Home Testai Kokios spalvos tavo laimės paukštis? Tai sakoma apie jūsų asmenybę

Kokios spalvos tavo laimės paukštis? Tai sakoma apie jūsų asmenybę

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Psichologai labai mėgsta naudoti spalvų terapiją dirbdami su klientais. Juk spalvos gali lengvai padėti nustatyti, kokioje emocinėje būsenoje klientas yra. Asmuo atsipalaiduoja ir atsiveria. Taigi spalvos daug ką pasako apie žmogų. Ar norite išbandyti spalvų poveikį sau dabar? Tada šis testas skirtas jums.

„Mėlynas paukštis“

Vieną dieną mėlynoji paukštis netikėtai įskrenda į jūsų kambario langą ir įstringa. Kažkas apie šį pamestą paukštį jus traukia, ir jūs nusprendžiate jį laikyti su savimi. Bet jūsų nuostabai, kitą dieną paukštis keičia spalvą iš mėlynos į geltoną!

Šis labai neįprastas paukštis kiekvieną vakarą keičia spalvą – trečios dienos rytą jis yra ryškiai raudonas, o ketvirtą dieną jis tampa visiškai juodas. Kokios spalvos paukštis pabudus penktą dieną:

1. Paukštis nekeičia spalvos; jis lieka juodas.

2. Paukštis grįžta į pradinę mėlyną spalvą.

3. Paukštis pasidaro baltas.

4. Paukštis pasidaro auksinis.

Į jūsų kambarį atskridęs paukštis atrodo kaip sėkmės simbolis, tačiau staiga jis pakeičia spalvą, todėl nerimaujate, kad laimė bus trumpalaikė. Jūsų reakcija į šią situaciją parodo, kaip reaguojate į sunkumus ir netikrumą realiame gyvenime.

1. Tie, kurie sakė, kad paukštis liko juodas, pesimistiškai vertina gyvenimą.

Ar esate linkęs manyti, kad jei padėtis kada nors pablogės, tada ji niekada nebegalės normalizuotis? Gal reikia pabandyti taip galvoti: jei viskas taip blogai, tada nebus blogiau. Atminkite, kad nėra lietaus, kuris nesibaigtų, ir nėra nakties, po kurios neateitų aušra.

2. Tie, kurie sakė, kad paukštis vėl tapo mėlynas, yra praktiški optimistai.

Jūs tikite, kad gyvenimas yra gero ir blogo mišinys ir neturėtumėte kovoti su šia tikrove. Jūs ramiai priimate bėdas ir leidžiate reikalams eiti savo keliu be nereikalingo nerimo ir streso. Ši išvaizda leidžia saugiai ištverti nelaimių bangas ir neleisti joms išsinešti.

3. Tie, kurie atsakė, kad paukštis tapo baltas, spaudžiami elgiasi ramiai ir ryžtingai.

Negaišite laiko jaudindamiesi ir dvejodami, net kai ištinka krizė. Jei situacija pasidaro per prasta, jaučiate, kad geriau laiku nutraukti šį nuostolingą verslą ir ieškoti kito kelio savo tikslo link, nei užklupti nereikalingame liūdesyje. Šis požiūris reiškia, kad viskas atrodo natūraliai ir jūsų būdas.

4. Tie, kurie sakė, kad paukštis tapo auksu, gali būti apibūdinami žodžiu „bebaimis“.

Jūs nežinote, kas yra spaudimas. Kiekviena krizė yra galimybė jums. Jus galima palyginti su Napoleonu, kuris pasakė: „… Neįmanoma ne prancūziškas žodis“. Tačiau būkite atsargūs, kad jūsų beribis pasitikėjimas nenugalėtų. Riba tarp bebaimiškumo ir neapgalvojimo yra labai plona.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama