Home Testai Laimės paukštis jums pasakys, kokia sėkmė jūsų laukia kitą mėnesį

Laimės paukštis jums pasakys, kokia sėkmė jūsų laukia kitą mėnesį

by admin
9559 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Iš pasakų ir dainų daugelis iš mūsų žino, kad kažkur šiame pasaulyje yra stebuklingas sėkmės paukštis, kuris gali išpildyti bet kokį norą. Kai kurie šaltiniai teigia, kad šis paukštis yra dangaus mėlynas, kiti – ryškios ugningos spalvos.

Šiandien kviečiu atsipūsti nuo kasdienybės ir pasinerti į svajonių bei magijos pasaulį. Taigi, įsivaizduokite, kad eidami pro sodą rasite slaptą vietą. Stebuklingi paukščiai tupėjo ant plintančio medžio šakų. Pasikvieskite vieną iš paukščių pas save ir galbūt ji jums padovanos dovaną.

Paukštis 1

Šis paukštis atskrido ir pristatė savo dovaną kaip teigiamą energijos krūvį kitam mėnesiui. Versle jums pasiseks kaip niekad. Drąsiai leiskitės į reikalus! Svarbiausia nepamiršti įsiklausyti į save.

Paukštis 2

Pasirinkote meilės paukštį. Ji jums žada sėkmės širdies klausimais. Artimiausiu metu jūsų akys dėl meilės spindės ryškiau nei deimantai. Be to, jūs galite lengvai rasti bendrą kalbą kaip partneris, su draugais ir darbo kolegomis. Galėsite susitarti dėl bet ko ir su bet kuo. Taigi pats laikas paprašyti viršininko pakelti atlygį arba leistis į romantišką kelionę.

Paukštis 3

Jūs pašaukėte pačią paprasčiausią paukštį. Viskas, ką ji gali tau duoti, yra jos daina. Bet tau nieko nereikia. Juk magija slypi jumyse. Gali daryti ką tik nori. Šiek tiek kruopštumo ir viskas pasiseks. Gimėte po laiminga žvaigžde. Taigi tiesiog tikėk savimi ir daryk savo reikalą.

Paukštis 4

Jūs pagavote sėkmės paukštį, kuris yra labai retas! Kitą mėnesį jums pasiseks visais klausimais. Intuityviu lygiu suprasite, kur jums reikia eiti. Be to, per dvi savaites sulauksite malonios staigmenos. Taigi negaiškite savo laiko. Tau pavyks.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama