Home Testai Likimo ženklai: išsirinkite smėlio laikrodį ir gaukite pranešimą

Likimo ženklai: išsirinkite smėlio laikrodį ir gaukite pranešimą

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Likimas bando duoti mums ženklus, užuominas ir nurodymus. Jūs patys atkreipkite dėmesį į pranešimus ar ne.

Jei norite pranešimo ar patarimo, galinčio kardinaliai pakeisti jūsų gyvenimą, pasirinkite smėlio laikrodį ir sužinokite, ką jie slepia.

Prieš jums yra 7 smėlio laikrodžiai. Įkvėpkite du kartus ir išsirinkite jums labiausiai patinkantį laikrodį. Jie pasakys tiesą apie jūsų artimiausią ateitį.

Laikrodis Nr. 1

Ar girdi beldimą? Tai yra jūsų naujas gyvenimas, kuris yra už durų ir nori įeiti. Ji ten buvo ilgą laiką, bet jūs vis tiek negalite priimti sprendimo – įsileisti ją ar dar kartą apsimesti stručiu ir apsimesti, kad niekas nėra namuose.

Nebijokite pokyčių, tai atneš daug laimės ir sėkmės, kurios nusipelnėte. Net pats faktas, kad jūs apie juos galvojate, yra tiesioginis jų būtinumo įrodymas.

Pirmyn! Darykite tai, ką turite omenyje.

Laikrodis Nr. 2 

Jūs gyvenate kaip sulėtintas vaizdo įrašas. Atidžiai ir susidomėję nagrinėjate kiekvieną kadrą, kartkartėmis pagalvodami, kodėl viskas taip slopinama.

Galbūt rasite naudingų patarimų – spustelėkite įprastą atkūrimo režimą. Jūsų jėgose ir rankose yra pagreitinti savo gyvenimą ir mėgautis jo turtingumu bei kvapą gniaužiančiu rėmo pakeitimu.

Laikrodis Nr. 3

Nustok dirbti! Vis tiek negalėsite uždirbti visų pinigų, tačiau lengva praleisti gyvenimą vienpusį, nuobodų ir su chronišku nuovargiu.

Suraskite vidurį ir harmoniją, bendraukite su savo šeima, daugiau vaikščiokite, žiūrėkite įdomius filmus ir tiesiog gyvenkite!

Vergija buvo seniai panaikinta, jei kas.

Laikrodis Nr. 4

Norėčiau pasakyti – pirmyn! Tačiau pagauna tai, kad dar nežinai, kur eiti. Ne, jūs turite keletą gairių ir pagrindinių nurodymų, tačiau jie yra labai toli nuo tikrojo maršruto.

Atkreipkite į tai dėmesį, gyvenimas be tikslo nėra gyvenimas. Visata reikalauja, kad mes nuolat tobulėtume ir augtume, neverstume jos imtis veiksmų, judėti savo noru. Įsiklausykite į save ir tikrai išsirinksite sau geriausią kryptį.

Laikrodis Nr. 5

Netrukus jūsų gyvenime pasirodys labai svarbus asmuo. Jis bus visiškai tavo, jis bus toks pat kaip tu. Galėsite kalbėti apie viską pasaulyje, pasidalinti intymiomis paslaptimis, praleisti daug laiko kartu ir suprasti vienas kitą be žodžių.

Šį žmogų jums atsiųs likimas ir nesvarbu, kokia lytis, amžius ir kokie jūsų santykiai. Iš karto suprasite, kad tai Jis. Vienatvės jausmas pasiners į užmarštį, o jūsų gyvenimas taps šviesus ir sultingas!

Laikrodis Nr. 6

Artimiausiu metu gausite atsakymus į visus senus klausimus, kurie jau pradėjo atrodyti retoriniai.

Atkreipkite dėmesį į Visatos ženklus, užuominas, įsiklausykite į savo intuiciją. Pagaliau įgysite supratimą apie visus priežastinius ryšius, įgysite pasitikėjimo ir stabilumo.

Būtent po to pasikeis jūsų asmeninis gyvenimas, kils nauji jausmai arba jau turimi santykiai sustiprės ir taps artimesni.

Laikrodis Nr. 7

Jūs pasielgėte labai teisingai, kai nustojote sunaikinti savo gyvenimą savikritiškai ir ieškojote atsakymų į neegzistuojančius klausimus.

Artimiausioje ateityje atsidursite dėmesio centre ir tapsite garbinimo bei susižavėjimo objektu. Jūsų gyvenime atsiras daug naujų ir įdomių žmonių, ir jūs turėsite ką nors, kuo galėtumėte su jais pasidalinti ir išmokyti. Būkite atviri viskam, kas nauja, ir nepraleiskite progų pakeisti savo gyvenimą.

Atkreipkite dėmesį į ženklus, įsiklausykite į intuiciją, pasitikėkite savimi ir padarykite išvadas – tai padės išspręsti visas problemas ir pakeisti jūsų gyvenimą!

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama