Home Horoskopai Trys zodiako ženklai gali praturtėti iki sausio pabaigos

Trys zodiako ženklai gali praturtėti iki sausio pabaigos

by admin
7789 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Sausis yra pats sunkiausias metų laikas. Tačiau kartu tai yra laimingas laikas, kai galite pradėti gyvenimą nuo nulio ir išsikelti sau naujus tikslus. Tuomet kyla abejonių, kad šis mėnuo žada būti dosnus dovanomis ir materialinėmis gėrybėmis?

Kiekvienas, kuris yra budrus, kad turtas sumažės po atostogų, gali iškvėpti. Sausis nežada finansinių nuostolių nė vienam zodiako ženklui.

Reikalas tas, kad kosminių energijų požiūriu tai yra labai stiprus mėnuo. Vis dėlto žvaigždėms patariama elgtis atsargiai su pinigais ir nepasiduoti emociniam potraukiui išleisti kiekvieną centą.

Tai ypač pasakytina apie Vandenius ir Dvynius. Kadangi šie ženklai priklauso oro elementui, švaistymas jiems nėra svetimas.

Posakis „pinigai į kanalizaciją“ yra pagrindinis jų šūkis. Bet ne šį mėnesį. Sausis mėgsta taupius. Todėl turėtumėte uždengti atvirą kišenę. Šalta!

Tačiau yra tokių, kurie gali greitai praturtėti. Kas tai? Žvaigždės žada turtus iki 3 ženklų.

Vienas iš jų yra Jautis. Kadangi sausio pabaiga yra perkrovimo punktas, metų pradžia turėtų būti aktyvios darbo veiklos pradžia.

Kas kitas, išskyrus Jaučius, žino, kokie yra užmojai ir pasirodymas? Karjeros augimas, atlyginimų didinimas ar laimėjimas loterijoje laukia Jaučio už kampo. Taigi atėjo laikas tikėti stebuklais!

Antroji mėnesio pusė turėtų būti ypač sėkminga. Svarbiausia neprarasti proto ir nepradėti visko leisti su aistra. Geriau investuoti pinigus tinkama linkme, kad po kurio laiko galėtumėte sau pasakyti „ačiū“.

Liūtas yra žvėrių karalius. Pagal numatytuosius nustatymus jis turėtų būti turtingas. O žvaigždės nesiginčija! Šis ženklas pats pralenks sausio mėnesį. Ir, skirtingai nuo Jaučio, Liūtui nereikia įsitempti. Pinigai ateis savaime.

Dosnos dovanos, netikėtas padidėjimas ar premija maloniai nustebins šį ugnies ženklą. Tačiau reikėtų suprasti, kad tokie gestai iš viršaus nebus nuolatiniai.

O Liūtai yra garsūs meilužiai, kad spindėtų ir nesijaudintų. Todėl bus naudinga išmokti tinkamai tvarkyti savo finansus.

Tris tariamus turtingus žmones uždaro kitas ugnies elemento atstovas – Šaulys. Visata sausio mėnesį bus jam palanki: bus pastebėtos visos pastangos, išklausytos visos maldos.

Tiek laiko ir pastangų pareikalavęs darbas bus jo vertas. Bet tai dar ne viskas. Nuotykiai ir nauji pasiūlymai taip pat duos materialinės naudos.

Tačiau žvaigždės rekomenduoja išmokti planuoti savo biudžetą. Be to, Šaulys yra gerai žinomas mėgėjų dovanoti brangias dovanas ir švęsti šventes dideliu mastu.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama