Home Horoskopai Kuo vyrai traukia skirtingų zodiako ženklų moteris ir ko jie juose ieško

Kuo vyrai traukia skirtingų zodiako ženklų moteris ir ko jie juose ieško

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Instinktyviai vyrą traukia ta moteris, kuri jam gimininga charakteriu, dvasia, elgesiu ir, žinoma, niekas nepanaikino išvaizdos kriterijų.
Galbūt moterims bus įdomu, kokius vyrus jie gali pritraukti pagal savo zodiako ženklą. Štai astrologų nuomonė šiuo klausimu.

Avino moteris

Vyrai, kurie dažniausiai įsimyli Avino moterį, yra azartiški ir nori viską padaryti gerai. Jie dažnai ieško partnerio, kuris už juos priims svarbius sprendimus gyvenime, jie net bus patenkinti, jei moteris viską pervaldys.

Jaučio moteris

Kai vyras nori jaustis mylimas ir globojamas, jis eina pas Jaučio zodiako ženklo moterį. Vyrams, kuriuos traukia tokio tipo moterys, reikia jų dėmesio, o ji, tokia rami ir kantri, visada palaikys savo partnerį.

Dvynių moteris

Kadangi Dvynių moteris yra dvigubas personažas, jai pavyksta pritraukti skirtingų tipų vyrus. Paprastai tai yra tie, kurie nuoširdžiai žavėsis jos intelektu, atsidavimu ir humoro jausmu, ir tie, kurie joje ieško partnerio, su kuriuo galėtumėte puikiai praleisti laiką ir jaustis atsipalaidavę bei jaukiai.

Vėžio moteris

Vyrai, kuriuos traukia moteris Vėžys, yra tokie pat emocingi kaip ir ji. Tačiau kartais tai gali turėti ir neigiamą pusę. Ja galima lengvai manipuliuoti, todėl stiprioji lytis dažnai ja naudojasi.

Liūtas moteris

Moterį Liūtą lengva mylėti, todėl vyrus dažnai nuneša jos ryškus, nepaprastas charakteris, kuris ją išskiria iš kitų. Ji dažnai keri vyrus savo savigarba, ir jie net pasąmonėje nori būti su ja, kad patys taptų geresni.

Mergelė moteris

Tai viena iš tų moterų, kurią vyrai nori vesti. Mergelės moteris turi galimybę padėti savo partneriui įveikti visus sunkumus ir teisingai sutvarkyti savo gyvenimą. Todėl tokia moteris pritrauks vyrus, kurie siekia sukurti šeimą.

Svarstyklių moteris

Vyrai, norintys laimėti Svarstyklių moters meilę, dažniausiai yra perfekcionistai, ieškantys moters, galinčios suteikti jiems viską. Tačiau šiuo atveju pačiai moteriai reikia būti atsargiai, su savo perdėtu malonumu ji gali būti tiesiog panaudota.

Skorpiono moteris

Jei vyrą traukia Skorpiono moteris, tada greičiausiai jis nori išbandyti ką nors naujo, pasilinksminti, galbūt labiau įvertinti gyvenimą. Paprastai šie vyrai turi nuotykių dvasią ir meilę pavojui.

Šaulio moteris

Kai vyras labai nori paramos, jis visada gali ją rasti pas Šaulio ženklo moterį. Ji, kuri nepasiduos liūdesiui ir nepasiduos pykčiui, visada pasirengusi gauti partneriui žvaigždę iš dangaus, ir būtent tai ją taip myli vyrai.

Ožiaragio moteris

Vyrai, pasirinkę Ožiaragio moterį, paprastai siekia savo partnerio stabilumo ir komforto. Dėl gana griežto charakterio ir atsidavimo šeimai ji vilioja vyrus, pasirengusius rimtiems santykiams. Nors kartais dėl tos pačios priežasties ji gali pritraukti vyrus, norinčius gyventi iš visko, kas paruošta.

Vandenis moteris

Moteris Vandenis vyrus įsimyli ypatingai, stebuklingai. Ji traukia ją savo kūrybiškumu ir ekscentriškumu. Ji gali priversti vyrą pasijusti mylimiausiu ir vertingiausiu savo gyvenime. Ko gero, to reikia bet kuriam vyrui.

Žuvų moteris

Dažniausiai vyrai, kurių gyvenimas susijęs su menu, ieško partnerio Žuvų zodiako ženklo moteriai. Juos žavi didžiulis jos vidinis pasaulis, dvasinės savybės, ji gali įkvėpti juos meile naujiems pasiekimams, būti jų mūza.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: