Home Testai Pasirinkite vieną šunį ir mes atspėsime jūsų blogiausią košmarą!

Pasirinkite vieną šunį ir mes atspėsime jūsų blogiausią košmarą!

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Jūs turbūt galvojate, kad tai kažkokia visiškai juokinga išdaiga. Na, pasakyk man, kokios baimės gali paslėpti už mielų šių šuniukų veidų? Veikiau yra mirtina emocijų dozė … Tačiau neskubėkite daryti išvadų! Pasąmonė yra subtilus dalykas. Netiki manimi? Gerai! Tada tiesiog išsirinkite šuniukų nuotrauką, kuri nepaaiškinamai jus traukia. Man tai patinka, gąsdina, žadina smalsumą. Svarbiausia, kad kažkas joje labiau traukia akį nei kiti.

1. Vienatvė

Jūs bijote likti vienas, nes pasaulis yra svetimas ir baisus, todėl jums tikrai reikia žmogaus, kuris apsaugos, padės ir palaikys.

2. Mirtis

Jūs bijote mirties, nes nežinote, kas laukia ten, anapus. Jūs labai bijote daugiau niekada nematyti savo širdžiai brangių žmonių.

3. Aukštis

Jūs bijote žiūrėti plaunamų dangoraižių langus, o stovėdami ant kažko aukšto krašto, jūs taip bijote, kad širdis gali iššokti iš krūtinės. Ne! Žemė, žemė ir tik žemė!

4. Kažkieno nuomonė

Esate labai jautrus kritikai ir nuolat bijote, kad kažkas bus manoma apie jus ne taip. Nors dažniausiai šios baimės yra nepagrįstos.

5. Tamsa

Nuo pat vaikystės jus gąsdino tamsus paros metas. Taip, tai suprantama – jūsų vaizduotė kartais per daug žaidžiama. Jūs taip pat tikite mistika. Taigi sintezė …

6. Vaikai

Negalite to paaiškinti, bet kai jus supa vaikai, išgyvenate labai prieštaringas emocijas. Dažnai neaiškus nerimas ir diskomfortas. Be to, tai kartais gali rūpėti net jų vaikams.

7. Atsakomybė

Jūsų baimė suprantama: ne visi žmonės gali saugiai prisiimti atsakomybę už kažką. Kai jums paskiriamas naujas verslas, jūs ilgai abejojate ir dažnai nuvertinate save. Todėl viskas daroma, kaip taisyklė, paskutinę akimirką.

8. Laimė

Ne, žinoma, jūs nebijote pačios laimės, bet jums sunku susitaikyti su tuo, kad kartais ji baigiasi. O jūs pats nuodijate savo egzistenciją baime ją prarasti.

9. Nepalikite savo pėdsakų gyvenime

Jums labai svarbu padaryti ką nors prasmingo, kad jus prisimintų. Štai kodėl jūs pasiekiate savo tikslus. Problema ta, kad, regis, jums nepakanka jokių pasiekimų.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama
error: