Home Horoskopai Meilės horoskopas, kurį žvaigždės paruošė zodiako ženklams gruodžio 21–27 dienomis – visiems ženklams

Meilės horoskopas, kurį žvaigždės paruošė zodiako ženklams gruodžio 21–27 dienomis – visiems ženklams

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Nauja savaitė ir naujos galimybės visiems zodiako atstovams, būkite dėmesingi viskam, kas vyksta aplink jus.

Nedvejodami parodykite savo emocijas ir jausmus, tačiau būkite arti realybės.

Zodiako ženklas – Avinas

Gali tekti pasirinkti šią savaitę. Nepaisant jūsų statuso, žvaigždės užpildys jūsų gyvenimą pagundomis, flirtu ir įtemptomis akimirkomis, į jūsų gyvenimą pateks nauji žmonės.

Nenustebkite radę naujų norų, pajusite dar didesnį poreikį pabėgti iš dabartinio gyvenimo, daug intensyvesnį nei pastaraisiais mėnesiais. Norėsis mėgautis meile.

Zodiako ženklas – Jautis

Jūsų asmeninė padėtis šiek tiek pagerės. Dėl aplaidumo savo gyvenimo palydovui jo atžvilgiu kyla tam tikras, padidėjęs jautrumas.

Astralinė įtaka sukels situacijas, kurios bus labai naudingos kuriant pasitikėjimo atmosferą, žinoma, jei parodysite savo pastangas. Jei esate vienišas, šiais laikais nesate apsaugotas nuo meilės iš pirmo žvilgsnio, kuris turi visas galimybes išsivystyti į ilgalaikius santykius.

Zodiako ženklas – Dvyniai

Šiomis dienomis nedvejodami leiskitės į rimtas diskusijas. Jei turite artimų santykių, ši savaitė yra ideali vieta paryškinti bendrus projektus ir juos įgyvendinti.

Jei esate vienišas, būkite drąsus ir pats atlikite visus pirmuosius žingsnius, galite susitikti su nuostabiais žmonėmis ir užmegzti gražų romaną.

Zodiako ženklas – Vėžys

Šią savaitę jūsų meilės poreikis padidės. Šiomis dienomis būsite drąsesnis ir labiau atsipalaidavęs. Tai paskatins daugiau betarpiškumo, natūralumo ir jautrumo.

Galėsite įveikti kliūtis, kurios jus gąsdino iki šiol. Viską palengvins jūsų drąsus požiūris. Galbūt jūs rimtai pakeisite savo gyvenimą.

Zodiako ženklas – Liūtas

Šią savaitę bet kokia kaina palaikykite savo siekius ir norus. Tai suteiks jums kelią į sėkmę asmeniniame gyvenime. Jūs pradedate naują ciklą, kuris leis atnaujinti santykius, palaikyti ar užmegzti naujus.

Turėsite daug galimybių pasikeisti, ir jie bus naujos ilgos kelionės pradžios sinonimai, kupini meilės ir gražių emocijų.

Zodiako ženklas – Mergelė

Šią savaitę turėsite puikų šansą sustiprinti savo santykius, jei jie turėjo bėdų. Jums pavyksta atleisti save nuo kaltės už praeityje padarytas klaidas ir sutelkti dėmesį į dabartį.

Tvirtai laikykitės meilės laivo vairo, kaip viskas vystysis, priklauso tik nuo jūsų. Vienišiems žmonėms šis laikotarpis gali būti pažymėtas naujais susitikimais, gali būti, kad vakarai jums bus liūdni.

Zodiako ženklas – Svarstyklės

Jūsų asmeninė padėtis stabilizuosis ir šią savaitę galėsite džiaugtis savo meile. Nesvarbu, ar esate vienas, ar ne, būsite labiau nei bet kada pasiryžęs pagerinti savo asmeninį gyvenimą.

Niekas netrukdys jūsų laimei, nes turėsite žvaigždžių palaikymą. Nesigėdykite savo norų ir jausmų, drąsiai išsakykite juos ir tai padarys jūsų gyvenimą harmoningą.

Zodiako ženklas – Skorpionas

Jūsų spontaniškumas padės tapti laimingesniems. Tavo gyvenimo geismas vėl yra su tavimi meilės gyvenime. Daugeliui Skorpionų visomis prasmėmis kažkas naujo atsiranda savaitės viduryje.

Nepriklausomai nuo dabartinės situacijos, jūs patirsite gilų pasitenkinimą, jūsų jausmai sustiprės, ypač kai gausite patvirtinimą apie jausmų abipusiškumą.

Zodiako ženklas – Šaulys

Šią savaitę jūsų žavesys patiks priešingai lyčiai. Jei iki šiol kūrėte tik planus, laikas imtis veiksmų ir būti drąsesniam.

Jei jau seniai esate įsitraukę į santykius, greičiausiai pajusite ne visada akivaizdžių pokyčių poreikį, todėl atvirai pasikalbėkite su savo gyvenimo partneriu.

Zodiako ženklas – Ožiaragis

Nepaisant dabartinės situacijos, nesvarbu, ar esate vienas, ar ne, žvaigždės rekomenduoja atsisakyti lėtumo priimant sprendimus, nes tai bus neigiamas sėkmės meilėje veiksnys.

Tačiau būkite atsargūs ir nepamirškite atsižvelgti į savo norus, svarbiausius poreikius, nes esate linkęs save pastatyti į paskutinę vietą.

Zodiako ženklas – Vandenis

Paradoksalu, bet šią savaitę artimųjų apsuptyje būsite dažniau nei įprastai. Nepaisant to, kažko naujo poreikis bus jaučiamas stipresnis ir tik jūsų kūrybiškumas padės rasti tinkamus sprendimus.

Jei esate vienas, virtuali aplinka jums nieko gero neduos. Ditch pažinčių svetaines, žengkite žingsnį atgal ir grįžkite į realų pasaulį.

Zodiako ženklas – Žuvys

Šią savaitę pradėsite geriau suprasti savo gyvenimo partnerį ir įsitikinti, kad jis yra laimingas. Tai žymi nuostabią pažangą jūsų meilės gyvenime.

Instinktyviai keičiate savo elgesį, ir tai pakeis jūsų santykius į gerąją pusę. Jei esate vienišas, pajusite poreikį išeiti iš rutinos, o tai paskatins jus užmegzti naujas pažintis ir galbūt jūsų sielos draugą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama