Home Horoskopai 2021 m. Sausio mėn. Horoskopas visiems zodiako ženklams

2021 m. Sausio mėn. Horoskopas visiems zodiako ženklams

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Sveikiname jus su artėjančiomis šventėmis ir linkime sveikatos. Jūsų dėmesiui pateikiu 2021 metų sausio horoskopą.

Sausis yra vienas iš svarbiausių mėnesių horoskope. Daugeliui žmonių tai reiškia naują pradžią, kai galite pradėti gyvenimą nuo nulio, ir tik nuo jūsų priklauso, kaip sukursite savo gyvenimą.

Sausio mėnesį žvaigždžių padėtis žemės zodiako ženklams, ypač Ožiaragiams, suteiks daug fizinės energijos. Jei nuspręsite sportuoti metų pradžioje, jums tai tikrai bus naudinga. Tai taip pat padės atitraukti dėmesį nuo neigiamų minčių.

Po atostogų atostogų būsite ramesnė ir lengviau suvoksite kitus. Mėnesio pabaigoje saugokitės kvėpavimo takų infekcijų, ypač gripo ar gerklės problemų. Šiomis dienomis jums bus lengviau susirgti.

Net jei žvaigždės jums rodo tam tikrą kelią, vargu ar juo eisite sausio mėnesį, nes jums nepatiks jo kryptis.

Patikrinkite savo horoskopą ir sužinokite, kas jūsų laukia sausio mėnesį. Pažiūrėkite, koks yra jūsų mėnesinis horoskopas ir kokie netikėtumai nutiks jūsų gyvenime. Patikrinkite savo horoskopą ir sužinokite, ar sausis priklauso jums!

Saulė apšviečia Ožiaragio žvaigždyną, kuriam vadovauja Plutonas ir Merkurijus: jėga ir intelektas tarnauja visiems ženklams.

Meilė yra aistringa, pirmąją savaitę, o tada nuo 9 iki 31, ji tarnauja mūsų emocinio stabilumo ar net atsinaujinimo troškimui, o tai yra gana neįprasta.

Jupiteris, Saturnas ir Saulė 9 – 31 siekia išplėsti mūsų sąmonę į itin galingą socialinę įtaką. Nors Jaučio Uranas daro pokyčius, kurie veikia visus zodiako ženklus, viskas tampa tikra! Neptūnas ir toliau daro įtaką dvasiniam pabudimui ir užpildo mūsų sielą svajonių suformuotais norais. Gera metų pradžia!

Avinas

Teigiama energija suteikia jums jėgų iki 6-osios, kurios turėtų pakakti norint išspręsti profesines problemas, kurios jūsų laukia galingoje Saulės ir Ožiaragio įtakoje iki 19-osios, o vėliau veikiamos Merkurijaus ir Plutono.

Jūsų finansai užima jūsų mintis, Marsą, nes jūsų planeta sužadina susidomėjimą pinigais, ypač pinigais, susijusiais su jūsų profesija. Nuo 20 dienos atėjo laikas savo projektams, draugams ir saviugdai!

Jūsų prigimtis turėtų vertinti tas energijas, kurios tvirtai nukreiptos į ateitį. Jupiteris ir Saturnas sustiprina pirmąsias dienas, siūlydami įkvėpimą ir didžiulį augimą! Neptūnas vis dar palaiko jūsų intymų gyvenimą, ar nenorite pažvelgti į savo vidų? Šis mėnuo žymi iššūkius ir ilgalaikius planus.

Meilė

Per pirmąją savaitę Marsas rūpinasi jūsų emocine gerove tiek namuose, tiek darbe. Šaulio Venera taip pat palaiko jus ir parodo, kokia yra jūsų aistra!

Apribokite savo profesinius reikalus siekdami atsiduoti žmogui, kuris jums yra prie širdies, ir tada viskas baigsis gerai. Nuo sausio 9-osios jūsų atsakomybės jausmas vaidins didelį vaidmenį, taip pat jūsų noras padidinti savo pajamas. Bet kur visame tame yra meilė? Skirkite laiko savo santykiams!

Jautis

Saulė Ožiaragyje jus stebi ir palaiko iki sausio 19 dienos, tada Plutonas ir Venera nuo 10 iki 31 harmoningai veikia jūsų gyvenimo pozicijas.

Energija skatina jūsų profesionalų verslą. Nuo 20 dienos Saulės ir Merkurijaus Vandenyje dėka būsite tvirtas ir drąsus, ypač kai Marsas jūsų ženklu atvyks septintą dieną.

Jūsų dinamika ir jėga parodys save bet kokioje situacijoje! Jupiteris ir Saturnas keičia jūsų darbinį gyvenimą, sukeldami diskusijas, užduodami klausimus ir skatindami veikti.

Neptūnas atneša nuoširdžią draugystę ir originalias idėjas, kurios gali užmegzti greitai, bet užtikrintai. Meilė, aistringa iki 8 dienos, paskui tyra ir tikra. Graži metų pradžia!

Meilė

Jūs labai susijaudinote prieš sausio 6-ąją dėl Marso Avinuose. Kyla aistra, kartais labai stipri ir nenugalima. Nuo 7 iki 31 dienos Marsas ateina į jūsų namus ir suteikia jums galingą meilės energiją. Jausmai turi pirmenybę, ypač nuo sausio 9-osios Venera Ožiaragyje tenkina jūsų emocinius poreikius. Puiku!

Dvyniai

Tikimasi, kad jūsų ženklas pasikeis iki sausio 19 d. Esate susikaupęs, mažiau skauda galvą ir rūpesčius.

Nuo 20 iki 31 Vandenio saulė pažadina norą keliauti ir rasti gyvenimo tikslą. Jupiteris ir Saturnas jau prisideda prie šio nuostabaus pabudimo!

Merkurijus, kaip jūsų planeta, išlieka Ožiaragyje iki aštuntojo ir sukelia jums rimtų minčių, tada nuo 9 iki 31 jis palengvina jūsų santykius ir, kaip įprasta, jūsų neįtikėtiną iškalbą paverčia dar aktyvesne ir patrauklesne.

Energija naudinga iki šeštojo ir sustiprina jūsų meilės gyvenimą likusį mėnesį. Antrą dešimtmetį gausite teigiamą Neptūno energiją, naudokite ją, kiek reikia, savo socialinėje ir profesinėje sferoje. Trečią dešimtmetį Plutonas vis dar veikia jus, o teigiami pokyčiai jūsų ir jūsų aplinkoje netrukus įvyks, padėkite jiems!

Meilė

Visą pirmąją savaitę jauti meilę, ji įkvepia norų! Marsas ir Venera išryškins jūsų aistrą ir charizmą. Nuo 10 dienos kai kurie dalykai sulėtėja, bet ne jūsų jaudulys! Marsas Jautyje sulėtina šį pagreitį, bet daro tave emocingesnį. Nuo 9 dienos savo žodžių ar veiksmų dėka sugebate suvilioti daug priešingos lyties atstovų!

Vėžys

Iki sausio 19 dienos Saulė Ožiaragyje puikiai apšviečia jūsų santykių sferą, jūsų bendraujantis charakteris gali visiškai pasireikšti.

Profesiniai reikalai yra šiek tiek reiklūs iki šeštojo su Marso antplūdžiu į Aviną. Tuomet darnios Marso energijos Jaučiu metu yra vietos jūsų projektams ir jūsų draugystei.

Pirmąjį dešimtmetį dominuoja Jupiteris ir Saturnas, kad įkvėptų jus giliai galvoti apie savo giliausius troškimus, tuo pačiu rūpinantis savo finansais. Tinkamas Plutonas atneš pokyčių jūsų santuokoje ar socialiniame gyvenime. Nuo 20 iki 31 dienos Vandenio saulė jungiasi su Jupiteriu ir Saturnu ir sustiprina jūsų planus. Imtis veiksmų!

Meilė

Mėnuo yra suskirstytas į du skirtingus laikotarpius: nuo pirmojo iki 9, tada nuo 10 iki 31. Pirmasis laikotarpis kviečia mėgautis kasdienio gyvenimo džiaugsmais, kad kompensuotumėte tai, kas kartais gali kelti įtampą. Santuokoje vyrauja emocinė harmonija. Situacija aiški, Venera ir Marsas jus lepina, esate aktyvus ir kupinas energijos.

Liūtas

Jūsų kasdienes pareigas ir darbą sustiprina Saulės įtaka iki sausio 19 dienos ir per Merkurijų Ožiaragyje iki 9 dienos. Iki 6-os dienos esate drąsus ir dinamiškas, tada Marsas Jaučiame prižiūri jūsų socialinius ir profesinius tikslus.

Ar jūs iššūkį sau? Šaulio Venera saugo jūsų kūrybinį ir emocinį gyvenimą iki 9 dienos, tada ši graži planeta geranorišką dėmesį nukreipia į jūsų karjerą, tačiau saikingai!

„Neptūnas“ kviečia į antrąjį dešimtmetį pagilinti mintis ir atskleisti dvasingumą, o praėjusį dešimtmetį Plutonas pablogina sveikatos ir kasdienio gyvenimo sferą.

Nuo 20 dienos Saulė ir Merkurijus Vandenyje priverčia artimuosius didžiuotis jumis, partneriu ar sutuoktiniu, taip pat laukiami nauji santykiai, taip pat įkvepiantys ir naujoviški mainai. Jei planuojamas interviu, pabandykite jį surengti nuo sausio 10 iki 21 dienos.

Meilė

Žvaigždės kviečia atkreipti dėmesį į partnerio norus. Viską galite gauti dirbdami kartu, o ne primindami savo požiūrį.

Šaulio Venera prieš 9-ą daro jus aktyviu ir aistringu žmogumi! Jūsų aistra yra hiperaktyvi iki 6-osios, tada nedidelis stresas gali jus nuraminti. Išlik geraširdis.

Mergelė

Emocinis pasitenkinimas skirtas jūsų ženklui! Saulė palaiko Merkurijų iki 19 dienos, o tai prisideda prie gerų santykių su jūsų vaikais, jei esate tėvai!

Jūs esate susijęs su savo finansiniais reikalais iki sausio 6 d. Jūsų gyvenimo planus sugeria jūsų veiksmai, kuriuos dar labiau sustiprina Marsas Jaučiuose. Kai kurie pokyčiai namuose galimi iki 10 dienos. Nenusiminkite, jei viskas pasirodys sudėtingiau, nei tikėjotės.

Jūsų santuoka ar socialinis gyvenimas išlieka tas pats. Planetos jėgoms Vandeniui, Saulei, Jupiteriui ir Saturnui užėmus jūsų darbo ar kasdienio gyvenimo sritį, būsite produktyvus, efektyvus ir bendraujantis, ypač pirmąjį dešimtmetį. Metų pradžia yra daug žadanti!

Meilė

Jūs esate išlepintas dėl pasirinkimo! Jūsų emocinis fonas gauna Saulės buvimą iki sausio 19 d., Merkurijaus 9 d., Venerą nuo 10 iki 31, kurie dera su jūsų ženklu. Jums garantuota aistra, vaisingas keitimasis nuomonėmis, kūrybiškumo gilinimas ir ramybė. Marso energija Jautyje 7 dieną rodo sveiką jaudulį kartu su švelniu impulsu, neįprastu jūsų švelniai prigimčiai. Sėkmės!

Svarstyklės

Teigiami pokyčiai ateina į jūsų namų ir šeimos santykius! Iki sausio 19 dienos Saulė ir Merkurijus Ožiaragyje atgaivins jūsų asmeninę erdvę.

Nėra nervų ir dirginimo, būk ramus. Be to, Marsas yra Avine prieš šeštąjį, kelia riziką. Marsas perduoda stiprią energiją, kuri gali sukelti nesveikas reakcijas.

Venera, kaip jūsų planeta, apima daugiau bendravimo ir kompromisų. Atsipalaiduokite ir rūpinkitės šeimos santykiais. Pastarąjį dešimtmetį Plutonas užbaigė pokyčius buityje ir šeimoje. Ar žinote, ką dirbti?

Nuo sausio 20 iki sausio 31 dienos Vandenio, Saulės ir Merkurijaus energija prisotina emocinę ir kūrybinę sferą, Jupiteris leidžia tobulėti, o Saturnas stabilizuoja jausmus. Gana gera metų pradžia!

Meilė

Planetų energija suteikia jūsų meilės stiprybės per pirmąjį dešimtmetį, esate dalykiškas ir optimistiškas! Nuo dešimtos dienos jūsų jausmingumas didėja, o Venera kruopščiai saugo jūsų šeimos gyvenimą. Pajusite atsipalaidavimo ir drovumo harmoniją! Nuo 20 dienos būsite aktyvuotas išreikšti savo jausmus!

Skorpionas

Bus supratimas visais atžvilgiais!

Metus pradedate Saulės ir Merkurijaus atėjimu į Ožiaragį, kad paskatintumėte savo sugebėjimą kalbėti atvirai.

Venera nuo sausio 10 iki sausio 31 dienos sušvelnina jūsų veiksmus ir atneša sėkmę versle. Maras Avinui pasižymi tam tikru dinamiškumu iki 6 dienos. Neskubėkite bet ko kasdieniniame gyvenime ir darbe. Nuo septintos iki trisdešimtos dienos Marsas susidurs su jūsų ženklu ir pagerins jūsų santuokos santykius.

Jūsų namai gauna Vandenio planetų energiją. Jupiteris ir Saturnas yra su jumis, ir dabar yra ką tobulinti būsto ar šeimos klausimais, nors pokyčių ir diskusijų bus daug. Jums paruošiamos kliūtys, pabandykite jas įveikti!

Meilė

Nuo kovo 10 dienos Marsas Jautyje ir Venera Ožiaragyje skelbia aistros antplūdį, derantį su intymia gamta! Jūsų jaudulys gali būti karštas, jausmai tampa ilgalaikiai ir nuoširdūs. Tačiau būkite atsargūs, kad nesate pernelyg entuziastingi dėl savo asmeninių santykių, nes jūsų partneris turi ką jums parodyti.

Šaulys

Finansiniai klausimai tampa prioritetu nuo pat metų pradžios!

Iki 19 dienos Ožiaragio valdžia atkreipia dėmesį į klausimus, susijusius su jūsų kredito istorija. Jei norite ją patobulinti, dabar ateis laikas, kai Venera jūsų ženkle prieš 9-ąją suteiks jums žavesio ir charizmos, galinčios teigiamai paveikti šiuos dalykus.

Šiek tiek teigiamos energijos namuose atsiras antrąjį dešimtmetį, o Marsas Avinuose meilės duris atvers iki sausio 6 dienos. Nuo 7-osios raudona planeta stebi jūsų partnerystę. Galite pajusti tam tikrą nekantrumą.

Per 20 skaičių Vandenio energijos, harmoningai susijusios su jūsų ženklu, garantuoja malonius susitikimus, svarbius pokalbius ir išskirtinius pasiekimus! Pirmąjį dešimtmetį prasideda nauja intelektualinė ar dvasinė raida.

Meilė

Jūsų laukia nepaprastai charizmatiškas ir labai dinamiškas laikotarpis. Iki 9 dienos jūsų prigimtis yra labai jautri mylimojo žodžiams. Tada Marsas Jaučiame riboja jūsų romantinius santykius, priversdamas tave užsiimti kasdiene veikla.

Savo darbui skirsite tiek energijos, kad ši sritis užimtų visą jūsų laiką. Tačiau nuo sausio 20 dienos pajusite aistrų intensyvumą ir kūniškų malonumų troškimą!

Ožiaragis

Jūsų ženklas yra globojamas Saulės iki sausio 19 d., Merkurijus – 9-osios, Venera – 10-osios iki 31-osios ir Plutonas. Jūs esate dinamiškas, intelektualiai aktyvus, charizmatiškas ir jaučiatės giliai atsinaujinęs.

Saturnas, kaip jūsų planeta, atvyksta į Vandenį lydimas Jupiterio. Savo finansinėje sferoje sėkmė ir laimė įmanoma per pirmąjį dešimtmetį. Namuose iki 6 dienos galima įtampos šleifas, tačiau jis greitai išnyks, nes po to Marsas Jaučiame harmoningai pagerina jūsų santykius šeimoje ir su vaikais, jei esate tėvai.

„Neptūnas“ palaiko įkvepiančius ir įdomius intelektualinius pasimatymus ir pokalbius. Sausio 20 dieną Saulė prisijungia prie Merkurijaus ir Saturno, o Jupiteris atvyksta į Vandenį pasirūpinti jūsų norais ar vidinėmis emocijomis. Labai perspektyvi metų pradžia!

Meilė

Dangus palaiko jūsų emocijas nuo septintojo, kai jūsų meilės, jausmingumo ir malonaus jaudulio srityje pasirodo Marsas Jaučiame! Venera jūsų ženkle atveria daugiau nei palankias perspektyvas, suteikia jums žavesio, kantrybės ir takto emociniuose santykiuose. Dabar tu laimingas!

Vandenis

Laikas pažvelgti į save, tai teigiamai paveiks jūsų asmenybę ir santykius su artimaisiais!

Ožiaragio ir Saulės energijos iki sausio 19 d., O Merkurijaus iki 9 dienos – kviečia susimąstyti ir užduoti sau klausimus, ką daryti toliau.

Saturnas ir Jupiteris atvyksta į jūsų žvaigždyną, padedantys puikiai pradėti naujas pastangas. Atsakomybės jausmas auga, o pirmasis dešimtmetis tampa pavojingas! Meilė yra su tavimi iki 11 dienos, tada ji gali arba pasislėpti, arba tylėti, pradedant sausio 10 d.

Keliaudami su Marsu Avinu, esate kupini energijos iki 6-osios, tačiau saugokitės šeimos ar socialinės nesantaikos nuo 7 iki 30 dienos, diplomatija bus geriausias jūsų ginklas! Nuo 20 dienos Saulė grįžta į jūsų namus ir prisijungia prie Merkurijaus: atsiranda galinga energija ir gera aura. Iš principo neblogas mėnuo!

Meilė

Pirmą savaitę meilė veikia tave ir gerina nuotaiką. Venera ir Marsas skelbia harmoniją tarp jūsų jausmų ir norų. Tada jie nurimsta, Venera tampa paslaptinga ir šalta, o Marsas per daug stimuliuoja jūsų ženklą.

Galimos nenumatytos situacijos, neklaidinkite entuziazmo skubėdami. Pamirškite visus šansus, meilė tikrai verta diplomatijos!

Žuvys

Nauji projektai, padidėjęs kitų dėmesys, daug kas vyksta jūsų ženkle!

Ožiaragio energijos yra palankios jūsų socialinei sferai ir jūsų ketinimams. Jūsų paslaptinga asmenybė yra pragmatiškesnė iki sausio 19 dienos, net jei Neptūnas nurims antrą dešimtmetį, jūsų realybės suvokimas vis tiek pasikeis, norite daugiau.

Pasaulinis Vandenio pasaulio vaizdas palankus ilgalaikiams projektams, nes dabar esate laukimo fazėje, ypač pirmąjį dešimtmetį. Iki sausio 6-osios būsite susirūpinę savo finansine būkle, paveikti Avino impulsų, kurie padidina jūsų galimybes ir naudingus kontaktus nuo 7 iki 31.

Nuo 20 dienos Saulė apšviečia jūsų asmeninį gyvenimą, todėl jis emociškai praturtėja. Čia visata kviečia realizuoti ir drąsiausias, ir nelabai reikšmingas idėjas. Ką norite atsinešti į šį pasaulį?

Meilė

Venera Ožiaragyje nuo sausio 10 iki 31 dienos padaro jus romantiškesne, draugystę galite paversti meile! Saulės ir Plutono energijos vibruoja jumyse, jūs prisitaikote prie savo aplinkos ir derinate prie pozityvaus. Marsas Jautyje nuo 7 iki 31 dienos, padidina jaudulį ir užpildo jūsų širdį norais!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama