Home Testai Pasirinkite brangakmenį, ir mes jums pasakysime, koks esate žmogus

Pasirinkite brangakmenį, ir mes jums pasakysime, koks esate žmogus

by admin
5873 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Jums kyla paprasčiausia užduotis: išsirinkite patinkantį brangakmenį ir sužinokite daug apie save! Skamba intriguojančiai, tiesa?

1. Jūs pasirinkote deimantą!

Jei jūsų pasirinkimas atiteko deimantui, tai esate sąžiningas, malonus ir atviras žmogus. Savo sprendimuose esate tvirtas ir nepalaužiamas. Jūs dažnai tampate kelrodžiu žvaigžde kitiems, šviesos spinduliu ir laisvės simboliu.

Senovės Graikijoje deimantas buvo vadinamas „nesunaikinamu“. Dėl savo natūralių savybių deimantas yra nepaprastai patvarus, o tai jį pasirinkusį žmogų apibūdina kaip tikslingą ir atsparų gyvenimo bėdoms. Be to, šis akmuo, jei jis yra kokybiškas, yra krištolo skaidrumo. Tai apibūdina žmones, kurie nori šio akmens, kaip nuoširdžius ir malonius. Tokie žmonės nemeluoja, neapgauna ir visada pasirengę padėti.

Jūs esate bebaimis ir drąsus žmogus, o jei jūsų horizonte atsiranda kokių nors ryškių įvykių, pokyčių ir jaudinančių nuotykių, neturėtumėte nedvejoti prieš jų puolimą. Nepamirškite, kad esate kelrodė žvaigždė, bet kurį įvykį vesite save ir savo šeimą į šviesą.

2. Jūs pasirinkote akvamariną!

Jei jūsų sielą traukia akvamarinas, vadinasi, esate jaunas, aistringas ir ištroškęs nuotykių. Šis akmuo skirtas tiems, kurie yra tyros dvasios ir nevaržomai ieško nuotykių.

Senovėje akvamarinas, kurio pavadinimas verčiamas kaip „jūros vanduo“, buvo laikomas kitoniškų jėgų akmeniu. Jam įtakos turėjo mėnulis, ir jis buvo laikomas mėgstamiausia undinių puošmena. Jūreiviai nešė šį akmenį, kad apsisaugotų nuo dievų rūstybės ir sirenų balso. Šamanai naudojo tai, kad pritrauktų gamtos dvasias.

Yra tikimybė, kad žmonės, pasirinkę akvamariną, pastaruoju metu savo gyvenime nuobodžiavo. Bet nesijaudinkite, jūsų siautusi dvasia vilioja neįtikėtinais nuotykiais, o šiuo metu vienas iš jų jau yra jūsų link!

3. Jūs pasirinkote citriną!

Jei citrinas atkreipė jūsų dėmesį į save, esate labai kūrybingas žmogus, ištroškęs šviesaus gyvenimo. Esate tyra, atvira viskam naujam, labai domitės aplinkiniais žmonėmis ir įvykiais.

Šio akmens pavadinimas kilęs iš prancūziško „citrinos“, suteikiančio citrinui grynumo ir optimizmo. Žmonės, kurie pasirinko šį akmenį, mėgsta komandinį darbą, kolektyvinius sprendimus, būtent jūs sugebate vadovauti, tapti komandos dvasia, jos idėjiniu įkvėpėju, nes jūs visada turite daug šviesių ir įdomių idėjų.

Sakoma, kad citrinas turi galimybę neigiamas mintis paversti teigiamomis, todėl pasiruoškite. Jei pavyks išlaisvinti šio akmens energiją savyje, tada virš galvos besikaupiantys debesys pervers jūsų optimizmą ir ryškią šviesą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama