Home Horoskopai Zodiako ženklo meilė: kaip myli kiekvienas ženklas

Zodiako ženklo meilė: kaip myli kiekvienas ženklas

by admin
11074 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Astrologinė įtaka lemia, kaip santykiai su priešinga lytimi vystysis esant skirtingiems zodiako ženklams. Kviečiame sužinoti, kokia bus zodiako ženklų meilė, taip pat perskaityti jų santykių su mylimąja ypatybes.

Avinas

Avinai išsiskiria iniciatyvumu, emocingumu ir užsidegimu. Jie mėgsta padaryti įspūdį mylimajai ir teikia pirmenybę veiksmams, o ne žodžiams. Dirglumo ir socialumo, aistros ir pasitikėjimo savimi mišinys, būdingas Avino charakteriui, traukia priešingos lyties atstovus.

Avino žaismingumas ir įgimta koketė paverčia jį romantiškų santykių iniciatoriumi. Net jei partneris atkreipė šio ženklo dėmesį, tačiau santykiuose nedega aistra ir elgiasi pasyviai, sunku išlaikyti Aviną.

Avino gyvenimas kupinas svaiginančių romanų, tačiau jie moka iš tikrųjų mylėti. Jei ženklo atstovai susitinka su savo sielos draugu, jie lieka jautrūs ir ištikimi visą savo gyvenimą, bet su trupučiu partnerių su pipirais.

SvarstyklėsJautis

Meilėje jautrus Jautis ieško nuraminimo ir paguodos. Namuose jų turėtų laukti žmogus, kuriuo jie visiškai pasitiki.

Kaip kiti zodiako ženklai gali pritraukti Jaučio dėmesį? Meilė yra stipri ir ilga, jei:

 • nuo pažinties momento Jautis patirs fizinį potraukį partneriui;
 • vietoj flirto pora turės intymių pokalbių;
 • nuoširdus partneris santykiuose.

Kai jie būna su savo artimaisiais, Jautis atsipalaiduoja ir parodo geriausias savybes. Geriausias Jaučio draugas yra mylimas žmogus.

Dvyniai

Horoskopas jums pasakys, kaip myli zodiako ženklai. Dvyniai įsimylėję vyrai ir moterys yra didingi ir lengvi. Jie yra bendraujantys, greitai užmezga pažintis ir lengvai randa bendrą kalbą.

Prie ežero apsikabinusi poraDvyniams romantika yra svarbi. Jie mėgsta pasivaikščiojimus po žvaigždėmis, intymius pokalbius žvakių šviesoje. Jie yra itin dėmesingi mylimajai.

Tačiau Dvyniai retai parodo rimtus jausmus, nes šis ženklas sieja viską sunaudojantį jausmą su vergija, keliančia grėsmę jo nepriklausomybei. Bet jei jis yra įsimylėjęs, jis atvers savo širdį savo partneriui. Greičiausiai jis įsimylės žmogų, kuris jam bus ne tik mylimas žmogus, bet ir draugas.

Vėžys

Emociniams vėžiams, kurie tiki tikra meile, labai reikia meilužių. Šiems žmonėms svarbu rasti patikimą partnerį, kuris sunkiais laikais išliks artimas ir palaikys.

Viena pagrindinių laimingų santykių sąlygų yra visiškas pasitikėjimas. Tačiau patys Vėžiai yra labai ištikimi, ištikimi ir pasirengę padėti bet kuriuo metu.

Kokią tikrą meilę turės Vėžys? Taigi:

 1. Pagal zodiako ženklą šio ženklo žmonės nėra agresyvūs meilės reikaluose, šiek tiek neryžtingi ir emociškai pažeidžiami.
 2. Šie vyrai ir moterys ieško išskirtinės meilės ir santykių, kuriuose partneriai palaikytų ir suprastų vienas kitą. Reaguodami į tai, Vėžiai atsiduos visiškai ir apgaus partnerį švelnumu ir rūpesčiu.

Liūtas

Zodiako ženklas Liūtas yra įpratęs būti geriausias viskuo ir trokšta šalia pamatyti puikų partnerį, kuriuo gali didžiuotis. Tačiau pats šio ženklo atstovas trokšta pripažinimo ir susižavėjimo.

Liūtai myli:

 • grožėtis savo partneriu;
 • būti dėmesio centre;
 • parodyti dosnumą;
 • sulaukti komplimentų;
 • skirti dėmesio.

Mylimas Liūtas viskuo turi atitikti jo idealus. Bet jei netoliese nėra moters, kurią jis tikrai myli, tada Zodiako ženklo atstovas Liūtas lengvai įsimylės ir užmegs trumpalaikius santykius su ryškiais, gražiais ir elegantiškais žmonėmis.

Mergelė

Mergelė yra zodiako ženklas, išsiskiriantis dėmesiu detalėms ir gebėjimu įvertinti paprastus dalykus. Dėl tokių savybių šeimos gyvenimas su ženklo atstovais vystosi puikiai.

Tai Mergelės zodiako ženklas, kuris visada dėkos, kad išneši šiukšles ir nuplautą puodelį. Be to, net įprasti vakariniai susibūrimai prie televizoriaus atneš laimę šiems žmonėms.

Mergelėms sunku atsiverti žmonėms, nes dažniausiai ženklo atstovai yra intravertai. Jie mieliau būtų vieni, o ne su partneriu, kuris jiems netinka. Šio ženklo žmonės pačioje pradžioje gali išdėstyti partneriui viską apie save ir savo trūkumus, o tai dažnai trukdo užmegzti tvirtus santykius.

Svarstyklės

Aktyvioms ir linksmoms Svarstyklėms reikia panašaus į save partnerio. Pora turi turėti bendrų interesų, o tai leis daug laiko praleisti kartu.

Įsimylėjusios svarstyklės:

 • jie dievina įspūdingus romantiškus veiksmus, flirtą ir dramą;
 • racionaliai apmąstyti ir pasverti galimą ateitį su partneriu;
 • mėgsti kalbėtis su mylimuoju apie gyvenimo planus;
 • venkite kritikos ir konfliktų, stenkitės įtikti partneriui;
 • bijo ištirpti kitame žmoguje ir prarasti save.

Svarstyklės yra zodiako ženklas, vertinantis namų komfortą, mokantis jį sukurti ir mėgstantis didelį bei draugišką šeimos ratą. Svarstyklės turi jausti partnerio meilę, kad būtų laimingos.

Skorpionas

Labiausiai vandens ženklai yra Skorpionas. Skorpionai yra įsimylėję maksimalistai ir mano, kad santykius turi lydėti jausmų fejerverkai. Jis greitai įsimyli, tačiau, pasiekęs tikslą, dažnai eina ieškoti naujo partnerio.

Įsimylėję Skorpionai:

 • koketiškas, paslaptingas ir gundantis;
 • mėgaukitės kiekviena meilės žaidimo akimirka;
 • teatrališkumo šalininkai per pirmuosius pasimatymus;
 • suteikti partneriui viską, kas geriausia.

Jaunas vyras ir mergina žvelgia į dangoraižius didmiestyjeBet jei šio ženklo atstovai patiria tikrą meilę, tada sunku atsiverti išrinktajam, jie yra pernelyg atsargūs. Kai Skorpionas įsimyli, jis nori, kad partneris praleistų visą gyvenimą su juo. Šis Zodiako ženklas nebijo įsipareigojimų ir mėgsta bendrauti su mylimu žmogumi.

Šaulys

Zodiako ženklas Šaulys yra nepriklausomas ir savarankiškas. Žmonėms, gimusiems po šiuo ženklu, nepriimtina peržengti savo asmenines ribas. Šaulys yra zodiako ženklas, kuris net ir įsimylėjęs labiau už viską vertina laisvę, reikalauja palikti jam kuo daugiau asmeninės erdvės.

Šie žmonės neturi reikalavimų sąrašo išrinktajam. Svarbiausia, kad jis Šaulį traukia kaip asmenybę. Meilės ženklo atstovai ieško sielos draugo, kad galėtų tobulėti ir tobulėti kartu. Įsimylėjęs Šaulys yra 100% sąžiningas ir to paties tikisi iš partnerio.

Ožiaragis

Ožiaragis yra zodiako ženklas, į meilę žiūrintis labai rimtai. Išmintingi Ožiaragiai protingai priartėja prie partnerio pasirinkimo, jiems šalia reikia patikimo ir ištikimo žmogaus.

Šis ženklas vertina žmonių atsidavimą, ambicijas ir atkaklumą. Jei su išrinktuoju lengva bendrauti, jis yra jautrus ir gausiai teikia šilumą, Ožiaragis bus nuginkluotas.

Pagal ramią veido išraišką sunku suprasti, kokie jausmų ugnikalniai sklinda šio ženklo atstovų sieloje. Jo išorinis šaltumas yra kaukė, už kurios jis slepia įspūdingumą ir pažeidžiamumą.

Ožiaragiams svarbu, kad partneris išliktų nuoširdus ir sąžiningas. Jei jis pasijus klaidingas, jis amžiams nustos pasitikėti. Taip pat šiam ženklui nepriimtinas psichinis šaltumas, veidmainystė, emocinis abejingumas.

Vandenis

Zodiako ženklo atstovas Vandenis meilę suvokia kaip nuostabią pasaką. Norėdamas palaikyti ugnį santykiuose, jam reikia intrigų ir nuvertinimo, o išrinktasis jam turėtų būti paslaptis.

Vaikinas padovanoja mergaitei rožęTuo pačiu Vandeniui reikia supratimo ir laisvės. Jie trokšta, kad mylimoji gerbtų savo asmenines ribas. Ženklo atstovai partneryje ieško patikimo draugo, su kuriuo bus įdomu ir smagu.

Įsimylėję vandens gyvūnai yra nenuspėjami ir energingi, galintys beprotiškus veiksmus. Jie nėra linkę į išdavystes, tačiau kartais gali pasiduoti stipriai pagundai.

Žuvys

Žuvys idealizuoja meilės santykius. Jie yra romantiški ir sentimentalūs, todėl tikisi santykių vystymosi kaip filmuose. Pasimatymų metu jie stengiasi praleisti puikią naktį su savo sielos draugu. Tie žmonės:

 • nepaprastai patiklus ir labai reiklus;
 • priklauso nuo emocijų;
 • subtiliai jausti melagingumą ir apgaulę;
 • dosniai suteikia šilumos ir švelnumo.

Žuvys nemėgsta priimti sprendimų ir eiti su meilės srautu. Sutikę abipusę meilę, jie visiškai pasitiki savo partneriu ir atiduoda jam delną.

Jei norite būti laimingi santykiuose, perskaitykite, kaip zodiako ženklai myli partnerius ir ko jiems reikia, kad jie būtų laimingi ir laimingi. Išklausykite astrologų: ženklų ypatybės padės suprasti jūsų partnerį ir pasiekti tarpusavio supratimą bei harmoniją meilės santykiuose.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama