Home Testai Pasirinkite vietą, kurioje norėtumėte būti šiuo metu, ir sužinokite, ko jums trūksta

Pasirinkite vietą, kurioje norėtumėte būti šiuo metu, ir sužinokite, ko jums trūksta

by admin
3686 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Dienų, įvykių ir poelgių cikle kartais atimame brangų laiką, kad taptume tikrai laimingu žmogumi.

Kartais mums trūksta tokių paprastų ir tuo pačiu labai svarbių dalykų. Ar norite suprasti, kurie? Tada šis testas skirtas jums.

Dabar kviečiame šiek tiek atsipalaiduoti ir apžiūrėti šias 8 nuostabias vietas. Kiekvienas iš jų yra gražus ir savitas savaip.

Kiekvienoje vietoje yra kažkas unikalaus ir patrauklaus. Klausyk savęs. Pagalvokite, kur šiuo metu norėtumėte būti.

1. Suoliukas sode

Jums reikia bendravimo, pokalbių. Ne tik pora žodžių, bet ir ilgi pokalbiai, intymūs pokalbiai. Skirkite laiko senam draugui, paprašykite, kad jis jums atlaisvintų laiko. Kad galėtumėte kalbėti net iki ryto, kalbėtis apie viską pasaulyje, apie praeitį, dabartį, ateitį …

2. Takas miške

Jums reikia atnaujinimo, pakeitimo. Greičiausiai – ne kardinolas. Jums tinka jūsų gyvenimo pagrindas. Tačiau reikalingi kai kurie, bent jau išoriniai, pakeitimai ir patobulinimai. Gal reikėtų pakeisti šukuoseną, aprangos stilių? Arba pertvarkyti buto baldus? Mokytis naujos profesijos? Išplečiama taikymo sritis

3. Kava su nuostabiu vaizdu

Reikia kažkaip atnaujinti pojūčius, suteikti gyvenimo skonį. Tai tapo per daug nežiniška. Padės kelionės į kitą šalį ar miestą. Gal išbandykite ką nors neįprasto: jodinėjimą, dažasvydį, šuolį parašiutu. Tačiau nerizikuokite kvailai.

Jums reikia paprasto ramaus gyvenimo. Jūs labai pavargote. Geriausia – važiuokite į dykumą, kur nėra žmonių. Norėdami kūrenti krosnį, auginti pasėlius, turėti karvę ar bent ožką. Vakarais klausykitės cikadų skambėjimo. Užmigkite po lietaus, lašų, ​​švelniai ošiančio ant stogo ir medžių lapų. Pabunda nuo alyvų ir paukščių dainavimo kvapo

5. Ežeras

Jums reikia laisvės. Jūs uždusote gyvenime, kuriame dabar gyvenate. Jauskitės kaip vėjas, leiskite sau negalvoti apie pasekmes. Išsilaisvink ir skris, kur tik širdis tau skambina.

4. Namas kalnuose

Jums reikia laisvės. Jūs uždusote gyvenime, kuriame dabar gyvenate. Jauskitės kaip vėjas, leiskite sau negalvoti apie pasekmes. Išsilaisvink ir skris, kur tik širdis tau skambina.

6. Jaukus vidinis kiemas

Jums reikia normalaus gyvenimo. Paprasčiausias, be pakilimų ir nuosmukių, be kraštutinumų. Pabandykite bent ką nors suorganizuoti. Nustatykite rutiną ir laikykitės jos. Suplanuokite dienas. Kažkas turėtų būti tas pats – mankšta, pietų laikas, pasivaikščiojimas prieš miegą.

7. Švyturys

Jums reikia svajonės, kažkokios vilties. Kažko laukti, eiti. Tikra svajonė su galimybe tapti realybe. Tačiau tuo pat metu jis yra didelis, nelabai prieinamas, kurio neįmanoma realizuoti rytoj. Jums reikia kelio į svajonę apie darbą, patirtį, kantrybę ir ištvermę.

8. Terasa prie vandens

Jums reikia atostogų. Vietoje, kur daug saulės ir nėra rūpesčių. Deginti iki juodos spalvos nebūtina. Turite būti prisotinti saulės, prisotinti jos gyvybę teikiančios šilumos. Grįžę pajusite, kad energija perpildyta.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama