Home Testai Išsirinkite jums labiausiai patinkantį laikrodį ir sužinokite, kas buvote praėjusiame gyvenime!

Išsirinkite jums labiausiai patinkantį laikrodį ir sužinokite, kas buvote praėjusiame gyvenime!

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

1. Ar jūsų gyvenime kyla mitybos problemų, trūksta pinigų, o gal trūksta kokių nors romantiškų santykių? Jei pasirinkote laikrodį Nr. 1, tikriausiai daugelis dabar jus veikiančių dalykų yra susiję su ribojančiais įsitikinimais apie praeityje duotus įžadus. Tai rodo, kad praėjusiame gyvenime tu buvai vienuolė ar vienuolis arba buvai kažkokioje religinėje sektoje. Tikėtina, kad daugelis šių įžadų apėmė pasninką, kažkokį savęs išsižadėjimą, skaistumą. Jei susiduriate su maisto problemomis, pinigų trūkumu ar seksualinėmis ir romantinėmis problemomis, taip gali būti todėl, kad vis dar turite praeities gyvenimo įsitikinimų sistemą.

Taip pat gali būti, kad praėjusiame gyvenime jūs netinkamai vartojote maistą, pinigus ir seksą, nes jaučiate, kad gyvenime to netekote. Pagalvokite ar melskitės apie bet kokius praėjusio gyvenimo ryšius, įžadus, kuriuos galbūt davėte tada, bet jie vis tiek galioja. Paprasčiausiai pripažindami ir suvokdami, kad praėjusiame gyvenime duoti įžadai nebegalioja, jūs padėsite pašalinti bloką iš tų savo gyvenimo sričių, kurias esate įpareigoję.

2. Nelaiminga meilė! Jei jus traukia žiūrėti numeris 2, tikėtina, kad vis tiek turite tvirtą ryšį su praėjusiu gyvenimu, kuriame patyrėte nelaimingos meilės jausmą. Jei pastebite, kad negalite palaikyti sveikų, mylinčių, romantiškų santykių, tai reiškia, kad iš praėjusio gyvenimo jūs jaučiatės jausmas, jog nesate vertas būti mylimas ar pastebėtas jūsų mylimo žmogaus.

Realiame gyvenime tai gali pasireikšti tuo, kad galite sunaikinti santykius, kuriuose esate, arba užmegzti santykius su žmonėmis, kurie jūsų nevertins, nes manote, kad būtent tokia ir turėtų būti meilė.

3. Jūsų pasirinktas laikrodis rodo, kad praėjusiame gyvenime buvote gydytojas . Praėjusiame gyvenime buvai savo kaimo gydytojas ir už tavo paslaugas tavo kaimo gyventojai tave prižiūrėjo. Jie galėtų atnešti jums maisto, drabužių, antklodžių ir pan., Palikdami juos prieš jūsų namus kaip dėkingumą už jūsų pagalbą gydant. Tačiau realiame gyvenime jūs galite patirti finansinių sunkumų, kai pasirenkate gydytojo kelią, tačiau to jūsų neįvertina ir už tai nemoka.

Žmonės mano, kad gydytojai turėtų jiems nemokamai padėti. Tačiau žmonės nesitiki, kad galės nemokamai kreiptis į terapeutą? Juk neisi į kirpyklą ir liepsi nemokamai kirpti plaukus? Žinoma ne! Šios paslaugos yra įkainotos ir tas pats pasakytina apie jūsų paslaugas. Todėl pabandykite apriboti savo įsitikinimus praėjusiu gyvenimu, kad galėtumėte užsiimti veikla, kuri leis jums išlaikyti savo finansinę padėtį.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama