Home Horoskopai Meilės horoskopas, kurį žvaigždės paruošė zodiako ženklams nuo gruodžio 14–20 d. – visiems ženklams

Meilės horoskopas, kurį žvaigždės paruošė zodiako ženklams nuo gruodžio 14–20 d. – visiems ženklams

by admin
8022 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Santykiai šiomis dienomis išryškės ir daugeliu atvejų jūs spindėsite laime.

Nesistenkite slėpti emocijų ir jausmų, neapsunkinkite gyvenimo, tik atvirumas padės išlikti laimingam.

Zodiako ženklas – Avinas

Mėgausitės nuostabia atmosfera asmeniniame gyvenime ir pasieksite aukščiausią laimės lygį. Galite nuspręsti pakelti savo santykius į kitą lygį.

Jei esate vienišas, šiomis dienomis sėkmė yra jūsų pusėje, Visata nukreips jus teisingu keliu ir galėsite sutikti ypatingą asmenį, kuris taps jūsų gyvenimo dalimi.

Zodiako ženklas – Jautis

Svajojate apie aistrą ir stiprią meilę, tačiau greičiausiai tai neįvyks šią savaitę, viskas tik dar labiau apsunkins. Priekaištai, kasdieniai kivirčai – tai jūsų laukia, įtemptos dienos.

Tačiau išlikite pozityvūs ir atkreipkite dėmesį į ne tik asmeninį gyvenimą, bet į sportą, pomėgius, darbą. Tegul praeina šis laikotarpis ir viskas grįš į savo įpročius.

Zodiako ženklas – Dvyniai

Nesvarbu, ar esate santykiuose, ar vienišas, laimės tikimybė yra itin didelė. Jūsų dovana ramiai ir atvirai bendrauti su mylimuoju bus maksimali, o tai suartins jus.

Be to, šis jūsų sugebėjimas gali padėti atsikratyti vienatvės, pritrauksite ypatingo žmogaus dėmesį. Visi aplinkiniai ieškos jūsų kompanijos.

Zodiako ženklas – Vėžys

Jūs prisitaikote prie šiek tiek nestabilaus santykių klimato, dėl kurio viską matysite kitaip. Šiomis dienomis sumažinkite savo lūkesčius mylimam žmogui, ne visi gali būti nuolatos viename bangos ilgyje su jumis.

Jei esate vieniša, šią savaitę jums padės jūsų spontaniškumas ir galite pritraukti labai įdomaus žmogaus dėmesį, galbūt prasidės gražus romanas.

Zodiako ženklas – Liūtas

Šią savaitę jums patiks dėmesys, komplimentai ir gražios emocijos asmeniniu lygmeniu. Nėra nė menkiausios rizikos, kad kažkas ar kažkas trukdys jūsų artimiems santykiams ir sutrikdys idilę.

Niekas nepakeis jūsų ir mylimojo santykių, dabar išgyvenate gražiausią savo laikotarpį. Tiems, kurie nerado savo sielos draugo, žvaigždės paruošė staigmenų, bent jau jūsų laukia įdomus nuotykis.

Zodiako ženklas – Mergelė

Jūsų baimės ir įtarimai gali jus nukreipti neteisinga linkme ir sukelti tik problemų. Privalote įveikti visą negatyvą, kad pasiektumėte savo asmeninio gyvenimo tikslus, kitaip nukentėsite.

sustok minutei ir pagalvok, galbūt visi įtarimai tik tavo galvoje, iš tikrųjų viskas ne taip. Nenustebkite, jei dėl šios situacijos turite save kaltinti.

Zodiako ženklas – Svarstyklės

Šią savaitę jūsų meilės gyvenime neturėtų trūkti bendravimo. Nesvarbu, ar tarp jūsų ir mylimo žmogaus yra problemų, ar ne, nuoširdūs ir šilti pokalbiai sustiprins jūsų santykius.

Jei esate vienišas, nebijokite atstūmimo, nebijokite gauti atsakymą „Ne“, greičiausiai tai nebuvo jūsų pasirinkimas nuo pat pradžių, ir viskas yra taip, kaip turėtų būti.

Zodiako ženklas – Skorpionas

Žvaigždės šią savaitę palaikys jus meilės gyvenime. Šiomis dienomis jus lydės harmonija ir gražios emocijos, o visos problemos bus perduotos labai lengvai.

Jei esate vienišas, sutiksite įdomų žmogų, kurį įsimylėsite iš pirmo žvilgsnio, arba kažkas iš praeities grįš į jūsų gyvenimą, visiškai pakeisdamas jį į gerąją pusę. Palikite visus neigiamus dalykus ir žiūrėkite į ateitį optimistiškai.

Zodiako ženklas – Šaulys

Santykiai, kuriuose dalyvaujate, yra dinamiški ir patrauklūs, šiais laikais niekas nepažeis harmonijos. Tikri ir spontaniški jausmai nuspalvins jūsų meilės gyvenimą aistra.

Vienišiam Šauliui žvaigždės paruošė nemažai staigmenų, gali būti, kad ilgų santykių užmegzti nepavyks, tačiau nuotykiai bus įdomūs.

Zodiako ženklas – Ožiaragis

Jūsų profesinis gyvenimas pradeda daryti įtaką jūsų asmeniniam gyvenimui. Jūsų mylimasis pradės prarasti kantrybę dėl jūsų dažno nebuvimo ir daugiau dėmesio darbui nei santykiams.

Pabandykite atvirai pasikalbėti su savo gyvenimo draugu ir rasti sprendimą abiem, galbūt jūsų kompromisas padės susitvarkyti.

Zodiako ženklas – Vandenis

Pasinaudokite šios savaitės galimybėmis priartėti prie savo palydovo ar patinkančio žmogaus, jei esate vienišas. Žvaigždės bet kuriuo atveju jus palaikys.

Jums tikrai pasiseks, jei kalbėsite ir elgsitės užtikrintai ir atvirai, neslėpdami jausmų ir emocijų. Visus traukia pasitikintys savimi, atviri ir sąžiningi.

Zodiako ženklas – Žuvys

Jūsų jausmai šią savaitę padarys jus arba per jautrius, arba per griežtus. Tačiau neslėpkite, ką jaučiate, nes tai gali būti naudinga ir išgelbėti jus nuo nereikalingų rūpesčių.

Santykiai, kuriuose esate susiję, tęsis tol, kol jūs ir jūsų mylimasis esate sąžiningi. Jei esate vienišas, gali būti, kad nedidelis nuotykis virsta tikra romantika.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama