Home Horoskopai Meilės astrologinė prognozė 2021 m. Sausio 1–11 d.: Meilės laikas tęsiasi

Meilės astrologinė prognozė 2021 m. Sausio 1–11 d.: Meilės laikas tęsiasi

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kas mūsų laukia pirmąjį 2021 m. Sausio dešimtmetį meilės ir santykių srityje? ❤

Naujieji metai, naujos meilės galimybės ❤ Venera sutiks Naujuosius metus Šaulio ženkle. Meilės planetos padėtis vienišiems žmonėms yra labai sėkminga.

Galite užtikrintai ir linksmai eiti ieškoti savo sielos draugo tiesiai po fejerverkų ir petardų triukšmu.

Naujųjų metų atostogų metu bus labai lengva įsimylėti ir naują pažįstamą, ir kaimyną, mokytoją ar viešą žmogų.

O pažintis užmezgama labai lengvai. Nauji romantiški santykiai bus užmegzti taip pat lengvai.

Gali būti, kad su draugais sutiksite įdomų žmogų.

Kelionės šiuo metu, nepaisant oro sąlygų, gali būti daug džiaugsmo ir malonumo, jas gali lydėti romantiški nuotykiai. Kelionės bus naudingos tiek laisviems žmonėms, tiek poroms. Įsimylėjėliai puikiai praleis laiką trumpoje kelionėje.

Dabar bendraujant su priešinga lytimi svarbūs dėmesio ženklai, komplimentai, dovanos, palaikymas. Žmonės didelę reikšmę teikia žodžiams, veido išraiškoms, gestams

Jei jaučiate, kad nesate pasirengęs naujiems santykiams, asmenines problemas atidėkite tinkamesniam laikui. Norėdami atsikratyti vienatvės, nereikia bandyti bet kokia kaina. Viskas bus tinkamu laiku.

Šis nuostabus laikotarpis tęsis iki 2021 m. Sausio 8 d. Tada Venera persikels į Ožiaragio ženklą. Jausmai ir aistros pateks į proto kontrolę.

Prasidės laikotarpis, kai prasidės santykiai su viršininku (viršininku) arba su vyresniais žmonėmis. Savo ruožtu žmonės savo ruožtu atkreips dėmesį į žmones, jaunesnius už save.

Pirmasis 2021 m. Sausio dešimtmetis datomis ❤

2021 m. Sausio 1 d., Gerų Naujųjų metų, draugai! Mylėk save ir vienas kitą! Tegul viskas, ko jums reikia, ateina pas jus tinkamu laiku tinkamoje vietoje.

2021 m. Sausio 5 d. Veneros ir Mėnulio aikštė. Atminkite, kad negalime iš tikrųjų mylėti ko nors, kol tikrai nemylime savęs. Nes negalima duoti kitam žmogui to, ko jis pats neturi.

2021 m. Sausio 7 d. Linksmų Kalėdų! Marsas pereina į Jaučius. Tai maldos ir tylaus džiaugsmo diena. Tačiau tai gali praeiti ir kitu būdu …

2021 m. Sausio 8 d. Venera persikelia į Ožiaragį, o Merkurijus – į Vandenį. Žmonės tampa atsakingesni, jaučia pareigos jausmą. Santykiai arba stiprinami, laikomi abipusės naudos, arba nutraukiami.

2021 m. Sausio 9 d. Veneros ir Marso trigonas. Labai emocinga diena, vyrų ir moterų bendravimas bus labai emocingas.

2021 m. Sausio 11 d. Veneros ir Mėnulio jungtis. Pasakykite vienas kitam žodžius apie meilę, prašau malonių smulkmenų, prisiminkite praeitį ir svajokite apie ateitį. Tai sustiprins jūsų santykius.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama