Home Testai Pasirinkite vaizdą ir sužinokite, kuriame gyvenimo etape esate

Pasirinkite vaizdą ir sužinokite, kuriame gyvenimo etape esate

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Mes visi išgyvename pokyčius, tai neišvengiama. Bet keista, kad tai neturi nieko bendra su amžiumi! Pasak šveicarų psichologo Carlo Jungo, šie etapai yra susiję su tuo, kas esame, ir su mūsų gyvenimo tikslu.

Pasirinkite vaizdą ir mes jums pasakysime, kuriame savo gyvenimo etape esate dabar:

1. Sportininkas

Sportininko fazė yra mažiausiai subrendusi fazė iš visų gyvenimo etapų. Jam būdinga išvaizdos manija. Sportininko etapas gali būti narciziškas, kritinis ar net abu. Paaugliai yra tipiškas to pavyzdys.

2. Karys

Šiame gyvenimo etape mes pradedame prisiimti atsakomybę ir norime būti sėkmingi gyvenime. Mūsų tikslai ir uždaviniai atrodo aiškesni ir mes pradedame klestėti.

3. Deklaracija

Deklaravimo etapas yra didžiulis žingsnis į priekį. Deklaravimo etapas apima vaikų auklėjimą ir dėmesį skiriant geresnio gyvenimo jiems kūrimui. Tačiau šis etapas siejamas ne tik su vaikų auginimu, bet ir su palikimo palikimu gyvenime. Tai geriausias laikas apmąstyti tai, ką pasiekėte.

4. Dvasia

Dvasinis etapas yra paskutinis gyvenimo etapas. Šiame etape suprantame, kad esame ne tik tai, ką sukaupėme: ar tai būtų pinigai, draugai, turtas, geri darbai. Mes suprantame, kad esame dvasinės būtybės, neturinčios tikros pradžios ar pabaigos.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama