Home Testai Ugnies pranašystės: išsirinkite žvakę ir sužinokite, ar jūsų noras išsipildys

Ugnies pranašystės: išsirinkite žvakę ir sužinokite, ar jūsų noras išsipildys

by admin

Žvakės liepsna valo, šildo, užpildo gyvybingumą, apšviečia kelią ir nurodo teisingą kryptį.

Jei norite sužinoti, ar jūsų noras išsipildys, užduokite šį klausimą Visatai ir pasirinkę žvakę gausite atsakymą.

Neskubėkite pasirinkdami, pagalvokite apie savo svajonę ir išsirinkite žvakę, kuri jums atrodo teisinga.

Ji pasakos apie ateities perspektyvas. Jūs pats pasirenkate, o slapti likimo ženklai jus veda.

Žvakė Nr. 1

Atkaklumas ir atkaklumas yra jūsų pagrindinės savybės. Jūsų kelyje nėra jokių kliūčių, jei užsibrėžsite tikslą, tada tikrai jį pasieksite!

Žvakė Nr. 2

Padidėjęs emocionalumas dažnai daro meškos paslaugą. Pasiekę tikslą, parodote padidėjusį nepakantumą ir viską sugadinate sau.

Iškvėpkite ir neverskite daiktų. Noras išsipildys, jei atitrauksite jam rankas.

Žvakė Nr. 3

Nepaisant dažnų tinginystės apraiškų, sėkmė yra jūsų pusėje ir vis dar tiki jūsų sėkme. Imkitės veiksmų ir gaukite viską, ko norite.

Žvakė Nr. 4

Padarykite pertrauką. Noras vis dar nepasiekiamas, laikas turi praeiti ir situacija pasikeis. Pabandykite kol kas paruošti derlingą dirvą perspektyvioms sėkloms sėti, jų ūgliai tikrai priartins jus prie tikslo.

Žvakė Nr. 5

Noras išsipildys, tačiau atneš lengvą nusivylimą. Jūs per ilgai ėjote į ją ir dėl to peraugote. Absoliučios laimės jausmą jums gali suteikti visiškai skirtingos viršūnės.

Žvakė Nr. 6

Sapnuoti, žinoma, nėra kenksminga. Bet jūs prašote per daug Aukštųjų jėgų. Pabandykite suskirstyti savo tikslą į kelis komponentus. Būtent juos galite gauti gana greitai, o tai suteiks jėgų įkūnyti daugiau globalių idėjų.

Žvakė Nr. 7

Kad noras išsipildytų, jis turi būti paleistas. Jūs esate pernelyg įsitraukęs į rezultatą ir pats jį gąsdinate savo uolumu. Persijunkite į kitus savo gyvenimo aspektus ir nedemonstruokite nesveiko fanatizmo apie sapnus. Jūsų laukia sėkmė.

Žvakė Nr. 8

Noro išsipildyti neįmanoma nepakeitus gyvenimo būdo. Naudodami senus metodus, negalite gauti naujų rezultatų. Dar kartą apsvarstykite savo dienos planavimo būdą, nustatykite aiškius dienos tikslus ir niekada nuo jų neatsitraukite. Susitvarkykite teisingai ir rezultatų netruks laukti.

Žvakė Nr. 9

Jūsų tikslai atitinka jūsų galimybes ir neperžengia proto ribų. Puikiai žinai, ką sugebi, ir sveikai save vertindamas, užtikrintai eini į priekį. Jūs beveik esate, tik šiek tiek likote.

Žvakė Nr. 10

Jūsų noras išsipildys, kad ir kaip būtų. Visata jus išgirdo ir pradėjo vykdyti „užsakymą“. Jūs nebegalėsite jai niekaip padėti, bet ir jūs nebesugebate nieko sugadinti. Sveikiname!

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: