Home Horoskopai Pinigų horoskopas savaitei nuo 2021 m. Sausio 11 iki 17 d. Visiems

Pinigų horoskopas savaitei nuo 2021 m. Sausio 11 iki 17 d. Visiems

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Astrologiniai patarimai pinigų klausimais savaitei nuo 2021 m. Sausio 11 iki 17 d. Visiems. Kokios dienos yra palankios ar nepalankios tam tikriems piniginiams sandoriams.

Svarbu. Mėnesio vidurys bus Jupiterio įtakoje, kuris netoleruoja nuobodulio ir rutinos. Judėjimas yra tai, ką skatina didelės laimės planeta.

Taigi nesėdėkite vietoje, bandykite judėti daugiau ir ne tik fiziškai. Užsiimkite saviugda. Naujos žinios ir įgūdžiai, kuriuos dabar įgyjate, netrukus jums bus labai naudingi.

2021 m. Sausio 11 d. Mėnulis Šaulyje

Išsiplėtusios ambicijos, svajonės, susijusios su aukštais pasiekimais darbe ir visuomenėje. Po Naujųjų metų atostogų ateiti į darbą bus lengva. Teigiamas požiūris yra raktas į sėkmę visais klausimais.

Puiki diena verslo santykiams užmegzti ir partnerystei atkurti.

Tinkamas laikas spręsti buitines problemas, pradėti remontą, atlikti didelius pirkinius. Tik patartina viską daryti kartu su kolegomis ir artimaisiais. Neignoruokite artimųjų patarimų.

Galite: užbaigti bylas; skaičiuoti pinigus; naudoti paskolą brangiems pirkiniams, jei jie planuojami iš anksto; pirkti ir keistis valiuta; pirkti kompiuterius, planšetinius kompiuterius, išmaniuosius telefonus, didelę buitinę techniką.

Jūs negalite: atlikti sandorių su nekilnojamuoju turtu; atlikti indėlius; sudaryti sutartis; atsakyti į viliojančius pasiūlymus, kurie siūlo ką nors „nemokamo“; pradėti verslą su nepažįstamais žmonėmis.

2021 m. Sausio 12, 13 d. Mėnulis Ožiaragyje

Jaunatis. Nieko nepirkite iš karto, pasiduokite momentiniam impulsui. Pirmiausia išanalizuokite pirkimo poreikį, suskaičiuokite pinigus, įvertinkite savo galimybes, palyginkite kainas kitose parduotuvėse, perskaitykite atsiliepimus internete ir tik tada priimkite sprendimą.

Sumažinkite kontaktus, kai tik įmanoma. Kurkite kito mėnulio mėnesio planus.

Neskubinkite dalykų, palaikykite malonų požiūrį į kitus ir pasaulį, tikėkite savo sėkme, kad padidintumėte savo sėkmės tikimybę.

Galite: planuoti biudžetą, nustatyti prioritetus, pagalvoti, kokiems prioritetiniams uždaviniams išleisti pinigus; skaičiuoti pinigus; planuotai atlikti didelius pirkinius; investuokite į savo verslą.

Negalima: nesiimti galimo pavojaus nesiimti veiksmų; pateikti skelbimus, rodyti skelbimus; skolinti; pirkti vaistus, kurių neskyrė gydytojas.

2021 m. Sausio 14, 15 d. Mėnulis Vandenyje

Uranas išeina iš retrofazės. Ir tai atneš pokyčių darbe – darbo sąlygose, grafike, santykiuose su kolegomis. Kadangi sąlygos gali netikėtai pasikeisti, gali kilti pagunda palikti pavaldinius ir pradėti savo verslą.

Artimiausiu metu aktualios bus finansų, turto, ekologijos, maisto išteklių temos. Rusai turėtų būti pasirengę silpnėti rubliui. Jis pasveiks šiek tiek vėliau, bet tai bus ne taip greitai, kaip norėtume.

Neleiskite emocijoms siautėti, pasikliaukite patirtimi.

Tinkamos dienos protiniam ir kūrybiniam darbui. Tačiau konfliktų darbe tikimybė didėja. Būkite atsargūs gindami savo požiūrį, nesigilinkite.

Galite: pirkti internetu patikimose parduotuvėse; pasirašyti finansinius dokumentus; sielos ir malonumo apsipirkimas; pirkti ar keisti valiutą; skolintis; pirkti įrangą, elektros prietaisus, dalykėlius.

Negalite: perskambinti nežinomais numeriais; pirkti naudotas prekes; palikite savo duomenis abejotiniems žmonėms ir įmonėms; sutaupyti kokybės.

2021 m. Sausio 16, 17 d. Mėnulis Žuvyse

Stebimas jautrumas, išsiblaškymas ir užmaršumas. Netinkamas laikas apsipirkti.

Nepriimkite sprendimų, kurie nėra iki galo apgalvoti. Kruopščiai apgalvoti planai turi visas galimybes tapti realybe. Nesižadėkite, jei nesate tikri, kad galite įvykdyti savo žodį.

Geriau atsikratyti tuštybės ir problemų. Ne pats geriausias laikas pinigų klausimams aptarti. Dar kartą patikrinkite visą gaunamą informaciją.

Galite: nusipirkti pinigų talismanų; nusipirkti naują piniginę; eiti reikalingų pirkinių; suskaičiuoti pinigus.

Jūs negalite: skolintis ir skolinti; pirkti ar keisti valiutą; nusipirk ką nors lombarde.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama