Home Horoskopai Kokie zodiako ženklai gali išgyventi išsiskyrimą 2021 m. Vasario mėn

Kokie zodiako ženklai gali išgyventi išsiskyrimą 2021 m. Vasario mėn

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Mėnesinis skyrius apie išsiskyrimą siūlome susipažinti su pagrindinėmis mėnesio rizikomis santykių srityje. Taip pat sužinosite, kaip susidoroti su artėjančiais sunkumais ir kokie zodiako ženklai turi būti ypač budrūs.

Juk žinodami, kur gali laukti pavojus, šiaudelius galėsite išbarstyti iš anksto.

2021 m. Vasario 6 d. Veneros ir Saturno aspektas gali atkreipti jūsų dėmesį į santykių problemas. Jei viską paliksite taip, kaip yra, ir nebandysite visko sutvarkyti, išsiskirti įmanoma.

2021 m. Vasario 7 d. Venera ir Uranas jau ruošia dar vieną bandymą. Šiuo metu atsitiktinių ryšių tikimybė didėja. Šeimos noras pramogų gali sunaikinti šeimą, todėl geriau jų išvengti, laikantis patikimų ir laiko patikrintų ryšių.

Vasario 14 d. – šią dieną vargu ar gali sugadinti jokie astro įvykiai, todėl nieko nesijaudindami praleiskite vakarą romantiškoje atmosferoje, švenčiant Valentino dieną, gaukite nuostabių akimirkų ir būkite laimingi.

Tačiau jau 2021 m. Vasario 19 d. Vėl bus konfliktų diena. Ir šį kartą tai yra Marso ir Veneros konfliktas, t.y. tarp vyriškojo ir moteriškojo principų. Venkite parodymų. Pasirūpinkite savo nepriklausomybe, neįpraskite pranešti, jei neturėtumėte.

2021 m. Vasario 27–28 d. Saulė yra priešpriešos Mėnuliui aspektas. Pilnatis. Kaip ir kiekvienam Mėnulio mėnuliui, dabar nereikia prarasti protingumo. Nors Pilnatis siejama su romantika, niekas nepanaikino emocinio fono nestabilumo.

Svarbiausia – nusiderinti pozityvą, padaryti vienas kitam malonių staigmenų, negailėti komplimentų, būti pasirengusiems palaikyti savo mylimąjį.

Kurie Zodiako ženklai turėtų būti atsargūs santykiuose 2021 m. Vasario mėn.

Šaulys. Poroms, turinčioms patirties 2021 m. Vasario mėn., Viskas yra daugmaž tolygiai. Tačiau naujai įsteigtos šeimos ir pilietinės poros bus ties iširimo riba. Kai kuriems iš jūsų atsivers nepriimtini dalykai, susiję su jūsų partneriu, kurių jūs kažkodėl anksčiau nepastebėjote.

Tai gali būti kasdieniai įpročiai, priklausomybės ar net politiniai ar religiniai įsitikinimai. Tačiau trečioji mėnesio dekada bus palankesnė, ir poros, nusprendusios pateikti skyrybas, greičiausiai persvarstys savo sprendimą.

Mergelė. Pirmoji 2021 m. Vasario dekada pasirodys konfliktų linkusiu periodu dėl jūsų impulsyvumo ir polinkio pasakyti žmonėms viską, ko jie nori. Pabandykite susilaikyti, pagalvokite 7 kartus, prieš sakydami 1 kartą. Jūsų būklė ir elgesys gali išjudinti net stabiliausią sąjungą.

Šeimos mergelės vasarį turėtų nuleisti ieškinių juostą į antrąją pusę ir artimiausią giminę. Ir rezultatai jus maloniai nustebins! Jie gali ir nori jums padėti įvairiais būdais, tačiau jei to nepadaro, tai tik todėl, kad yra įpratę prie jūsų vadovavimo.

Skorpionas. Santykiai, per kuriuos praėjo meilė, greičiausiai pasibaigs, nes Venera yra 4-ame name, o tai simbolizuoja užbaigimą. Bet jūs galite lengvai ištverti išsiskyrimą. Ir nauji santykiai nebus toli.

Jei išsiskyrimas nėra įtrauktas į jūsų planus, prasminga aptarti susikaupusius klausimus vienas kitam ir kažką pakeisti kasdieniame gyvenime.

Vandenis . Pirmąjį mėnesio dešimtmetį Marsas yra labai įtemptas, ir nebus lengva rasti bendrą kalbą su priešinga lytimi. Tikimasi, kad ženklo šeimos atstovai su antrąja puse surengs alinančias kovas dėl to, kas vyksta santykiuose, kas ir kas netinka.

Stenkitės išvengti parodymo. Ir jau antroje mėnesio pusėje jūsų laukia darnesnis laikotarpis.

Jautis. Žvaigždės rekomenduoja Jaučiams 2021 m. Vasario mėn. Peržiūrėti santykius, kurie neteikia džiaugsmo, nesivysto ir yra tiesiog užstrigę. Palikite juos praeityje negailėdami. Jūs nusipelnėte pilnaverčių, laimingų santykių. Ir jie priekyje!

Iki tol daryk viską, ko reikia, kad patirtum didžiausią meilę sau.

Žuvys. Tai nereiškia, kad 2021 m. Vasario mėn. Kažkas ženkliai pasikeis santykiuose. Tačiau daug kas gali pasikeisti Žuvų sąmonėje. Kai kurie ženklo atstovai priims išvadą, kad kitas žmogus nėra tas pats. Na, o jei jūsų dabartiniai santykiai stringa, 2021 m. Vasario mėn. Galite juos nutraukti beveik neskausmingai.

Vėžys. Vėžiai turi stengtis būti švelnūs savo partneriui (ar potencialiam partneriui) ir artimiesiems. Neprisiminkite senų nuoskaudų ir nesutvarkykite dalykų. Priešingu atveju yra rizika ginčytis su kalvėmis. Apskritai yra visos sąlygos užmegzti ir sustiprinti santykius. Bet viskas priklauso nuo jūsų.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama