Home Horoskopai 7 zodiako poros, pasmerktos amžinai meilei!

7 zodiako poros, pasmerktos amžinai meilei!

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

7 zodiako poros, pasmerktos amžinai meilei! Kai žmonės užmezga santykius, jie išgyvena tikrą euforiją. Tačiau pirmosios ryškios emocijos ir įspūdžiai visiškai negarantuoja, kad dviejų žmonių sąjunga tęsis ilgai, ir visai negarantuoja būsimos laimės. Po kurio laiko, geriau pažįstant vienas kitą, poros išbandomos dėl suderinamumo.

Jei poros nesutaps pagal zodiako ženklus, jų laukia sunkūs išbandymai, kurie labai tikėtina gali baigtis pertrauka.

Avinas ir Dvyniai

Ugnis ir oras, šie du elementai puikiai palaiko vienas kitą. Kaip ugnis negali degti be oro, taip Avinas negali gyventi be Dvynių.

Tokios sąjungos partneriai traukia vienas kitą ne tik fiziniu lygmeniu, juos domina bendra intelektinė veikla. Tačiau tai yra puiki pagalba kuriant šeimą. Šventinė nuotaika visada tvyro šalia šių laimingųjų, jie gali ištverti bet kokius sunkumus.

Šaulys ir Liūtas

Logiška manyti, kad du ugnies ženklai turi konkuruoti tarpusavyje. Bet taip nutinka tik tuo atveju, jei poros meilė nėra tikra.

Jei jausmai teisingi, Šaulys ir Liūtas lengvai ras bendrą kalbą, o jų sąjunga pasmerkta klestėjimui. Astrologai rekomenduoja tokiai porai keliauti dažniau, tai palaikys jų meilės ugnį.

Avinas ir Svarstyklės

Štai kas iš tikrųjų moka dirbti komandoje! Svarstykles valdo moteriškoji Venera, o Avinas yra apdovanotas vyrų Marso globa. Atrodo, kad ši pora niekada neišnyks susidomėjimo vienas kitu. Tiek tokioje sąjungoje pasiekiama svaiginanti sėkmė, paprastai jie yra labai turtingi žmonės, ir, kas yra svarbu, jie tikrai laimingi.

Vandenis ir Mergelė

Praktiška Mergelė ir Vandenis, kupini naujų idėjų, yra pora, kuri buvo sukurta siekiant pakeisti pasaulį į gerąją pusę. Šis tandemas yra tikri burtininkai, jie moka daryti vienas kitam stebuklus, niekada nenuobodžiauja ir nesiginčija dėl smulkmenų. Mergelę ir Vandenį dažnai vienija meilė gaminti maistą, gražūs daiktai ir gamta. Jie sugeba ištverti net pačius sunkiausius likimo smūgius.

Vėžys ir Skorpionas

Vėžiai yra kraupūs savininkai, todėl jiems labai sunku užmegzti santykius. Jie stengiasi patekti į kažkieno asmeninę erdvę, o tai viską sugadina. Bet jei Vėžys susitiks su Skorpionu, nutiks kažkas nuostabaus.

Skorpionui patinka, kad Vėžys reikalauja jam savo teisių: tai yra geriausia priemonė nuo įtarimų, savo ruožtu Skorpionas įžiebia aistrą nedrąsiame Vėžyje.

Jautis ir Ožiaragis

Du žemės ženklai puikiai supranta vienas kitą. Jie tvirtai stovi ant žemės, tačiau tai nereiškia, kad jie nėra pajėgūs tobulai mylėti. Jautis ir Ožiaragis turi visas galimybes gyventi kartu su ryškių įspūdžių kupinu gyvenimu iki senatvės. Labai dažnai tokioje sąjungoje gimsta keli vaikai, nes žemė tokia derlinga.

Žuvys ir Jaučiai

Jei norite įsivaizduoti tobulą atitikimą, tiesiog pažvelkite į šią porą. Jaučio sveikas protas ir išmintis palaiko išsvajotas ir jausmingas Žuvis.

Ši pora tikrai vertina vienas kitą: nuo meilės jų širdis gali išsipūsti iki penkių aukštų pastato dydžio. Santykiai tarp partnerių yra nuolat vystomi, ir tai yra puiku, jie gali sukurti tikrai stiprią šeimą!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama