Home Horoskopai Zodiako ženklai, kurie meilę ras 2021 m

Zodiako ženklai, kurie meilę ras 2021 m

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

2020 m. Kai kuriems zodiako ženklams galėjo būti geresni metai nei kitiems, tačiau beveik visiems tai buvo gana sudėtingi metai. Ateinantys metai bus susiję su pažanga, kai įžengsime į Vandenio amžių , o kai kuriems ši pažanga gali pasireikšti romantiškų santykių forma. Remiantis astrologija, yra keletas zodiako ženklų, kurie meilę ras 2021 m. , Ir nors tai iš dalies yra dėl energijos, tekančios iš Didžioji jungtis (kurios metu Jupiteris ir Saturnas pirmą kartą per 600 metų gruodžio 21 d. Suvienijo jėgas Vandenyje ) nėra vienintelis astrologinis įvykis, turintis įtakos ateinantiems metams.

Nors 2021 m., Deja, vis dar gali būti blogi keliems ženklams (atsiprašau Jaučiai ir Svarstyklės – aš nesudarau taisyklių), šie metai kitiems atneša daug pokyčių, ypač meilės srityje. Taip, Jupiteris ir Saturnas į Vandenio paskatins individualumą ir savarankiškumą, bet ir kiti astrologinės renginiai paskatins tam tikrus ženklus dėti ne savo komforto zonos ir rasti meilę netikėtose vietose.

Dvyniai

Dėl Dvynių, 2021 gali būti iš permąstyti metus. Metai prasideda su Dvyniai anketa valdančiosios planetos , Merkurijaus , įvesdami Vandenio , kuris bus įkvėpti brangakmenių nustatyti naujus tikslus ir susirasti naujų žmonių meilės. Marso pateks Dvyniai netrukus , motyvuodamas šį ženklą pradėti naują skyrių savo gyvenime ir pritraukti dalykus (ir žmonių), jie nori. Šiais metais Saturno ir Jupiterio buvimas „ Dvynių“ plėtros sektoriuje taip pat padidins ilgalaikės romantiškos perspektyvos tikimybę.

Liūtas

Dėl Liūto, šiemet yra puikus laikas kurti ilgalaikius naujus santykius, tiek profesinius ir romantiškas. Metai meilės skyriuje prasideda nuo daug energijos, o visą Vandenio sezoną Liūtas gaus naudos iš Saulės , Saturno ir Jupiterio , kurie vis dar lieka jų partnerystės sektoriuje. Tai puikus laikas Liūtui išsivaduoti iš santykių, kurie jiems nebetarnauja, ir užmegzti perspektyvius (ir galimai ilgalaikius) naujus ryšius visose jų gyvenimo srityse.

Skorpionas

2021 m. Prasidės, kai „ Uranas“ baigs penkių mėnesių retrogradą Skorpiono partnerystės sektoriuje , o tai reiškia, kad šis ženklas greičiausiai turės nuostabų naują ryšį. Skorpiono sprendimą planeta , Marsas , taip pat patenka Jaučio kaip pradeda metus, įkvepiantis Skorpioną į sutelkti dėmesį į savo norus ir poreikius ateityje. Tai daro 2021 puikus laikas Scorpios gilinti esamus santykius ar sukurti naujus, kurie bus vaidinti svarbų vaidmenį ištisus metus.

Ožiaragis

Praėję vienus iš sudėtingiausių astrologinių metų istorijoje, Ožiaragiai gali pagaliau sulaukti pertraukos 2021 m. Intymumo ir transformacijos, planeta Plutonas , vėl bus atgal į Ožiaragio , leidžianti patogiau jausmas emocinio artumo ir atgimimo. Jupiterio ir Saturno ( Ožiaragio planetos valdovo ) buvimas jų antrajame savivertės name taip pat gali padėti šiam ženklui užmegzti ilgalaikius ir patenkinamus ryšius.

Po tokių metų, kaip 2020 m., Kitais metais viskas yra įmanoma, ir šiems keturiems ženklams atrodo, kad ilgalaikė meilė yra reali galimybė.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama