Home Testai Nykščio ilgis jums pasakys apie jūsų meilės gyvenimą

Nykščio ilgis jums pasakys apie jūsų meilės gyvenimą

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Sakoma, kad delnų ir pirštų linijos gali daug pasakyti apie mūsų ateitį ir asmenybę. Mes nežinome, kiek tai tiesa, nes tai nebuvo moksliškai įrodyta. Tai gali būti sutapimas, o galbūt mūsų ateitis tikrai parašyta ant mūsų rankų.

Pažvelkite į savo nykštį prieš pradėdami. Pažvelkite į piešinį ir pasirinkite, kuris pirštas yra panašesnis į jūsų.

1. Abi pusės yra lygios

Jei abi nykščio pusės yra lygios, vadinasi, esate ramus ir subalansuotas žmogus. Jūs tikrai norite planuoti dalykus iš anksto, kad jūsų užduotys būtų atliktos greitai ir lengvai.

Jūs turite tą patį požiūrį į santykius. Kadangi jūs vos rodote emocijas ar nesidalinate savijauta, partneris sunkiai supranta jus, ir tai jiems kelia apmaudą! Viską suvokiate lėtai, emociškai ir fiziškai. Jums nepatinka daugybė dramų ir jums labiau patinka stabilumas, o tai klaidina jūsų partnerį.

2. Viršutinė pusė yra didesnė už apatinę

Esate labai ištikima, beviltiška romantikė ir kartais galite būti per aistringa. Jūs lengvai atsiveriate kitiems ir esate labai sąžiningas žmonėms, su kuriais bendraujate. Jūs tikrai esate tas žmogus, su kuriuo nori būti daugybė žmonių!

Kai esate santykiuose, esate labai ištikimas savo partneriui ir mylite juos visa širdimi. Deja, jūsų labai aistringa prigimtis gali būti didžiulė jūsų partneriui, jei nesuteiksite jiems reikalingos vietos.

3. Viršutinė pusė yra mažesnė nei apatinė

Esate sąžiningas ir patikimas žmogus. Jūs linkę kontroliuoti savo emocijas. Sprendimus priimate galva, o ne širdimi.

Jūs įsimylite savo partnerį labai, LABAI lėtai. Tai gali sutrikdyti jūsų partnerį, kuris mano, kad po penkerių metų pažinties gali būti laikas atsikraustyti.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: