Home Testai Charakterio būdas iš lūpų: lūpų forma pasakys viską apie jus

Charakterio būdas iš lūpų: lūpų forma pasakys viską apie jus

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Net Aristotelis atskleidė, kad žmogaus lūpų forma ir jo vidinio „aš“ savybės yra glaudžiai susijusios. Metams bėgant ši technika rado daug neginčijamų patvirtinimų. Dabar gana lengva sužinoti savo personažą lūpomis. Pagrindinis dalykas yra pažvelgti į savo lūpas originalioje formoje be makiažo, nustatyti jų formą. Galbūt atrasite naujų, anksčiau nežinomų savo asmenybės aspektų.

Mažos lūpos – žmogaus charakteris

Protingi ir motyvuoti asmenys. Jie uždari, ne visada iš karto susisiekia. Tačiau jie sugeba rasti išeitį iš beviltiškiausių situacijų. Jie žvelgia į pasaulį tikrovišku žvilgsniu, neturi polinkio pagražinti realybę. Jie mieliau gyvena pagal aiškiai apibrėžtą planą. Jie nemėgsta staigmenų.

Apatinė lūpa yra didesnė už viršutinę – asmenybės charakteris

Ryškūs ir emocingi žmonės. Jie nėra įpratę ramiai sėdėti, visada ieškoti naujų emocijų. Jie myli save, tiki, kad jiems bus viskas, kas geriausia gyvenime. Surasti jiems sielos draugą nėra lengva, nes partneris turi atitikti visus sąrašo elementus. Su jais niekada nėra nuobodu, jie linkę į įvairius nuotykius. O jų veiksmų iš anksto numatyti beveik neįmanoma.

 Plonos lūpos – žmogaus charakteris

Lyderystė būdinga žmonėms su plonomis lūpomis. Jie visada stengiasi viršyti savo pasirodymą. Pirmiausia jie patys sau įrodo, kad gali pasiekti daugiau. Jie gali ilgai prisiminti nusikaltimus ir keršyti netikėčiausiu momentu. Labai kantriai. Šiuo atveju lūpų forma ir charakteris puikiai dera. Žmonės plonomis lūpomis netoleruoja melo.

 Charakterio bruožai – viršutinė lūpa yra didesnė už apatinę

Tokie žmonės mėgsta riziką. Siekdami to, ko nori, kiekvienas gali lažintis. Jie tiki sėkme ir pozityviai žiūri į pasaulį. Pagrindinis jų charakterio bruožas yra sugebėjimas pagražinti tikrovę. Jie visada renkasi kelią su mažiausiomis sąnaudomis, natūralus tingumas neleidžia pasiekti daugiau. Laukdami laimingos progos, didžiulę gyvenimo dalį jie gali praleisti gulėdami ant sofos, nepajudinamai tikėdami, kad sėkmė jiems nusišypsos.

Didelės lūpos – asmenybės bruožai

Tokių žmonių priežiūra ir atsidavimas yra svarbiausia. Šiuo atveju lengva perskaityti žmogaus charakterį ant lūpų – šie žmonės yra atviri. Jie turi didžiulį vidinį pasaulį ir stebina savo gerumu. Geriausios ir rūpestingiausios motinos, pagal statistiką, yra pilnų lūpų savininkės.

 Siauros lūpos – žmogaus charakteris

Subalansuoti ir ramūs žmonės. Jie vengia riksmų ir skandalų, mieliau bet kokią situaciją sprendžia ramioje atmosferoje. Jie turi gerą humoro jausmą ir lengvai randa bendrą kalbą su nepažįstamais žmonėmis. Jiems dažnai patikima savo paslapčių ir prašoma patarimo.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: