Home Horoskopai Vedų ​​astrologas iš Indijos laimingus zodiako ženklus įvardijo 2021 m

Vedų ​​astrologas iš Indijos laimingus zodiako ženklus įvardijo 2021 m

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Aš jums pasakysiu apie naują garsaus astrologo iš Indijos, kuris horoskopus pasirašo kaip Bejano Daruwallo sūnus Astro draugas Chiragas, prognozes. Nasturas Bejanas Daruwalla yra vienas garsiausių astrologų pasaulyje, jis patenka į geriausių planetos astrologų šimtuką.

′ ′ Dirbk sunkiai ir neatsisakyk vilties. Būkite atviri kritikai ir toliau mokykitės. Apsupkite save laimingais, šiltais ir tikrais žmonėmis. Visada būk pozityvus “, – visiems pataria išmintingas Bejanas Daruwalla.

Jo sūnus Chiragas turi nuostabų mokytoją, kuris visą savo gyvenimą paskyrė astrologijai ir pateikia tiksliausias prognozes. Čia yra Chirago 2021 m. Horoskopas, kuris buvo paskelbtas angliškoje spaudoje.

Laimingiausi 2021 metų ženklai

2021 metai atneš sėkmę visiems zodiako ženklams ir padės žmonėms išgydyti per pastaruosius metus gautas žaizdas, sakė Chiragas. Tačiau jis ypač pabrėžė tris ženklus – jie gaus aukštesnių jėgų pagalbą visais savo darbais tiek pinigais, tiek meile ir galės tapti tikrai laimingi, atsikratę praeities problemų naštos.

Metai Jaučiui bus labai sėkmingi. Šio ženklo žmonės klestės versle ir gaus didelį pelną. Karjeros augimas taip pat svaigins, ypač pirmuosius tris metų ketvirčius. Geriausi Jaučio mėnesiai yra vasaris, balandis ir gegužė. Šiemet išsipildys visos svajonės, net ir tos, kurios jau buvo užmirštos. Jaučius pastebės žmonės, kuriais jie žavisi. Viskas, kas pastaruoju metu suklydo, susitvarkys. Laimingi Jaučio skaičiai yra 7, 8, 9, 46 ir 69. Jaučio energijos lygis visus metus bus labai aukštas ir jie įgis praeityje prarastą pasitikėjimą savimi.

Saturno ir Urano planetos teigiamai paveiks Skorpionų gyvenimą, atnešdamos jiems daug naudingų dovanų. 2021 metai atneš šio ženklo žmonėms ramybę, garbę ir šventę, taip pat vis didesnę pažangą versle, nes ženklo ryšys su Saule stiprės ištisus metus. Skorpionai atskleis savo kūrybinius talentus ir turės naujų idėjų, kaip atkurti savo gyvenimą. Tie Skorpionai, kurie nebuvo patenkinti savo romantiniais santykiais, ras naują draugą ir ras šeimos laimę. Geriausias laikas finansinėms investicijoms ir pinigų operacijoms atlikti yra nuo rugsėjo iki metų pabaigos.

Svarstyklės, septintasis zodiako rato ženklas, laukia didelių pokyčių. Šio ženklo žmonėms prasideda dvasinio augimo ir asmeninio brendimo laikotarpis. Sėkmė jiems bus pasiekta bendradarbiaujant su kitais žmonėmis. Nors Merkurijus bus retrogradas nuo rugsėjo pabaigos iki spalio vidurio, tai nepakeis dalykų tvarkos. Svarstyklės gaus paaukštinimą, o astrologas pataria įsiklausyti į intuiciją priimant karjeros sprendimus, labiau pasikliaujant savo vidiniu balsu, o ne išoriniais veiksniais. Svarstyklės turėtų būti atsargios gegužę ir birželį, o likusį laiką joms visiškai nėra ko jaudintis. Šiuos metus astrologė laiko idealiais vedyboms ir romantiškiems santykiams, todėl asmeninėje srityje viskas bus gerai.

Taip, pasak Vedų astrologo iš Mumbajus miesto, metai sėkmingai pasirodys Svarstyklėms, Skorpionui ir Jaučiams. Tikiuosi, kad ir kitiems ženklams pasiseks! Tebūna taip!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama