Home Receptai Naujiesiems metams aš tikrai paruošiu šį mėgstamą užkandį iš krabų lazdelių: visi produktai yra prieinami ir labai skanūs

Naujiesiems metams aš tikrai paruošiu šį mėgstamą užkandį iš krabų lazdelių: visi produktai yra prieinami ir labai skanūs

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Naujųjų metų stalas reikalauja ypatingo dėmesio – užkandžiai yra neatsiejama šio stalo dalis, kuri turėtų ne tik būti skani, bet ir gražiai atrodyti!

Šiandien noriu pasidalinti su jumis labai skanaus  ir tuo pačiu  gražaus užkandžio iš krabų lazdelių receptu  .

Šį užkandį galima paruošti pažodžiui per  15 minučių,  o produktai yra  labai prieinami.  Toks užkandis visada pirmiausia palieka stalą. Išbandykite, jums tikrai patiks!

Virimo ingredientai:

  • Krabų lazdelės – 200 g (viena didelė pakuotė)
  • Vištienos kiaušiniai – 2 vnt.
  • Kietas, pusiau kietas arba sūrymo sūris – 100 g
  • Majonezas – 2-3 šaukštai l.
  • Petražolės ir (arba) krapai – maža kekė
  • Česnakai – 1 gvazdikėlis
  • Druska ir pipirai pagal skonį

Pradėkime gaminti …

Pirmasis žingsnis – kietai išvirti 2 vištienos kiaušinius: užpilti šaltu vandeniu ir nusiųsti į ugnį. Virkite 7–9 minutes nuo virimo momento, tada išpilkite verdantį vandenį, užpilkite naują dalį šalto vandens ir palikite atvėsti.

Tuo tarpu krabų lazdeles patrinkite smulkia tarka. Kad būtų lengviau sutarkuoti, galite juos šiek tiek užšaldyti – įdėkite į šaldiklį 15-20 minučių. Padalinkite visas gautas krabų „drožles“ į 2 nevienodas dalis: kol kas atidėkite trečdalį, likusius supilkite į gilų dubenį.

Atvėsusius kiaušinius nuvalome nuo lukšto ir smulkiai įtriname, o tada į dubenį suberiame į krabų lazdeles.

Mes taip pat įtriname sūrį smulkia tarka, pridėkite prie ankstesnių ingredientų. Taip pat ten siunčiame smulkintus žalumynus, česnaką, perleistą per presą, ir porą šaukštų majonezo. Viską gerai išmaišykite. Skanaujame ir ragaujame su druska ir pipirais.

Dabar lengvai patepkite rankas augaliniu aliejumi arba sudrėkinkite vandeniu ir suformuokite kamuoliukus iš krabų masės. Dydis yra jūsų nuožiūra. Galite pagaminti sniego gniūžtes dideles arba labai mažas – vienam kąsniui.

Ir tai dar ne viskas, perskaitykite iki galo ↓↓↓

Tada sukite kiekvieną rutulį anksčiau sutarkuotose krabų lazdelėse.

Pasirodo, šis užkandis yra švelnus, šiek tiek aštrus. Ir visas pasiruošimas užtruko ne ilgiau kaip 15 minučių. Gaminkite, ragaukite, gero apetito!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama