Home Horoskopai Horoskopas visiems zodiako ženklams nuo vasario 1 iki 7 dienos: kokias paslaptis žvaigždės mums atskleis vasario pirmąją savaitę

Horoskopas visiems zodiako ženklams nuo vasario 1 iki 7 dienos: kokias paslaptis žvaigždės mums atskleis vasario pirmąją savaitę

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Na, atėjo paskutinis žiemos mėnuo! Laukia pavasario dienos, ryški saulė, šiltas oras, tačiau kol kas … bet kol kas ruošiamės švenčių serijai – Valentino dienai ir Tėvynės gynėjo dienai, taip pat skaitome savaitės horoskopą laikotarpiui nuo vasario. Nuo 1 iki vasario 7 dienos!

Vasario pradžia prasidės mažėjančiu mėnuliu. Šiuo laikotarpiu geriau vengti skubėjimo ir pernelyg didelio nervinimosi, taip pat būtų malonu atsisakyti alkoholio. Kitu atveju sveikatos problemos, nemiga, stipri nervinė įtampa, nelaimingų atsitikimų ir traumų tikimybė yra didelė. Geriau šį laiką skirkite sportui, idealiu atveju – vandens sportui ar šokiams.

Ką žvaigždės pataria kiekvienam zodiako ženklui:

Avinas | Kovo 21 – balandžio 20 d

Avinai, savaitė jums vystysis beveik be kliūčių, tačiau vis tiek neturėtumėte atsipalaiduoti iki galo, spąstai gali būti paslėpti netikėčiausiose vietose. Bendraudami su verslo partneriais ir kolegomis laikykitės atstumo, ypač priešingos lyties, taip pat būkite ramūs.

Jautis | Balandžio 21 – gegužės 21 d

Jautis, tai nuostabus laikotarpis jums – artimiausiu metu nepajusite finansų stygiaus, nudžiugins lėšų gavimas. Darbe jūsų laukia sėkmė, svarbiausia nebūti įžūliu, jei jūsų prašoma pagalbos, neatsisakykite. Savaitgaliai skirti tik užsiėmimams lauke, eik!

Dvyniai | Gegužės 22 – birželio 21 d

Romantika ir daugiau romantikos … nuotaika bus prisotinta meilės! Jūs labiau nei bet kada norite parodyti jausmus, gėles ir dovanas. Vienišiems žvaigždės paruošė staigmeną – įmanomas naujas romanas. Apsvarstykite galimybę pradėti tvarkyti figūrą, tačiau geriau užsiimti sportu, o ne su dietomis.

Vėžys | Birželio 22 – liepos 22 d

Vėžiai, atidžiau pažvelkite į savo aplinką, yra pavojus, kad turėtumėte būti atsargesni su kuo nors. Atkreipkite dėmesį į sveikatą, gali atsirasti netikėtų opų. O jūsų planavimas yra viskas, susidarykite planą kiekvienai dienai vakare, kitaip galbūt neturėsite laiko įgyvendinti savo plano.

Liūtas | Liepos 23 – rugpjūčio 23 d

Liūtai, neskubėkite! Į verslą verta kreiptis jausmingai, protingai, su žvaigždynu. Meilės fronte gali kilti konfliktų ir nesėkmių. Pasirūpinkite pinigais, yra rizika juos iššvaistyti, ir netrukus jums jų gali prireikti.

Mergelė | Rugpjūčio 24 – rugsėjo 23 d

Mergele, jei norite gauti ilgai lauktą paaukštinimą darbe, turėsite pasistengti ir užmegzti santykius su vadovybe. Pagrindinis dalykas yra išlaikyti atstumą, jie neturėtų virsti biuro romanu. Laikykite paslaptis sau, net ir su artimais draugais neturėtumėte būti atviras. Vėliau viskas sustos į savo vietas ir bus aišku, kodėl ir kodėl apgaubei save paslapties šydu.

Svarstyklės | Rugsėjo 24 – spalio 23 d

Svarstyklės, atėjo laikas perdaryti! Grožio salono durys yra atidarytos, laikas pakeisti savo išvaizdą. Turėtumėte atkreipti dėmesį į naujas pažintis ir jų neatmesti, užmegzti kontaktą lengvai ir natūraliai. Vyresniajai kartai reikia jūsų pagalbos, tačiau bijo jūsų apie tai paklausti, skirkite jai laiko.

Skorpionas | Spalio 24 – lapkričio 22 d

Skorpionai, laikas pradėti spręsti susikaupusius namų reikalus, nesvarbu, ar tai būtų remontas, kraustymasis ar bendras valymas. Geriau užmegzti patikimesnius santykius su vaikais, netrukus turėsite išspręsti kai kuriuos klausimus su jais.

Šaulys | Lapkričio 23 – gruodžio 21 d

Šaulys, būk budrus, galimi kitų puolimai, pasiruošk kovai. Tačiau neturėtumėte ginčytis su savo šeimos nariais, priešingai, geriau bus sustiprinti santykius ir padėti jums už tai, įvairias mielas dovanas ir ramius šeimos vakarus.

Ožiaragis | Gruodžio 22 – sausio 20 d

Ožiaragiai, investuoti pinigus kur nors geriau atidėti, dabar tai per daug rizikinga. Bet tai, kas jus teigiamai paveiks, yra naujos draugystės ar romantiškos pažintys. Antroje savaitės pusėje jums atrodys, kad jėgos jus paliko, persvarstykite savo požiūrį į mitybą.

Vandenis | Sausio 21 – vasario 18 d

Sunkus ir sunkus darbas yra tai, kas leis jums išgyventi šį sunkų laikotarpį. Vadovavimas bus per daug išrankus, o namų ūkis nuolat nurodys jūsų trūkumus. Pabandykite susivaldyti.

Žuvys | Vasario 19 – kovo 20 d

Žuvys, jautrumas ir imlumas artimiausiu metu bus geriausi, bet koks neatidumas jums bus vertinamas kaip įžeidimas. Persvarstykite savo požiūrį. Geriausia šiuo laikotarpiu skirti laiko kūrybai, tai neabejotinai jums bus naudinga.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama