Home Horoskopai Astrologų savaitės prognozė Šauliams, Ožiaragiams, Vandeniams ir Žuvims vasario 15–21 d

Astrologų savaitės prognozė Šauliams, Ožiaragiams, Vandeniams ir Žuvims vasario 15–21 d

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Koks yra jūsų 2021 m. Vasario 15–21 d. Savaitės horoskopas, jei esate Šaulys, Ožiaragis, Vandenis ar Žuvys?

ŠAULYS

Sutikite, spręskite ginčus ir elkitės su kitais taip, kaip norėtumėte, kad su jumis elgtųsi. Nuo ketvirtadienio Saulė aikštėje padės greitai užimti savo namus ir juose gerai pailsėti. O dabar daugiau apie tai ir daugelį kitų dalykų.

Širdis ir siela

Seksilėje esanti Venera suteiks jums gerą nuotaiką visai savaitei, o opozicijoje esantis Merkurijus padidins populiarumą. Būsite dosnus ir supratingas bei padarysite ką nors gero savo draugams ir šeimos nariams. Draugai mielai jus aplankys ar išves pasivaikščioti.

Venkite diskusijų internete, nes kitaip sugaišite laiką bandydami įtikinti ką nors, kas ginčijasi dėl savo požiūrio. Geriau žiūrėti televizijos laidą ar skaityti knygą.

Nuo ketvirtadienio Saulė aikštėje palinks jus ieškoti tylos. Medituok, užsiimk ezoterika – tavo jėgos sugrįš pas tave.

Vienišoms Šaulio moterims ir vyrams žvaigždės žada galimybę susitikti su kuo nors toli nuo namų, kur nors oficialioje įstaigoje ar kelionės metu. Geriau nesusitikti su buvusiais išrinktaisiais: greitai paaiškės, kad jie išlieka tokie pat nuobodūs kaip anksčiau.

Darbas, atsakomybė, pinigai

Nauji projektai ir mokymai atneš papildomų pinigų, todėl jų nevenkite. Pirmadieniais ir antradieniais „Trigon Moon“ skatina sunkiai dirbti, taip pat padeda susirasti draugiškų ir kūrybingų pagalbininkų.

Profesinės užduotys, reikalaujančios bendradarbiavimo ir susitikimų, bus sėkmingai įvykdytos šią savaitę. Jų metu jūs būsite žvaigždė! O nuo ketvirtadienio stebėkite savo finansus. Kažkas gali bandyti iš jūsų ką nors atimti, todėl neleiskite, kad jūsų pelningas užsakymas užkirstų kelią.

Pinigai turėtų būti gerai. Nepriekaištaukite, kad mokate nemažą mokestį už mokslą, nes įvairūs papildomi įgūdžiai pravers darbe ar versle. Antrojo ženklo dešimtmečio Šaulys bus ypač smalsus ir išradingas – turėtumėte tuo pasinaudoti ir šiek tiek daugiau save reklamuoti.

Kaip išsaugoti sveikatą ir grožį?

Būsite geros formos, tačiau rūpinkitės stuburu ir sąnariais. Nustokite patys nešiotis sunkius krepšius ir judinti spinteles. Galite apkrauti ar sugadinti raumenis. Kam tiek kentėti? Taip pat laikas sužinoti, ar galite nusipirkti daugiau internetu. Gal nereikia tiek daug pirkinių parsinešti namo vienu metu? ..

Nuo ketvirtadienio Saulė kvadratu pataria atidžiau pažvelgti į dietą. Per daug sunkiai virškinamų ar saldžių maisto produktų jaučiate mieguistą, sunkų ir mieguistą. Be to, nuo to kenčia oda, atsiranda bėrimų. Dabar tinkamas laikas eksperimentams, pavyzdžiui, valgyti daugiau daržovių ir grūdų, ypač todėl, kad taip sutaupysite ir pinigų.

OŽIARAGIS

Marsas trigone suteiks jums drąsos ir džiaugsmo. Tik pirmadienį ir antradienį, paveikus mėnuliui aikštėje, galite padaryti kažkokią juokingą priežiūrą. Nuo ketvirtadienio sekstile esanti Saulė suteikia sėkmės ir pramogų. O dabar daugiau apie tai ir daugelį kitų dalykų.

Širdis ir siela

Dabar jums nebus gera nuotaika, tačiau pirmadienį ir antradienį Kvadratinis mėnulis sukels susikaupimo trūkumą ir dirglumą (ir net nemalonumą) draugų atžvilgiu. Jei jie skundžiasi, verkšlena, tada nieko negalima padaryti, o jūs tik labiau suirzsite dėl jų.

Be to, leiskite artimiausiems žmonėms turėti savo nuomonę ir stilių, ypač kalbant apie mitybą ar šunų ar kačių pasirinkimą.

Nuo ketvirtadienio sekstile esanti Saulė skatina atsipalaidavimą. Taigi nesiimkite per daug papildomų užduočių: atėjo laikas savaitgaliui su sofomis.

Asmeniniame gyvenime viskas bus puiku, o kai kuriems vyrams ir moterims – net pasakiškai. Bus daugybė datų ir kelionių pasiūlymų, tačiau, kaip įprasta, būsite labai reiklūs. Tol, kol nesusitiksi su kuo nors, taip pat neleisk jam nuvesti į abejotiną vietą. Jums bus gaila praleisti laiką su nuobodžiais, neaktyviais žmonėmis. Jei kas jums nepatinka, palaukite ketvirtadienio, kai „Sextile Sun“ suteiks naujų galimybių.

Darbas, atsakomybė, pinigai

Marsas trigone padės greitai atlikti reikalus, tačiau būkite atsargūs savaitės pradžioje. Bus tikimybė gauti labai gerus pinigus, tačiau kolegos taip pat norės ką nors gauti. Bet jei jums teks papildomos užduotys, tada nesinervinkite, geriau ramiai kibkite į darbą. Gal pavyks ką nors deleguoti jaunesniems kolegoms? Pagalvok apie tai.

Trečiadienį ir ketvirtadienį „Trigone Moon“ atneš novatoriškų idėjų. Pasinaudokite naujais užsakymais, pateikite verslo idėjų ir ieškokite finansavimo šaltinių.

Jei dirbate savo įmonėje, nuo ketvirtadienio prognozuojama daugiau užsakymų ir klientų. Kai kurie iš jų gali būti kaprizingi, tačiau kantriai atsakykite į juos visus – ir jūs būsite daug geresni už varžybas.

Penktadienį galite pasikliauti įtampos atsipalaidavimu ir netikėta kažkokio griežto žmogaus pagalba.

Kaip išsaugoti sveikatą ir grožį?

Pirmadienį ir antradienį Kvadratinis mėnulis pataria stebėti savo sveikatą. Lengva bus įsitraukti į nereikalingą varžybas, imunitetas sumažės, jei dėl ko nors nervinsitės.

Kol kas turėtumėte pamiršti kosmetines procedūras, nes viskas gali nevykti pagal planą.

Nuo ketvirtadienio sekstile esanti Saulė suteiks jums jėgų, bet ne tiek, kad pradėtumėte didįjį valymą ar didelius pirkinius. Užuot padėję visai šeimai, savaitgalį gerai išsimiegokite, pasisotinkite ir žiūrėkite tai, kas jums tikrai patinka.

VANDENIS

Saulė paliks jūsų zodiako ženklą, tačiau sėkmė liks su jumis. Būsite energingi ir viltingi. Nauji pasiūlymai atneš daugiau vertės, nei jūs manote. Savaitgaliais Mėnulis palaiko pokalbį. O dabar daugiau apie tai ir daugelį kitų dalykų.

Širdis ir siela

Būsite nuolat užimtas. Ypač trečiadieniais ir ketvirtadieniais kvadratas mėnulis atneš daugiau atsakomybės ir atims laiko pailsėti. Laimei, „Trigon Moon“ jums padės penktadienį. Atleisite palengvėjimą, imsitės pomėgio ir pajusite, kaip atsistato pusiausvyra.

Veneros jungtys sustiprins jūsų zodiako ženklo žavesį, įtaigumą ir aistrą. Todėl, jei norite kuo nors įtikinti savo partnerį ar šeimos narius, tai jums nebus problema. Savaitgalį galėsite apsipirkti ar kartu pasivaikščioti, nes tada trigone esantis Mėnulis pasirūpins optimizmu ir vienybės jausmu.

Vieniši Vandeniai bus geros nuotaikos ir optimistiškai žvelgs į ateitį. Venera padės jums susitikti su kuo nors įdomiu – tai padarys jūsų draugai ar kolegos. Galite susitarti su Dvyniais ar Svarstyklėmis, tačiau nepamirškite, kad su Liūtu ar Jaučiu galite turėti visiškai kitokių pažiūrų ir interesų.

Darbas, atsakomybė, pinigai

Greitai išspręsite svarbius reikalus, o nauji pasiūlymai pasirodys pelningi. Jei ko nors neturite, nusprendžiate tai įsigyti patys, o ne laukti, kol kas nors maloniai jums leis tai padaryti.

Mėnulis aikštėje (17-18.02) sukels pyktį, nervingumą ir nepasitenkinimą, įskaitant ir kitų žmonių. Kažkas su malonumu perkels atsakomybę ant jūsų pečių ir norės, kad jūs išspręstumėte visus klausimus ir atsakytumėte už klaidas.

O gal tai ne tik problema, bet ir galimybė pradėti pretenduoti į aukštesnes pareigas? Penktadienį Mėnulis Trigone padės jums ramiai apie tai kalbėti. Labai vertinkite save, kitaip visada jausitės nusivylę ir prarasite savigarbą.

Namuose mielai imsitės gaminti maistą, lyginti, išskleisti daiktus. Bet, jei vėl paaiškės, kad viską darote patys, laikykite tai ženklu, kuris kalba apie apgalvotumą ir apmąstymus.

Kaip išsaugoti sveikatą ir grožį?

Ketvirtadienio saulė paliks jūsų ženklą, ir jūs prisiminsite, kad be poilsio net Vandenio entuziazmas gali būti išnaudotas. Turėtumėte labiau domėtis savo sveikata, nusipirkti vitaminų ar natūralios kosmetikos. 15,0–21,02 savaitės horoskopas Vandeniams yra toks, kad net ir šiek tiek išeikvodamas pastangų ir pinigų, galite daug nuveikti savo imuninei sistemai ir savijautai. Todėl nedvejokite, o imkitės savęs!

Šią savaitę jums tikrai reikės daugiau atsipalaidavimo, tačiau kvadratas Mėnulis (17-18.02) jums to neatneš. Taigi nuspręskite – nuspręskite, kad savaitgalis turėtų būti poilsis ir pramogos, gerai?

ŽUVYS

Sextile Mars padarys jus energingu ir išradingu. Nuo ketvirtadienio Saulė jūsų ženkle bandys pažadinti jums atsakomybės už likusį pasaulį jausmą. Nepasiduok! O dabar daugiau apie tai ir daugelį kitų dalykų.

Širdis ir siela

Marsas padės jums imtis veiksmų ir neturėsite daug laiko apmąstyti savo emocijas ar užsiimti hobiu. Tačiau gera nuotaika jūsų nepaliks.

Nuo ketvirtadienio Saulė pradės lankytis jūsų ženkle ir pajusite, kad laikas palikti senus daiktus. Būsite optimistiški dėl ateities ir net pajusite, kaip neigiama energija palieka jus.

Venkite apkalbų ir skandalų, nes jūsų pažįstamas žmogus norės pasisemti iš kitų informacijos, iš kurios galite sukelti sensaciją. Savaitgaliais „Squared Moon“ pataria stebėti žodžius. Bendravimas su senu pažįstamu gali sukelti spekuliacijų audrą tarp pažįstamų. Jūs esate populiarus ir mylimas, tačiau atminkite, kad žmonės gali pavydėti. Užuot ką nors pasakoję, rūpinkitės savo partneriu ir savimi. Puikiai praleisite laiką, ypač vakarienei žvakių šviesoje.

Vienišos Žuvys bus atsargios. Nuo ketvirtadienio Saulė palankiai vertina naujo hobio ar sporto atidarymą. Tada visai atsitiktinai galite sutikti mielą žmogų su blizgesiu akyse!

Darbas, atsakomybė, pinigai

Nėra kada tingėti! Jei norite praleisti ramų savaitgalį, tada per savaitę turite šiek tiek paspartinti. Skirkite pirmadienį ir antradienį sutvarkyti ir tada drąsiai atlikite svarbias ir sunkias užduotis. Trečiadienį ir ketvirtadienį sekstilinis mėnulis padės užsidirbti pinigų ir pripažinimo.

Darbo atmosfera pagerės ir nustosite ginčytis su kitais. Susivieniję su žmonėmis gausite daugiau naudos nei kovosite su jais. Saulė kartu (nuo 18.02) pataria susitelkti ties savo verslu ir prisiminti, kad esate už kažką atsakingas. Pareikškite atlygio ar privilegijų už savo darbą, ypač jei gimėte pirmąjį savo zodiako ženklo dešimtmetį. Dabar galite gauti tai, ko seniai norėjote turėti.

Kaip išsaugoti sveikatą ir grožį?

Venkite skųstis pažįstamais, nes galite pagauti blogą jų nuotaiką, mielos Žuvys! Kaip rodo 15.0–21.02 savaitės horoskopas, nuo ketvirtadienio Saulė kartu pagerins jūsų imunitetą ir palinks jus.

Tuo pačiu labiau norėsite saldumynų ir kepinių. Darykite jogą namuose, vaikščiokite, vaikščiokite ir papildomas gimtadienio tortas nebus tokia didelė nuodėmė. Ir jei laikysitės dietos, žinokite, kad ametistas sustiprins valią. Jis nuo senų senovės buvo naudojamas kaip apsauga nuo persivalgymo ir alkoholio pertekliaus – pasitikėk šiuo akmeniu!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama