Home Horoskopai Atskleisk savo norus – meilės horoskopas vasario 12-ajai dienai

Atskleisk savo norus – meilės horoskopas vasario 12-ajai dienai

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Šiandien neturėtumėte atsigręžti į kitus ir klausytis kitų nuomonės. Daryk tai, kas tau atrodo tinkama.

Avinas ‌‌

Šiandien Avino jausmai ir planai išlieka tie patys, tačiau aistrų intensyvumas krenta. Net pats užsispyręs ir beviltiškiausias Avinas sulėtins greitį, ir daugelis Avinų savo noru pateks į šešėlį: šiandien tai geriausias būdas išgydyti žaizdas, jei žlugdomi romantiški planai, ir pajusti sėkmės skonį, jei pavyko gauti prizą. .

Jautis

Šiandien įsimylėjusio Jaučio nuotaika priklauso nuo jų veiklos rezultatų. Jautis, pagavęs savo šansą, švenčia nelengvą pergalę, nors jiems svarbu nesugadinti savo sėkmės vaisių. Žlugusi meilė sukels neviltį. Lėtas Jautis visiškai pajus žodžių „kas neturėjo laiko, tas vėlavo“ prasmę.

Dvyniai

Šiandien Dvynių mylėtojus traukia paslaptis. Jie sugeba įžvelgti mistiką savo nuotykiuose arba pradėti atlikti kažkokius manevrus užkulisiuose. Žvaigždės pataria kol kas neleisti į santykius per daug rūko. Kur reikia, bėk prie dūmų uždangos ir kitaip apsieisi be intrigų.

Vėžys

Šiandien žvaigždės pataria Vėžiams planuoti meilės susitikimus ir kitus asmeninius manevrus antrai dienos pusei. Bandymas pagreitinti įvykius neduos rezultato – o kai kuriais atvejais tai taip pat sukels nemalonų efektą, kuris nebuvo įtrauktas į planus ir nukreips jus prieš jūsų aistrą ne pačioje geriausioje šviesoje.

Liūtas

Šiandien Liūtui svarbu suvaldyti emocijas ir išvengti meilės jausmų. Tai, kas neveikė vakar, gali būti padaryta šį vakarą – pavyzdžiui, slapta vykdyti tai, ko nepavyko įgyvendinti atvirai. Tačiau atminkite, kad bet kokia apgaulė nėra amžina, ir atrodo, kad jūsų partneris nemėgsta melo.

Mergelė ‌‌

Šiandien Mergelėms geriau atidėti datą popietei, kai atsiranda romantiška nuotaika arba susidaro intriguojanti atmosfera, kuri maitina jų jausmus. Tačiau neturėtumėte tikėtis nuoširdaus pokalbio: viskas, ką norite perduoti mylimam žmogui, turės būti jam suprantama be žodžių.

Svarstyklės ‌‌

Svarstyklių žvaigždėms patariama padaryti pauzę asmeniniame gyvenime. Gerai, jei skirtasis laikas yra bendras ir besąlygiškas (pavyzdžiui, savaitgalį dingstate iš mylimojo akių). Jei jums reikalinga priežastis, tai rasite: turbūt turite ką veikti, geriau nedelskite.

Skorpionas

Antroji dienos pusė padės Skorpionams iš dalies atkurti harmoniją asmeniniuose santykiuose – o jei tai neįmanoma, tai grąžins ramybę ir pasitikėjimą savimi patiems Skorpionams. Tai tinkamas laikas pasimatymui: jūsų aistra taps lankstesnė arba jūs paslaptingai nuspėsite jos užgaidas.

Šaulys

Šauliams šiandien reikia supratimo. Mylimas žmogus turėtų ne tik pasidalinti savo nuomone, bet ir priimti savo elgesio būdą ir gyvenimo būdą. Tai nėra pats tinkamiausias laikas pasimatymams ir pirmoms pasimatymams: nebūsite tobulos formos ir potencialiam partneriui galite susidaryti klaidingą įspūdį apie save.

Ožiaragis

Ožiaragiai gali užtikrintai planuoti intymią vakaro datą. Antroji šios dienos pusė padės jiems imtis iniciatyvos, atsipalaiduoti ir išlaisvinti jausmingumą, taip pat užmaskuoti klaidas ir paslėpti kai kuriuos veiksmus, kurių nemano, kad būtina viešinti.

Vandenis

Šiandien Vandeniai nėra pasirengę meilės išnaudojimams, kurie vakare jausis ypač aiškiai. Vandeniams pasisekusiems, kurių asmeninis gyvenimas yra sklandus, aistrą geriau pakviesti į uždarą, ramią vietą. Aistros pavargęs Vandenis turėtų ilsėtis. Tai nėra tinkamas laikas naujiems nuotykiams.

Žuvys

Ryte įsimylėjusios Žuvys yra linkusios atsigręžti į kitus ir skaičiuoti kitų nuomonę, tačiau vakare jos visko atsisakys ir suteiks laisvę savo norams. Žvaigždės sako, kad tai yra teisingas sprendimas: neturėtumėte varžyti savo erotinių fantazijų, jei jos jums ir kitiems nedaro jokios žalos, išskyrus naudą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama