Home Horoskopai Meilės horoskopas savaitei nuo vasario 15 iki vasario 21 dienos, kurį pateikė astrologė Vera Khubelashvili

Meilės horoskopas savaitei nuo vasario 15 iki vasario 21 dienos, kurį pateikė astrologė Vera Khubelashvili

by admin

Norite sužinoti, kokios romantiškos staigmenos jūsų laukia šią savaitę? Perskaitykite tiksliausią astrologės Veros Khubelashvili meilės prognozę!

Avinas

Avinas, mokyk, kad reikia nuslopinti irzlumą, jei nori pagerinti savo santykius. Ką bepasakysi, o antroji šios savaitės pusė bandys tau nervintis. Atlikite paprastus veiksmus, kad ją atitrauktum. Pavyzdžiui, eidami kartu apsipirkti, jūs priartėsite prie savo mylimojo.

Dabar apie vienišius … Dabar yra nepalankus laikotarpis pradėti gyvenimą kartu. Nepaisant to, kad kiti su jumis flirtuos, romantiškos sąjungos tikimybė vis tiek yra gana maža, veikiau net iliuzinė. Geriau atkreipti dėmesį į save ir savo artimuosius.

Jautis

Jūs pastebėsite, kad kažkas aplink jus yra labai panašus į kitą jums patinkantį žmogų. Galbūt kokia nors įžymybė ar romantiškas partneris, su kuriuo santykiai seniai nebuvo užmegzti. Atsispirkite pagundai užmegzti santykius su šiuo doppelgangeriu. Tokia iniciatyva nieko gero neprives.

Kelionės šią savaitę gali būti naudingos jūsų santykiams. Juose galite būti kartu arba, atvirkščiai, padaryti pertrauką, jei jūsų partneris tapo labai erzinantis.

Dvyniai

Dvyniai šią savaitę praleis be incidentų, mėgaudamiesi jau egzistuojančiais santykiais. Jei mes kalbame apie vienišius, tada yra galimybė padaryti įspūdį daug jaunesniam ar daug vyresniam už jus asmeniui. Abiem atvejais tikimybė, kad jūsų santykiai truks ilgai, yra maža. Ji, žinoma, yra, nors ir maža. Tačiau norint, kad viskas pasisektų, reikės iš jūsų daug kantrybės ir daug kompromisų.

Vėžys

Vieniši vėžiai, turėkite omenyje, kad susitikti su naujais žmonėmis dar nėra pageidautina. Dangaus kūnams dabar patartina pasirūpinti jų išvaizda, kad vėliau nepažįstamiems žmonėms padarytų stiprų įspūdį. Patarimas tiems, kurie jau yra santykiuose: geriausia nesiginčyti su savo mylimuoju. Iškilus sunkumams, naudinga paprašyti draugų patarimo. Ir pageidautina, kad tai būtų ne tik jūsų draugai, bet ir draugai, gerai pažįstantys jūsų sielą. Daugelis Vėžių šią savaitę nuspręs nutraukti santykius ir jiems pasiseks.

Liūtas

Liūtas, neskubink savo mylimojo! Jis labai abejoja ateitimi. Galite pabandyti atitraukti jį nuo neigiamų minčių, tačiau jums reikės įdėti daug pastangų. Jūs tai sugebate. Bet ar esate pasirengęs? Ar tu nori šito? Ar tegul visa tai eina savo vaga? Dangaus kūnai neatleidžia nė vieno iš šių variantų.

Vieniši Liūtai kurį laiką gali susirasti partnerių. Niekas nesako, kad šie santykiai bus ilgalaikiai, tačiau neatmetama tokia galimybė.

Mergelė

Mergelėms, deja, finansiniai rūpesčiai gali sukelti nesantaiką. Beje, dabar nepalanku pradėti gyvenimą kartu. Tačiau yra gerų naujienų: ilgalaikiai santykiai pasieks naują lygį. Tai vienoms Mergelėms žada vestuves, kiti – vaikų gimimą, žinoma, jei yra tokių planų. Apskritai neatmetami tokie scenarijai, kai Mergelė paims vaiką iš vaikų namų į šeimą. Vienišos Mergelės dažniau praleidžia savaitę su draugais.

Svarstyklės

Svarstyklės sutiks daug naujų žmonių savo aplinkoje. Galbūt kai kuriems iš jų kils užuojauta. Ir tai bus abipusė. Tačiau tuo pat metu nereikėtų pervertinti to, kas vyksta. Tegul viskas vystosi savo ritmu, ir jis gana neskubus. Geriau net negalvoti apie tokius rimtus žingsnius kaip santuoka. Savaitė palankesnė ramiam laisvalaikiui, o ne drastiškiems pokyčiams romantinėje sferoje.

Skorpionas

Esant ilgalaikėms nesėkmėms romantiniame fronte, verta atidėti romantiką ir pasirūpinti savimi. Savaitė tinkama retai bendraujant su priešinga lytimi – šiaip sau. Kalbant apie tuos Skorpionus, kurių santykiai jau seniai užmegzti, jie turėtų ir toliau stiprinti ryšį su savo partneriu, rodydami dėmesį ir rūpestį jo kryptimi. Su kruopščiu kruopštumu santykiai atneš vis daugiau teigiamų emocijų ir laimės.

Šaulys

Gerbiamasis Šaulys, nepamirškite, kad nuomonių skirtumai gali sukelti ginčą su jūsų partneriu. Jei viskas klostėsi nesėkmingai, aistra padės atgaivinti išblėsusią simpatiją. Nors geriau negalvoti apie gyvenimą kartu, geriau persikelti vėliau. Dangiškiesiems šviesuoliams patartina pasirūpinti savo išvaizda, kad įtiktų jūsų sielos draugui. Naudinga atsižvelgti į šį patarimą tiems Šauliams, kurie vis dar vieniši. Atkreipęs dėmesį į savo išvaizdą, galėsite tapti patrauklesnis priešingai lyčiai.

Ožiaragis

Jei turite problemų asmeniniame fronte, staigmenos padės sugrąžinti šilumą į bendravimą. Atminkite, kad klausymasis santykiams yra naudingesnis nei kalbėjimas. Geriau atidėti tokius rimtus veiksmus, kaip vedybos. Norėdami atitraukti save nuo romantinės srities problemų, susitelkite į kasdienį gyvenimą. Savaitės pabaigoje turėsime pokalbį su antrosios pusės artimaisiais. Vienišiai seksualumu sugebės pritraukti malonų žmogų.

Vandenis

Vandeniai pajus, kad antroji pusė sąmoningai juos gėdina. Kažkodėl tai trukdys atskleisti Vandenio individualumą. Ką daryti su tuo? Čia kiekvienas Vandenis pasirinks savo strategiją. Kai kurie kalbės, kiti nepaisys, o kiti nutrauks santykius. Tačiau vienišiai susidurs su kita problema: pasirodys nemalonus ir erzinantis gerbėjas. Atsikratyti to yra realu, tačiau tam reikės didelių emocinių pastangų.

Žuvys

Žuvys, imkitės širdies! Antrosios pusės artimieji visaip trukdys jūsų asmeniniam gyvenimui. Vienišiai, venkite flirto su nepažįstamais žmonėmis. Tarp jų yra žmonių, kurie nieko gero nelinkėtų, nors ir apsimeta, kad tu jiems patinki. Kokie jie intrigantai ir ko nori, parodys tik laikas. Tuo tarpu geriau blaškytis kitose srityse: rūpinkitės savimi, savo pomėgiais, laisvalaikiu, bendravimu su šeima ir draugais. Apskritai, visada yra ką veikti.

JUMS TAIP PAT PATIKS

error: