stovyklavietė ar vasarnamis draugams, svarbiausia, kad būsite gamtoje, atstatysite jėgas ir vidinę pusiausvyrą.

Dvyniai

Pastaruoju metu Dvyniai daug dirbo patys, mokėsi kalbos, sportavo, o dabar visa tai duoda vaisių. Darbe jums bus pasiūlyta, nors laikinai padidinsite, susitarkite. Padėtis darbe pasikeis po kelių mėnesių. Tuo pačiu rūpinkitės savo asmeniniu gyvenimu, jums reikės daug pastangų, kad įrengtumėte savo gyvenimą. Šiltas pienas su medumi padės jums būti sveikiems.

Vėžys

Pagal savaitės nuo 2020 m. Gruodžio 14 d. Iki gruodžio 20 d. Horoskopą šiuo laikotarpiu vykstantys susitikimai ateityje turės didelę įtaką Vėžių likimui. Geranoriškumas ir atvirumas padės padidinti tokių naudingų kontaktų skaičių. Trumpas poilsis kažkur užmiesčio namuose padės ilgiau išlikti geros energijos. Į dietą įtraukite bet kokius žalumynus, kad išvengtumėte vitaminų trūkumo.

Liūtas

Iš liūtų reikalaujama maksimalaus takto ir atitikimo. Turėsite galimybę išplėsti savo verslą, jį patraukti, nieko panašaus nebesitikima. Laikykite savo darbo ir asmeninius kontaktus paslaptyje. Santykiai su mylimu žmogumi vystosi harmoningai, jie suteikia jums emocijų ir saugumo jausmą. Arbata su avietėmis ir šermukšnio uogomis tik padidins jūsų patrauklumą.

Mergelė

Savaitės, nuo 2020 m. Gruodžio 14 d. Iki gruodžio 20 d., Horoskopas rekomenduoja Mergelėms sutvarkyti daiktus įrašuose ir dokumentuose. Šis monotoniškas ir įprastas darbas padės jums susitelkti ties savo jausmais. Dabar išgyvenate sunkų periodą ir neturite laiko kūrybiniams procesams. Jei įmanoma, pasirūpinkite laisva diena sau, nedidelis poilsis namuose padės iš dalies atkurti vidinę pusiausvyrą. Išsimaudykite su mėtų, medetkų ir gysločių arbata.

Svarstyklės

Sėkmė pasirinko Svarstykles kaip savo mėgstamiausias. Jums seksis ten, kur kiti patyrė triuškinantį pralaimėjimą. Nepaisant visų sunkumų, galėsite įgyvendinti visas savo svajones. Verslo plėtra palaipsniui didins pajamas. Pirkdami komercinį nekilnojamąjį turtą, gerai pagalvokite, ar šis pirkimas yra toks pelningas. Objektas gali būti nenaudingas dėl jo vietos.

Skorpionas

Horoskopas savaitei nuo 2020 m. Gruodžio 14 d. Iki gruodžio 20 d., Esu tikras – Skorpionai kupini jėgų ir noro dirbti. Jūsų nuotaika leis padaryti daugiau, nei planuota iš pradžių. Savaitgaliais drąsiai eikite į gamtą, net kelios valandos, praleistos ne namuose, padės išlaikyti jūsų tonusą normalų. Jei tai neįmanoma, eikite į parką pėsčiomis. Sveikatos būklė yra normali, tačiau neturėtumėte išbandyti savo kūno jėgų.

Šaulys

Labai ilgai jūsų gyvenime prasidės pokyčiai Šaulio gyvenime, kurių taip ilgai laukėte. Tinkamas laikas pakeisti darbą. Elkitės pagarbiai su visais, su kuriais dirbate. Meilės reikaluose lėtai, bet santykiai juda teisinga linkme, dabar pagrindinis dalykas iš jūsų yra santūrumas. Stipri arbata su mėtų lapais ir avietėmis padės suvaldyti emocijas.

Ožiaragis

Pagal savaitės nuo 2020 m. Gruodžio 14 d. Iki gruodžio 20 d. Horoskopą Ožiaragiai pasižymi ramiu ir santūriu charakteriu, tačiau priėmę sprendimą niekada jo nepakeisite. Dauguma mano, kad gyvenimą galima pakeisti tik jūsų darbu ir atkaklumu. Tačiau neatmeskite likimo ir sėkmės. Padarykite trumpą pertrauką darbe ir pailsėkite. Geras miegas ir pasivaikščiojimas parke sugrąžins jėgas ir pasirodymą.

Vandenis

Visos Vandenio pastangos duoda rezultatų, tačiau tai praktiškai neturi įtakos jūsų finansų būklei. Pinigai ateina ir beveik nedelsdami palieka, neatidėliojant. Jūsų optimizmas ir atvirumas traukia žmones, dėl to sėkmingai ir greitai kilstate karjeros laiptais. Kai kuriuos daiktus galite nusipirkti, tačiau kol kas turėtumėte atsisakyti pirkti automobilį.

Žuvys

Pagal savaitės nuo 2020 m. Gruodžio 14 d. Iki gruodžio 20 d. Horoskopą visi Žuvų veiksmai yra apgalvoti ir siekia tik vieno tikslo – užsidirbti pinigų. Elgiatės ryžtingai ir greitai, nesuteikdami konkurentams nė menkiausios galimybės. Savaitgalį geriausia praleisti pagyvenusių tėvų kompanijoje, todėl atsikratysite įtampos, jums nebus nusiskundimų. Teigiamą poveikį turės šviežias obuolys ir petražolės.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama