Home Horoskopai Kaip ir Avinas, Jautis, Dvyniai ir Vėžys, pagal horoskopą savaitė praeis nuo vasario 15 iki 21 dienos

Kaip ir Avinas, Jautis, Dvyniai ir Vėžys, pagal horoskopą savaitė praeis nuo vasario 15 iki 21 dienos

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Koks yra jūsų 2021 m. Vasario 15–21 d. Savaitės horoskopas, jei esate Avinas, Jautis, Dvyniai ar Vėžys?

AVINAS

Nusprendžiate atsiriboti nuo rizikingo verslo, tačiau pirmadienį ir antradienį jūsų Mėnulis jūsų zodiako ženkle neleis. Remdamasis gyvsidabriu sekstile, ieškokite pelningų galimybių ir akcijų. O dabar daugiau apie tai ir daugelį kitų dalykų.

Širdis ir siela

Atminkite, kad pirmadienį ir antradienį negalima priimti drastiškų sprendimų. Mėnulis jūsų zodiako ženkle gali sukelti neįprastų reginių, tačiau neleiskite savęs apimti emocijų, tai ne laikas drąsiems teiginiams! Patikrinkite bet kokią informaciją, nes žmonės gali turėti kitokių, ne visada grynų ketinimų. Ne kartą esate patekęs į tokią situaciją.

Nuo trečiadienio atsikvėpsite nuo intensyvių įvykių, kuriuose dalyvavote pastaruoju metu. Jums prireiks šiek tiek poilsio, nes pastaruoju metu jaučiatės daug streso. Dabar galite drąsiai priimti svarbius sprendimus, įskaitant susijusius su antrąja puse, nes tapsite ramesnė. Venera vis dar yra sekstilė, o pasaulis bus daug draugiškesnis.

Savaitgaliais „Sextile Moon“ padės jums jaustis vertinamiems ir girtiems kitų žmonių, ypač nuobodžiaujančio partnerio …

Darbas, atsakomybė, pinigai

Šią savaitę skirkite daugiau laiko bendravimui su savo bendradarbiais. Sužinokite, ar visi yra jūsų pusėje, kaip jie teigia. Mėnulis kartu (vasario 15–16 d.) Atneš jums puikių idėjų, nors pajusite, kad jas įgyvendindami turite būti savarankiškesni ir savarankiškesni.

Seksile esantis gyvsidabris leis tai padaryti taip, kad dabar bus galima su kuo nors susitarti ir net sukurti koaliciją prieš bendrus priešus. Tiesiog atminkite, kad net pačios genialiausios idėjos neišsipildo savaime. Jūsų laimei, Svarstyklės ar Liūtas mielai padės. Tiesiog neleiskite jiems jūsų skubinti, jūs pats taip pat atsimenate visus svarbius terminus. Tačiau svajok apie penktadienį: tau tai reiškia įspūdžių ir emocijų kupiną vakarą, įskaitant ir meilės.

Kaip išsaugoti sveikatą ir grožį?

Avinas, savaitės horoskopas 15.0-21.02 yra palankus teigiamiems dietos ir gyvenimo būdo pokyčiams. Pirmadienį ir antradienį jungiamasis mėnulis įtikins jus, kad turėtumėte pradėti labiau rūpintis savimi. Nebėra kolos ir kitų gazuotų gėrimų, kuriuose yra tik cukraus! Ar esate girdėję apie žaliąją arbatą? Arba morkos kaip užkandis? .. Norėdami geros formos, gerkite daug vandens. Inkstai jums už tai padėkos. Veiklos lauke planas. Jei įmanoma, eikite į kalnus.

JAUTIS

Venkite socialinių konfliktų. Vadovausitės gerais ketinimais, tačiau dėl savo ženkle esančio Marso galite nesusitvarkyti kaip taikos palaikytojas ar derybininkas. Žmonės tavęs nesupras! O dabar daugiau apie tai ir daugelį kitų dalykų.

Širdis ir siela

Pradėsite domėtis, ko trūksta jūsų santykiuose su žmonėmis. Geros nuotaikos, nuoširdumo, o gal pasitikėjimo savimi? Nebūkite per daug kritiški pirmadienį ir antradienį, nes laikysitės smulkmenų.

Nuo trečiadienio, kai mėnulis yra kartu, situacija taps labiau atsipalaidavusi, jūs ir jūsų partneris galėsite nustatyti bendrus tikslus ir veiksmų kryptis. Tau pavyks!

Pradėsite daugiau dėmesio skirti emocijoms ir sužinosite, kaip galite diskretiškai paveikti situaciją. Sąmoningas darbas su savimi yra raktas į sėkmę. Jūsų veiksmų poveikis bus stiprinti artimus jūsų santykius, pajusite, kad jie tampa ramesni. Draugas taip pat bus dėkingas už tai, kad vietoj kritikos jūs sugalvojate praktišką sprendimą.

Vieniši Jaučiai bus permainingi savo noruose. Būkite atrankūs ir nesusitikite su bet kuo, be to, per jėgą. Jei gerbėjas yra nuobodus, šykštus ar arogantiškas, jie nenusipelno antros galimybės.

Darbas, atsakomybė, pinigai

Darbo savaitės pradžioje būkite dvigubai atsargūs. Gandai ir smulkūs grumtynės gali išaugti iki didelio skandalo, kurį nesėkmingai bandote užgesinti. Ir, ko gero, būsite apkaltintas kažkuo kitu! Taigi reaguokite ramiai ir nebandykite išgelbėti viso pasaulio.

„Marsas“ jūsų ženkle leis jums lengvai prisiimti per daug atsakomybės ar leisti įsitraukti į verslą, kuris pareikalaus per daug darbo. Atsipeikėk, brangusis Jautis, kiti taip pat turi dvi rankas!

Nuo trečiadienio horoskopas jums, Jaučiai, žada daug daugiau sėkmės, o sekstile esanti Saulė suteiks pelningų galimybių. Panaudokite juos nedvejodami ir nebijodami. Labiau norėsite imtis svarbių dalykų ir negaišite laiko diskusijoms.

Tobulėjimas ateina ir finansų sektoriuje, ypač jei esate Jaučiai pirmąjį savo zodiako ženklo dešimtmetį. Apsvarstykite, pasverkite viską, studijuokite laikraščius su akcijomis ar internetiniais pasiūlymais, nes dabar jums pasisekė, kad turite gerų pirkinių.

Kaip išsaugoti sveikatą ir grožį?

Būsi linksmesnis ir stipresnis, bet vis tiek pasirūpink savimi. Žiema dar nesibaigė! Savaitės pradžioje tapsite labiau linkę į stiprias emocijas. Leiskite sau sau, stebėkite, kaip jūsų kūnas reaguoja.

Pirmadienį ir antradienį geriau nedaryti jokių kosmetinių procedūrų, nes kažkas gali nepavykti.

Nuo ketvirtadienio sekstile esanti Saulė pastebimai pagerins jūsų savijautą. Išeik rytinių pasivaikščiojimų, išsimaudyk karštoje vonioje, valgyk sočius pusryčius ir išvalyk galvą nuo blogų minčių!

DVYNIAI

Jūsų laukia visas darbas, aktyvi savaitė ir mažai bus laiko klausytis artimųjų. Nuo ketvirtadienio Saulė kvadratūroje skatina drąsius sprendimus. Jūs galite tai susitvarkyti! O dabar daugiau apie tai ir daugelį kitų dalykų.

Širdis ir siela

Jei nesiveliate į kitų žmonių konfliktus, turite daugiau ramybės, harmonijos ir meilės. Geriau pasirūpink savimi, savo partneriu ir galų gale patirsi nuostabių akimirkų.

Nuo ketvirtadienio Saulė aikštėje skirtingus žmonių sprendimus jums atrodys kvaila ir netgi erzina. Nekomentuokite jų, suteikite kitiems galimybę išlaikyti brandos ir atsakomybės egzaminą. Atokumas nuo konfliktų socialiniame gyvenime padės išvengti pakliuvimo į pavydžių žmonių pinkles. Internete būkite atsargūs ir su savo komentarais. Kartais geriau užsičiaupti, nei praleisti ilgas valandas diskusijose, kurios neveda į neapykantą.

Pirmojo ženklo dešimtmečio dvyniai nuo ketvirtadienio gali būti nepatenkinti tuo, ką sako partneris. Nepykite ir patys ką nors pasiūlykite!

Darbas, atsakomybė, pinigai

Atėjo laikas nustoti nerimauti dėl dalykų, kuriems vis tiek neturėsite įtakos. Žvaigždės to nori kitaip – susidurkite, matyt, jie turi jums geresnį planą!

Taip yra, bet lengviau apsispręsti nei padaryti, mieli Dvyniai! Visi norės ko nors iš jūsų. Tai apgaus galvą, todėl pažvelkite į laikrodį, kad nepamirštumėte savo reikalų. Net jei labai stengsitės, plano detalės nepasiteisins. Įkvėpkite, iškvėpkite – ir su viskuo susitvarkysite! Nuo ketvirtadienio Saulė aikštėje padės sutvarkyti erdvę aplink ją.

Namuose, nesigailėdami, paprašykite artimųjų pagalbos, užuot visą darbą atlikę patys. Savaitgalį „Moon“ kartu padės jums išmokti naujus užsienio kalbos žodžius, stalo žaidimą ar programą telefone. Tai paprasta ir šaunu – įsitikinkite tuo patys!

Kaip išsaugoti sveikatą ir grožį?

Dvyniai, rūpinkis savo sveikata: pradžioje būsi silpnesnis ir mažiau atsparus peršalimui. Venkite rizikos, nedelsdami neskirkite pirmadienio pas odontologą ir kosmetines procedūras. Pakankamai išsimiegokite, medituokite, vizualizuokite savo sveikatos pagerėjimą, ir jūsų kūnas pamažu atsigaus.

Iki penktadienio mėnulio dėka jūs būsite toks pat geras kaip naujas! Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai, kaip atrodo jūsų miegamasis, ar jūsų čiužinys yra patogus. Nugaros skausmuose nėra nieko malonaus ir sveiko!

VĖŽYS

Marso sekstilė suteiks jums jėgų ir susikaupimo. Jūs susitvarkysite su atsilikimu, sutvarkysite daiktus žaibišku greičiu. Nuo ketvirtadienio Saulė Trigone atneš daug optimizmo. O dabar daugiau apie tai ir daugelį kitų dalykų.

Širdis ir siela

Pirmadienį ir antradienį, paveikus kvadratiniam mėnuliui, turėsite mažiau laiko išsiaiškinti, kaip jaučiatės ir ko norite. Emocijos jums grįš nuo trečiadienio, kai Mėnulis bus sekstilinis ir atkurs jūsų pusiausvyrą. Ieškokite susitaikymo su senais priešais ir meilės – net jei esate draugiški, nes visada galite pradėti viską iš naujo!

Nuo ketvirtadienio Saulė Trigone padarys jus nepaprastai supratingą ir nuoširdų kitų atžvilgiu. Štai kodėl jie tave myli, prisimink, brangusis Vėžys!

Vasario vidurys palankus svarbiems pokalbiams su draugais. Padėsite kitiems, tačiau nukentės jūsų bendros akimirkos su partneriu. Laimei, jau savaitgalį atmosfera bus palanki aistringiems pasimatymams žaviose vietose.

Vienišų moterų ir vėžio vyrų meilės horoskopas savaitei nuo vasario 15 iki vasario 21 dienos žada gerą laiką ieškoti naujų pažinčių nuo ketvirtadienio, kai Saulė yra trigone ir suteiks joms žavesio ir jausmingumo.

Darbas, atsakomybė, pinigai

Nesidrovėkite, nes galite daug! Marso sekstilė padės atsikratyti nereikalingų kompleksų. „Aš esu gražiausia ir protingiausia“ – kartok sau kiekvieną dieną, stovėdamas priešais veidrodį.

Jūs taip pat būsite puikios intelektualinės formos, o tai skatina greitą karjeros pažangą. Klausimus, su kuriais kilo problemų, dabar bus lengviau suprasti ir išspręsti. Studijos taip pat bus lengvesnės – turėtumėte tam skirti daugiau laiko.

Trečiadieniais ir ketvirtadieniais sekstilinis mėnulis pritrauks pinigų, todėl būkite budrūs ir savanoriškai atlikite svarbias užduotis. Jūsų viršininkas mielai paskirs jums pristatymą ar projektą, kurį aptarsite platesnėje auditorijoje. Nugalėk baimę (pavyzdžiui, medituodamas), ir viskas vyks kaip laikrodis.

Kaip išsaugoti sveikatą ir grožį?

Būsite puikios formos, nebent pradėsite klausytis vyresnių giminaičių skundų. Kažkam kažkas skauda, ​​kitam taip pat skauda … Tik šiek tiek – ir jūs pradėsite ieškoti įvairių ligų simptomų. Jei kyla abejonių, eikite pas gydytoją, pasitikrinkite ir tuoj pat nusiraminsite. Jums nereikia iš anksto visko pamatyti juodai!

Nuo ketvirtadienio Trigone esanti Saulė suteiks jums gyvybingumo, ir jūs būsite pasirengę pasirūpinti savimi, brangusis Vėžys. Tai tinkamiausias laikas plaukų dažymui ir grožio procedūroms. Išeikite į atpalaiduojantį masažą – galbūt kokį egzotišką, pavyzdžiui, tantrinio gongo masažą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama