Home Testai Pasirinkite savo auksinę žuvelę ir pažiūrėkite, ar jūsų noras išsipildys!

Pasirinkite savo auksinę žuvelę ir pažiūrėkite, ar jūsų noras išsipildys!

by admin
5941 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kiekvienas žmogus turi savo svajones ir norus. Mes visi vienaip ar kitaip stengiamės juos visus įgyvendinti. Bet išsipildo tik tie, kurie ateina iš grynos širdies.

Įsivaizduokite, kad stovite ant stebuklingo tvenkinio kranto! Tvenkinyje pilna auksinių žuvelių. Jie visi yra labai malonūs ir pasirengę įvykdyti jūsų prašymus, tačiau tik tuo atveju, jei niekam nepakenks.  Padarykite savo brangų norą ir greičiau sugaukite žuvį! Kuris yra tavo?

Žuvis Nr. 1

Auksinė žuvelė atidžiai klausėsi jūsų noro ir minties. Ji yra jauniausia iš visų žuvų ir neturi daug jėgų. Tačiau dėl tokio gero žmogaus kaip jūs ji yra pasirengusi pabandyti. Jūsų prašymas bus įvykdytas labai netikėtai artimiausiu metu. Taigi palauk! Netrukus viskas bus!

Žuvis Nr. 2

Žuvys išklausė tavo troškimo, atsakydama kikeno ir vizgino uodegą. Jūsų noras išsipildys, tačiau žinokite, kad tam reikia laiko. Jei norite, kad jūsų noras išsipildytų greičiau, taip pat turėsite pasistengti. Juk žuvys taip pat nėra visagalės.

Žuvis Nr. 3

Ši žuvis nėra lengva. Nepaisant paprastumo, jame yra didžiulė jėga. Taip, jūsų noras išsipildys artimiausiu metu. Be to, netrukus tikėkitės daug džiaugsmo savo namuose.

Žuvis Nr. 4

Ši žuvis maloniai mojuoja tau plaukeliu. Ji nori jums priminti, kad jūs jau turite daug, bet nevertinkite. Žuvis išpildys jūsų norą, bet tik iš dalies. Dalį darbų turėsite atlikti patys. Bet nesijaudinkite, viskas vyks kaip pagal laikrodį. Auksinė žuvelė žada atlygį už jūsų darbą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama