Home Horoskopai Numerologija pagal gimimo datą: kaip apskaičiuoti asmeninę prognozę 2021 m

Numerologija pagal gimimo datą: kaip apskaičiuoti asmeninę prognozę 2021 m

by admin

Numerologija – sistema , kurioje skaičiai daro tiesioginę įtaką žmogaus likimui. Šiame straipsnyje kalbame apie gimimo datos dekodavimą numerologijoje , taip pat pateikiame tikslią numerologinę prognozę 2021 m. Ar norite sužinoti , kas jūsų laukia ateinančiais metais? Skaityk netrukus!

itagoro numerologija pagal gimimo datą

Ši numerologijos kryptis yra viena iš seniausių. Kai kurių šaltinių teigimu , tai siekia Senovės Egipto erą. Tada Pitagoras paėmė numerologines žinias apie Egipto kunigus ir įtraukė juos į specialią sistemą , kurioje gimimo datos numerologija siejama su matematiniais skaičiavimais Pitagoro aikštėje. Ši sistema padeda nustatyti pagrindinį konkretaus žmogaus gyvenimo tikslą.

Gyvenimo numerologija pagal gimimo datą

Gimimo data pateikia svarbiausią informaciją apie žmogaus likimą. Šis skaičius apibūdina jo charakterį ir gali įvardyti pagrindinį asmenybės bruožą. Norėdami sužinoti daugiau apie save , tiesiog suraskite atitinkamą skaičių likimo numerologijos lentelėje pagal gimimo datą.

1 – nepriklausomybė

2 – bendruomeniškumas

3 – draugystė

4 – psichinė pusiausvyra

5 – jautrumas

6 – harmonija

7 – patirtis

8 – balansas

9 – samprotavimai

10 – jėga

11 – jautrumas

12 – universali asmenybė

13 – pažeidžiamumas

14 – ryžtas

15 – drąsa

16 – tiesumas

17 – sugebėjimai

18 – atsakomybė

19 – užuojauta

20 – intuicija

21 – užuojauta

22 – ištvermė

23 – autonomija

24 – gerumas

25 – kuklumas

26 – pasitikėjimas savimi

27 – nuolankumas

28 – nuokrypis

29 – chaosas

30 – energija

31 – motyvacija

Gimimo data numerologijoje

Manoma , kad gimimo datų skaičius turi šventą žmogaus gyvenimo vertę. Jei tikite skaičių magija , jums bus įdomu žinoti , o tai reiškia, kad gimimo data numerologijoje. Yra du svarbiausi skaičiai:

  • gyvenimo kelio skaičius – atspindi žmogaus gyvenimo tikslą karminiame lygmenyje;
  • gimtadienio numeris – parodo tinkamą būdą pasiekti šį tikslą.

Gyvenimo ir meilės numerologija pagal gimimo datą

2021 metų numerologija pagal gimimo datą

Sukurti savo asmeninį numerologinės prognozę 2021 yra labai paprasta , mes turime įtraukti tik visus numerius , atsigriebti savo gimimo datą , iki vienaženklio skaičiaus. Pavyzdžiui , jei gimėte 1992 m. Gegužės 28 d.

Norėdami apskaičiuoti savo skaičių , turite susumuoti skaičius ir gimimo datas iki tol , kol gausite vieną skaitmenį.

2 + 8 + 0 + 5 + 1 + 9 + 9 + 2 = 36

3 + 6 = 9

Taigi , mes ieškome Numerologija numačiusios gimimo datą ir 2021 žmonių, su numeriu 9 d.

Kiekvienam iš skaičių pateikiame numerologinę „ gyvenimo diagramą“ pagal gimimo datą.

Skaičius 1

Vienas simbolizuoja užsispyrimą. Žmonės , kurių gimimo datos suma buvo viena , 2021 m. Pasireikš nepalankia valia , kuri padės jiems kilti karjeros laiptais. Tačiau , deja , jie susidurs su konfliktais su artimaisiais. Norėdami sušvelninti situaciją , pabandykite nukreipti jo agresiją tinkama linkme – pavyzdžiui , visi į tą pačią karjerą ar įstoti į sporto salę. Kai kuriems „vieniems “ labai pasiseks asmeniniuose santykiuose , jie galės susitikti su savo idealia pora.

Skaičius 2

„ Du“ laukia sėkmingi metai. Jie patirs precedento neturintį jaudulį ir įkvėpimą , o tai ypač naudinga kūrybingiems žmonėms. Kai kurie iš jų netgi gali išgarsėti. Tuo pačiu sėkmė neliks nepastebėta pavydžių žmonių , ir jie gali pasirodyti net jūsų artimiausioje aplinkoje. Stenkitės lavinti diplomatijos įgūdžius , o ne ginčytis su visais devynetais. Emocinis užnugaris suteikia jūsų partneriui , kuris suteiks svarbų artumo ir patikimumo jausmą.

Skaičius 3

2021 m. , Kurio numerologinis skaičius pagal gimimo datą buvo 3 , tai turėtų tapti asmeninio potencialo įgyvendinimo prioritetu. Tai padės sėkmingai veikti versle , dėl kurio esate aistringas. Troikos yra atsakingos ir efektyvios , už kurias dosniai bus apdovanota 2021 m. Verslininkams , kurių numerologinis skaičius yra trys , viskas pakils dramatiškai. Svarbiausia – ne per daug pasitikėti savimi ir nesivelti į rizikingus nuotykius. Vieniši „ trise“ pagaliau susitiks su savo draugu.

Skaičius 4

Metais nebus lengva dėl “ keturiomis“. Jie turės užimtas darbo grafiką ir daug skubių užduočių , tačiau , atkaklumas padės jiems įveikti viską. Prognozuojama numerologinė gimimo data iki 2021 m. Šiems žmonėms rekomenduoja apskaičiuoti savo jėgą , kad neperdegtų pačioje metų pradžioje. Ypač sunku bus konservatyviems žmonėms , nes jiems reikia ieškoti naujų problemų sprendimo būdų. Numerologinė meilė pagal gimimo datą įspėja, kad galite būti užklupti netikėtai, pareikšti pretenzijas ir pavydo partnerį – būkite atsargūs , nepaleiskite emocijų!

Skaičius 5

Kam likimo numerologija pagal gimimo datą 2021 m. Turi gerų naujienų , tai skirta „ penketukams“. Jie bus godūs žinioms , visada optimistai. Jie už realią klestėjimui , tiek asmeninė , ir finansiniu požiūriu. Savo darbe nedvejodami kreipkitės pagalbos į savo kolegas – komandos dvasia padės pasiekti dar didesnę sėkmę. „Penki“ 2021 m. Neturėtų atsisakyti kelionių , o tai sustiprins jų lyderio pozicijas vadovybės akyse. Gyvenimo numerologijos meilės horoskopas pagal gimimo datą taip pat yra palankus. Tai praeis po romantikos ženklu , tačiau iš šono saugokitės romantikos – tai gali sunaikinti esamus santykius.

Skaičius 6

2021 toms , kurių likimas Numerologija yra susijęs su gimimo 6 skaičius , tai pagaliau galėtų sugauti savo kvėpavimą po sunkaus darbo. Tuo pačiu atlygis už jūsų darbą neapsiribos pelnytu poilsiu , taip pat pastebėsite savo finansinės padėties pagerėjimą. Jūsų gyvenimo grafikas pagal numerologiją pagal gimimo datą bus papildytas nauju pomėgiu , hobiu , kuris ne tik džiugins , bet ir atneš šiek tiek pinigų.

Skaičius 7

2021 m. Jūs tikrai nestovėsite vietoje. Einant į priekį svarbu tikėti savimi ir , kur reikia , naudotis išmintimi ir pusiausvyra. Bet kokiomis pastangomis „ septynetukus“ lydės neapsakoma sėkmė , tačiau neturėtumėte pasikliauti tik tuo – kartu su jūsų pastangomis bus dar daugiau dividendų. Prognozuojama numerologinė gimimo data iki 2021 m. Sako , kad atėjo laikas imtis tų projektų , apie kuriuos visada galvojote , bet nedrįsote įgyvendinti. O ką meilės numerologija sako pagal gimimo datą? Deja , vienišas “ septyni “2021 m. vargu ar užmegs santykius. Šeima taip pat nesitiki jokių ypatingų perversmų asmeniniame gyvenime.

Skaičius 8

„ Aštuonetukai“ turėtų skirti nemažą metų laiką saviugdai. Jie galės tinkamai užbaigti visus prasidėjo 2020 atvejais ir spręsti problemas , kad jas nesiteikė. Gyvenimo numerologija pagal gimimo datą palaiko šiuos žmones ir suteikia jiems galimybę įgyvendinti brangiausią savo svajonę – nepraleiskite šios galimybės 2021 m.! Likimo dovanos bus gauta iš G8, kurie investuoja. Jūsų pajamos padidės , tačiau būkite atsargūs skolindami pinigus – labai tikėtina , kad skola nebus grąžinta.

Skaičius 9

Prisimenate mūsų pavyzdį su skaičiumi devyni? Taigi , kad „Trejos devynerios“ 2021 bus labai sunku. Norėdami apsisaugoti nuo problemų , šie žmonės turi išmokti susilaikyti nuo impulsyvių veiksmų. Jei sugebėsite susidoroti su savo nuotykių impulsais ir išmoksite analizuoti ir nuspėti , tada viskas jums pasirodys gerai. Pagal gimimo datą 2021 m. Prognozuojama numerologija nepataria brangiai įsigyti , pavyzdžiui, nekilnojamojo turto.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: