Home Testai Testas. Tai, kaip moteris naudoja lūpų dažus, daug pasako apie jos charakterį

Testas. Tai, kaip moteris naudoja lūpų dažus, daug pasako apie jos charakterį

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Mažiausiai ką galima pasakyti apie žmogaus charakterį. Greitas būdas šiek tiek geriau pažinti save yra įprasti lūpų dažai. Kiekvieną dieną jos pjūvis keičiasi, prisitaikydamas prie lūpų dažų būdo – spaudimo ir pakreipimo. Po kelių savaičių naudojimo lūpų dažų skiltelė galės suteikti žmogui galvą.

Paimkite lūpų dažus ir pažiūrėkite į pjūvį. Kas jis?

1. Pjūvis aštrus kaip adata

Jei tokių lūpų dažų savininkas turi ką nors galvoje, bus sunku ją įtikinti. Drąsi, lengva, aktyvi, ši mergina nemėgsta ilgai sėdėti vietoje ir visada ieško galimybių save realizuoti. Bendrovėje ji yra dėmesio centre, palaikys bet kokią temą ir nieko nepaliks be savo komentaro. Mergaitės šūkį su tokiu lūpdažio piešiniu geriau padaryti, nei nedaryti ir apgailestauti.

2. Plokščias galiukas

Šios merginos yra labai geros draugės. Santykiuose jiems svarbu sąžiningumas, pasitikėjimas ir patikimumas. Dažniausiai šis lūpų dažų pjūvis įvyksta tarp intravertų, kurie mėgsta organizavimą ir planavimą ateinančioms savaitėms. Realizmas gyvenime taip pat būdingas tokioms merginoms: ji nenusimins ir nebus veltui laiminga.

3. Asimetriškas pjūvis

Asimetriško pjūvio lūpų dažų turėtojai išsiskiria nestandartiniu intelektu ir išradingumu. Jie mėgsta tvarką, bet neužkabina jos. Dažniausiai šios merginos turi drąsių ir neįprastų pomėgių: ekstremalų sportą, indų virtuvę, dažo šaukštus. Jie yra nesavanaudiški savo darbe ir atidūs savo namams.

4. Pjūvis su giliu grioveliu

Ponios su tokiais lūpų dažais matomos iš tolo: jos išsiskiria ryškia plaukų spalva ar makiažu ir kūrybinėmis darbo sritimis. Paprastai tokios merginos pasitiki savimi, aiškiai supranta, ko joms reikia iš gyvenimo. Kartais jie gali būti spontaniški ir padaryti kažką neįprasto. Tarp įprasto ir kažko naujo jie visada pasirinks antrą.

5. Švelniai išskuobtas

Jei lūpų dažai turi būtent tokį pjūvį, galime kalbėti apie personažo tiesmukumą. Kažką nuslėpti ir nebaigti kalbėti nėra šių damų stiliaus. Jie yra užsispyrę ir linkę laikytis stabilių pozicijų, turi puikų humoro jausmą ir natūralų magnetizmą. Kartais jie būna per daug kalbūs, tačiau žino, kaip reikiamu metu sulaikyti savo impulsus.

6. Tiksliai nupjautas vienoje pusėje

Šie lūpų dažai yra kosmetikos maišelyje, skirtame labai kantrioms mergaitėms. Jie yra protingi ir patikimi, puikūs partneriai versle ir gyvenime. Kartais jie būna pernelyg irzlūs ir niūrūs. Jie dažniausiai būna pesimistiški, tačiau stengiasi pamatyti daugiau gerų dalykų ir suvaldyti savo vidinį nelaimingą vaiką. Šios merginos taip pat yra punktualios ir nemėgsta nereikalingų žodžių.

7. Nepasikeitusi forma nuo įsigijimo

Šios merginos paprastai nesidalija savo problemomis. Jiems svarbu savarankiška organizacija ir aiškus požiūris į verslą. Darbštus, reiklus sau ir aplinkiniams, tačiau švelnus šeimos ir draugų atžvilgiu. Naujose įmonėse jie gana kuklūs, nemėgsta pritraukti daug dėmesio sau. Santykiuose jie yra malonūs ir visiškai save atiduoda. Jiems būdingas altruizmas, kuris kartais išauga į kraštutinumą.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama