Home Horoskopai Astrologinė Zodiako ženklų prognozė 2021 m

Astrologinė Zodiako ženklų prognozė 2021 m

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Zaida Gorodnyak pasakojo, ko tikėtis iš naujųjų metų.

Metų pabaiga yra ne tik tinkamas metas įvertinti, bet ir galimybė pasiruošti būsimiems įvykiams.

Astrologas pasakojo, ko tikėtis nuo 2021 m.

Gorodnyakas pažymi, kad ateinančius metus teisėtai galima vadinti reanimacijos metais. Neigiamas 2020 m. Bus praeitis.

Daugeliui zodiako ženklų Baltojo metalo jaučio metai bus šiek tiek inertiški, tačiau tai nereiškia, kad juose nevyks jokie svarbūs įvykiai. Tai tinkamas pradžios laikas, kurį galima paversti reikšminga sėkme.

Avinas ( 21.03-20.04)

Metai šiam ženklui prabėgs ramiai. Tačiau nepamirškite, kad „White Metal Ox“ užjaučia pirmojo zodiako ženklo atstovus, todėl ateinančiais metais viskas bus lengviau ir greičiau nei visiems kitiems.

Geri metai pradėti naujus projektus ir verslą. Neblogas metas verslo ir asmeninėms partnerystėms. Į gyvenimą žengiantys žmonės bus patikimi, rimti ir aukšto statuso.

Jautis myli kantrų ir darbštų, ir jei pirmasis zodiako ženklas sugeba nuraminti jo impulsyvumą, tada 2021 m. Pabaigoje jis gali pasakyti: “Taip, tai buvo puikūs metai!”

Jautis ( balandžio 21 d. – gegužės 21 d.)

Šis ženklas nemėgsta pokyčių. Todėl 2020 metai Jaučiui buvo sunkūs. Tačiau ateinantys metai gali būti išleisti atsargoms įsigyti – ne tik maisto, bet ir finansinėms. Tada visus pakeitimus, kurie įvyks nuo 2021 m., Bus lengviau perkelti.

Turite skirti ypatingą dėmesį savo sveikatai. Moterys turi būti atsargesnės ir atsargesnės dėl naujų romantinių santykių. Saulė moteriškame horoskope reiškia sutuoktinį. Tačiau nebijokite įnešti į santykius kažko naujo, laisvės elemento. Jo kruopštumą, sugebėjimą suprasti esmę ir verslumo dvasią visais įmanomais būdais palaikys metų simbolis ir jis duos gerų dvasinių ir materialinių dividendų.

Birželis ir Ayul bus palankūs naujiems pradams. Šiais metais netgi galite suplanuoti kelionę, bet geriau keliauti su šeima. Tai bus ypatinga galimybė taisyti požiūrį ir išspręsti konfliktus, kurie prasidėjo 2010 m.

Dvyniai ( gegužės 22 d. – birželio 21 d.)

Baltojo metalo jaučio metai pareikalaus, kad Dvyniai persvarstytų savo požiūrį į tikslų pasiekimą. Jautis mėgsta vaikščioti tiesiai ir nėra purškiamas detalėmis. Todėl šis Zodiako ženklas neturėtų skubėti, tačiau geriau priimti svarbius sprendimus neskubant ir nesivaržant.

Pasikliaukite žiniomis ir įgūdžiais – tai jūsų koziris ateinantiems metams. Kovo mėnesį tikimasi reikšmingo finansinio atsigavimo. Balandis bus geras pradžiai. Geriausia tai, kad metai bus ramūs.

Dvyniai visus metus daro Jupiterio aspektą – puikų geradarį. Seksis treniruotėse, kelionėse, pažintyse, galbūt rasite draugų ir bendraminčių.

Vėžys ( 22.06 – 22.07)

Vėžys yra pats šeimos ženklas, jautrus ir pažeidžiamas. Vėžiai nukentėjo. Jie sukūrė šeimas, pasistatė namą, pagimdė vaikus, ir viskas jiems buvo duota didelių pastangų kaina.

2021 metais bus lengviau. Tai ypač pasakytina apie moteris. Jei jums pavyko išlaikyti santykius ir ištverti iki 21 metų, galite iškvėpti, ateina poilsio laikas. Darbe taip pat tampa ramiau.

2021 m. Išmokys jį skirti mažiau reikšmės dalykų perdavimui, sutelkiant dėmesį į tai, kas iš tikrųjų svarbu

Daiktai ginčysis, ir išnyks nemažai blaškančių dalykų. Galite susitelkti ties pačiu maloniausiu ir paprasčiausiu.

Pavasaris-vasara yra palankus laikotarpis kūrybinei veiklai. Nepraleisk šios akimirkos.

Liūtas ( 23.07–21.08)

Liūtas ir Baltojo metalo jautis laikosi pagarbaus atstumo. Todėl 2021 metai suteiks Liūtui visišką laisvę.

Taigi pasiruoškite tai, kad šiais metais gyvenimas gali labai pasikeisti. Nuo jūsų priklauso, ar šie pokyčiai yra geri, ar blogi. Viską, ką pasiekiate, galima saugiai priskirti tik jūsų pasiekimams.

Kai kuriuos dalykus, kurie nutiks jums, galima pavadinti gana nuspėjamais, nes iš pradžių supratote, kur viskas vyksta.

Darbe galite pakankamai greitai nuslopinti visas neigiamas tendencijas, o meilės fronte net ir nenuspėjamos situacijos turės visiškai nuspėjamą rezultatą.

Saturnas, susilpnindamas Liūto padėtį, įeis į darną su Plutonu, kuris, kaip ir Mėnulis, bus šio laikotarpio antagonistas. Visa tai išprovokuos aplinkines intrigas, į kurias nenorite kištis, bet vis tiek turite. Gerai pagalvokite, ką tai jums duos.

Mergelė ( 08.22 – 09.23)

Žemės elementas, kuriam priklauso jūsų ženklas, atitinka rytų tradicijos metalo elementą, ir tai yra 2021 m. Šventojo globėjo – Jaučio elementas. Jūs esate lankstus ir prisitaikantis, kaip ir Jautis, todėl galite lengvai prisitaikyti vienas prie kito. 2021 m. Bus išspręstos labiausiai įsisenėjusios problemos ir klausimai, kurie jus kamavo pastaruoju metu.

Tačiau šie metai yra verti darbo – jei daug kalbi, bet mažai elgiesi, gali praleisti savo šansą. Jautis mėgsta užsispyrusius ir darbščius, ir pirmiausia jis jiems patiks.

Metai bus turtingi naujomis idėjomis ir užuomazgomis. Geras laikas finansiškai. Arčiau rudens bus naudinga kruopščiai imtis studijų.

Svarstyklės ( 24.09 – 23.10)

Pusiausvyra yra viskas. Turėsite išlaikyti pusiausvyrą tarp dalyvavimo aktyvioje profesinėje veikloje ir neskanaus suvokimo, kas vyksta gyvenime. Kartu reikia tapti ir dalyviu, ir stebėtoju. Taip išvengsite klaidų. O svarbiausia – nebijokite tiesiogiai atsakyti į klausimus. Atvirumas jums bus tik į naudą.

Dažniausiai problemos, kurios iškils kelyje, bus jūsų veiksmų ir sprendimų rezultatas, o ne priešų rafinuotai apgalvotos situacijos.

Būtina parodyti savo geriausius ištisus metus. Jūsų gera reputacija yra raktas į sėkmingą bendravimą su žmonėmis.

Skorpionas ( 24.10 – 22.11)

2021 m. – žygdarbių ir darbo su savimi laikas. Nevenkite savo tiesioginės atsakomybės. Metai bus sėkmingi šeimoms. Jei dar neradote šeimos, tai šiemet greičiausiai nuspręsite žengti tokį atsakingą žingsnį.

Papildomų renginių „White Metal Bull“ metais tikrai nesitikima. Tačiau visa tai būtina prisiminti apie poilsį. Turėsite puikią galimybę leistis į tolimas keliones.

Visi Vandens stichijos ženklai yra apsaugoti nuo Mėnulio, pagrindinio ciklo antagonisto, neigiamo. 2021 metų pradžia bus šviesi ir įsimintina. Daugelis ženklo atstovų tikisi pakeisti gyvenamąją vietą, naują darbą, pasikeitusią šeimyninę padėtį. Tačiau sutelkiant dėmesį į pagrindinį pokytį – kai tai įvyks, tikrai jausite.

Šaulys ( 11/23 – 12/22)

2021 m. Jūs aktyviai nustatysite prioritetus. Merginos prisimins, kad joms asmeniniai santykiai yra svarbiau nei darbas, o vyrai nuspręs daugiau dėmesio skirti tam, ką laiko svarbiausiu savo gyvenime.

Šie metai bus skirti tarpasmeniniams santykiams. Daugelis pagalvos apie psichinę pusiausvyrą.

Metai atneš daug malonių staigmenų – nuo trumpalaikio susitikimo iki karjeros.

laikotarpis nuo balandžio vidurio iki liepos trečios dekados bus šviesus ir labai turtingas naujų pažinčių ir perspektyvių darbo pasiūlymų prasme. Tikslinga galvoti apie judėjimą ir gyvenimo būdo pakeitimą.

Ožiaragis ( 23.12 – 20.01)

Tikslingumas yra jūsų šūkis 2021 m. Kova su jūsų asmeninėmis silpnybėmis, bet ne su konkurentais, sustiprės jumyse. Baltojo metalo jautis palaikys jus savo energija. Svarbu būti lankstiems, kad neužstrigtų.

Jautis, kaip ir Ožiaragis, yra darbštus ir tiesmukas, todėl norint sulaukti sėkmės, reikia tiesiog būti savimi.

Nuo liepos antros dekados iki rugsėjo pabaigos turėsite pakeisti požiūrį į jus supantį pasaulį.

Vandenis ( 21.01 – 19.02)

Baltojo metalo jautis džiaugsis, jei jo globojamas išdrįsite padaryti rimtų pokyčių asmeniniame gyvenime. Tuo pačiu metu neturėtumėte per daug skubėti ir nutraukti ilgalaikių santykių.

Galbūt atpažinsite savo sielos draugą iš visiškai kitos pusės ir šie pokyčiai jus maloniai nustebins.

Metai turtingi netikėtų patogumų – pasiruoškite netikėtoms kelionėms į darbą, naujoms pažintims.

Verta daugiau laiko praleisti su šeima, viskas darbe bus stabilu. Dėl tvirtos Saturno, ženklo „Vandenis“ valdovo, padėties jums užteks jėgų viskam.

Žuvys ( 20.02 – 20.03)

2020-ieji labai sumušė Žuvis. Bet jūs galėjote pasimokyti iš šių išbandymų. Todėl 2021 metai bus geresni ir stabilesni.

Jau vasario mėnesį galite pasikliauti pelningais verslo pasiūlymais ir viliojančiais finansiniais pasiūlymais. Vasara sukels daug įdomių poilsio variantų. Verta pasirinkti įdomiausias užsienio keliones.

Antroji baltojo metalo jaučio metų pusė, nuo balandžio antrosios iki liepos antrosios dekados, jums bus beveik ideali. Esate labai darbštus ir ramus, todėl galėsite ramiai, atkakliai, be griežtų sprendimų įveikti visas kliūtis.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama