Home Testai Nustatykite savo personažą pagal lūpų dažus! Labai įdomūs pastebėjimai!

Nustatykite savo personažą pagal lūpų dažus! Labai įdomūs pastebėjimai!

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Lūpų dažai yra labai individualus, netgi galima sakyti, intymus dalykas kosmetikos maišelyje. Ir ji gali labai tiksliai ir teisingai pasakyti apie savo savininko stipriąsias ir silpnąsias puses. Atidžiai peržiūrėkite vaizdus ir pasirinkite tą, kuris labiausiai primena jūsų lūpų dažus.

1. Lūpų dažai suapvalinti

Jei jūsų makiažo krepšys yra visiškai panašus į šį lūpdažį, tuomet esate gana žavi mergina, kuri patinka vyrams. Esate dosnus ir nevaržomas, nekreipkite dėmesio į viešąją nuomonę, nes ir be jos žinote savo vertę. Kalbant apie kasdienį gyvenimą, jūs esate gera namų šeimininkė, tačiau sugebate pasirūpinti savimi. Renkitės skoningai, ryškiai. Iš minusų verta paminėti, kad kartais prieštaraujate sau, o kartais esate per daug principingas.

2. Smailūs lūpų dažai

Tokio lūpdažio savininkas yra atkaklus, užsispyręs ir atkaklus. Bet kokie draudimai ir apribojimai gadina jūsų nuotaiką, jų negalite pakęsti. Mėgstate ginčytis ir iš to gauti daug emocijų. Tuo pat metu esate geras organizatorius, atsakingas, tačiau iš savo vadovavimo aukščio vargu ar galite susitarti su kitais žmonėmis. Tavo gera tai, kad esi sąžiningas ir atviras, savotiškas amžinas kovotojas už teisybę.

3. Lūpų dažai nukreipti į abi puses

Ši lūpų dažų pabaiga byloja apie savigarbą ir apie aukštą. Žemas savęs vertinimas visai nėra susijęs su jumis. Jūs esate femme fatale, dievinate save, kaip taisyklė, pasiekite savo tikslų, turite puikią atmintį ir puikų skonį. Su pinigais skiriatės sunkiai, tačiau netaupykite sau. Net santuokoje gyvenate daugiau sau nei sutuoktiniui.

4. Lūpų dažai su įgaubtu viršumi

Šie lūpų dažai yra stebėjimo ženklas, besiribojantis su smalsumu. Mėgstate apkalbas ir intrigas. Esate gana priklausomas žmogus ir, kai ką pasakote, mėgstate meluoti. Bet, jei atvirai, jūsų klausytis yra malonu, pasakotoja – nuostabi. Tuo pačiu labai myli savo šeimą ir neleisi savo artimiesiems įsižeisti.

5. Lūpų dažai su lygiu nuolydžiu

Mergina su tokiais lūpų dažais yra labai įsimylėjusi ir atvira, atvira siela. Jūs planuojate daugiau nei pavyksta, lengvai įsižeidžiate ir lygiai taip pat lengvai atleidžiate, žadate ir pamiršite. Kažkas gali pasakyti, kad esate šiek tiek lengvabūdiškas. Bet ne, tai tik toks personažas. Jūsų dosnumas ir svetingumas atsiperka dėl visų aukščiau išvardintų dalykų.

6. Lūpdažis yra suapvalintas, bet su aštriu viršumi

Šie lūpų dažai yra jūsų įsipareigojimo šeimai liudijimas. Jūs žinote, kaip įsakyti, o veikiau žmogus, o ne žodžiai. Tavo namai yra tavo tvirtovė. Dėl savo prigimties jūs galite būti užsispyręs dėl smulkmenų ir esate linkęs perdėti. Negalite gyventi be visuomenės.

7. Lūpų dažai plokščiu viršumi

Šio lūpdažio savininkas yra energingas ir neramus, ištikimas draugas ir geras kompanionas. Tikslingumas yra tokios merginos stiprybė, taip pat auka. Jūs susiduriate kaip nesurinktas ir skraidantis (nors nesate). Mėgsti vyrų dėmesį ir yra priklausomi nuo nuotaikų kaitos.

 8. Lūpdažis išlaiko savo pradinę formą

Jei jūsų kosmetikos krepšyje yra būtent tokie lūpų dažai, tada esate punktualus, tvarkingas ir skaičiuojantis žmogus. Jūs turite paslaptį ir nemėgstate niekuo priklausyti. Jūs apskaičiuojate savo stipriąsias puses ir sugebėjimus, neprisiimdami daugiau nei galite. Jūs nesate labai temperamentinga ir bijote emocinių išgyvenimų.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama