Home Testai Ką pamatėte šiame paveikslėlyje? Dramblys? Du drambliai? Ar matėte moterį?

Ką pamatėte šiame paveikslėlyje? Dramblys? Du drambliai? Ar matėte moterį?

by admin
14363 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Atidžiau pažvelkite į šią nuotrauką … Ar matote vieną didelį dramblį? Ar jau matėte du? Ar manote, kad visiškai atskleidėte šį vaizdą? Bet ne! Čia gilėja …

Pažvelkite atidžiai … Čia taip pat yra moteris. Taip, moteris. Ir taip pat nuogas!

Neradai jos?

Na, tada žiūrėk į dešinę ir į kairę.

Ar matėte jos rankas?

Taip, ant moters kūno nupiešti dideli ir maži drambliai.

Jei iškart pastebėjote moters kūną arba matėte ją ne ilgiau kaip 10 sekundžių, vadinasi, esate labai empatiškas žmogus. O jums labai tinka padidėjusio jautrumo žmogaus apibrėžimas.

Taigi ką tai reiškia?

Tai reiškia, kad esate neįprastas žmogus. Jūs laikomas suvaržytu, nerimastingu ir droviu. Šios savybės tikrai gali pasireikšti, jei atsidursite nepažįstamoje aplinkoje, nerasdami kitų palaikymo ir pagalbos. Tačiau reikia pažymėti, kad nepaisant sunkumų, kuriuos patiriate nepažįstamomis sąlygomis, pažįstamoje ir ramioje aplinkoje, esate laimingesni ir labiau atsipalaidavę nei visi kiti.

Pastebite daug niuansų ir analizuojate juos giliau nei visi kiti. Turite turtingą vaizduotę ir gyvą vaizduotę, kurios dėka net mažiausi aplinkinės realybės įvykiai skatina jus kurti hipotezes ir daryti išvadas. Taigi, jūsų vidinis „kietasis diskas“ greičiau užpildomas ir jūs jaučiatės per daug susijaudinęs.

Būdamas superjautrus žmogus, tu greitai pavargsti ne tik nuo neigiamų įspūdžių – net būdamas linksmose atostogose tam tikru momentu atrodai, kad esi persisotinęs, o šventės viduryje pajunti ūmų norą pasitraukti iš savęs. . Tokiomis akimirkomis šis trūkumas yra labai prislėgtas, nes daugeliu atvejų norite būti tokie pat „ištvermingi“ kaip visi. Palikdami atostogas visiems kitiems, jūs, visų pirma, jaučiatės nepatogiai prieš savininkus, kurie jūsų prašo likti. Antra, jums taip pat gaila palikti atostogas ir bijote atrodyti nuobodu kitiems svečiams.

Tačiau kartais prisiimate atsakomybę už visą pasaulį. Gyvenk savo gyvenimą ir nebandyk išgelbėti pasaulio. Jūsų padidėjusiame jautrume ir izoliacijoje nėra nieko neigiamo.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama