Home Horoskopai Apgaulingiausi zodiako ženklai – jie gyvena tik sau ir gali bet kada išduoti

Apgaulingiausi zodiako ženklai – jie gyvena tik sau ir gali bet kada išduoti

by admin
13377 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Žinoma, tokie drąsūs teiginiai apie visus nebus teisingi. Bet juk tikrai yra ženklų, kuriuos daugelis bando apeiti, nepasitiki jomis paslaptimis, kartu nesteigia verslo, o santykiuose tikisi tik pagauti. Paradoksas, tačiau šiuos žmones visada labai traukia blogi įpročiai. Astrologai patarė, į ką reikia atkreipti dėmesį, šių zodiako ženklų savanaudiškumas yra labai didelis.

Žuvys nuoširdžiai tiki, kad jos yra tyros, sąžiningos ir paprastai yra vienos geriausių žmonių pasaulyje. Teisingai, jie iš tikrųjų yra labai teisingi, jie nežino santykių skaičiavimo, niekšybės, veidmainystės. Bet vis dėlto šis ženklas labai dažnai savanaudiškas ir per daug užjaučiantis, pagarbus požiūris į save. Suplanuokite ką nors iš anksto ir paskutinę akimirką atšaukite, apsimeskite, kad sergate, perkelkite visą atsakomybę į jus, bet svarbiausia, kad jie patys tuo nuoširdžiai tikės ir laikys save teisingu. Dar viena šio ženklo ypatybė – labai susižavėti ir greitai nusivilti žmonėmis. Ir jie stengiasi kuo greičiau jų atsikratyti, staigiai nutraukdami ryšį.

Dvyniai gali būti draugiškiausi, tolerantiškiausi ir be kompromisų kompanionai, negalintys priimti jokių klaidų ir draugų klaidų. Šio ženklo moterys gali įsižeisti net dėl ​​to, kad nusipirkote ką nors panašaus iš drabužių, kažkaip neteisingai pažvelgėte į jų vyrą, vėlavote penkias minutes. Jie mėgsta perdėti savo kančias ir kitų žmonių klaidas. Šie žmonės patys yra sąžiningi ir tyri, tačiau jiems labai patinka gyvenimą paversti teatru.

Vandeniams dažnai trūksta šilumos. Jie daug galvoja apie save, savo planus, pinigus, realizavimą, o kartais žmonių jausmai nustumiami į antrą planą. Sunku su jais ginčytis, sunku paaiškinti, kad tavo nuomonė yra tokia pat svarbi, kaip ir jų pačių. Dažnai šis ženklas daro savanaudiškus veiksmus. Net jei esate artimas Vandeniui, galite daug nežinoti apie jo proto būseną, mintis, nuomones kokiu nors klausimu.

Šaulys dažnai nemoka susirasti draugų ir užmegzti santykių. Ir jei įsimylėję jie tiesiog yra kantrūs šventajam, tai draugaudami jie siekia idealo ir … patys to neatitinka. Iš savo draugų reikalaudami aukščiausių moralės standartų, jie patys gali apkalbinėti, smerkti, pamiršti bendrus planus ir paprastai elgtis lengvabūdiškai.

Vėžiai atrodo nuoširdūs ir jautrūs, tačiau turi ir trūkumų. Jie greitai nusineša ir lygiai taip pat greitai atvėsta žmonėms. Jie dažnai su tavimi elgiasi pagarbiau nei yra iš tikrųjų. Būna, kad jiems nebereikia bendravimo, tačiau jie negali apie tai pasakyti ir išeiti angliškai.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama