Home Testai Išsirinkite mėgstamą lotoso žiedą ir gaukite patarimų, kurių jums labiausiai reikia

Išsirinkite mėgstamą lotoso žiedą ir gaukite patarimų, kurių jums labiausiai reikia

by admin

Ar išgyvenate audringą savo gyvenimo periodą ir viskas klostosi labai blogai? Ką reikėtų daryti, kad išeitų iš šios „juodos juostelės“?

Skirkite šiek tiek laiko ir atidžiai apžiūrėkite kiekvieną lotoso žiedą. Vienas neabejotinai išsiskirs jums labiau nei kiti, ir tai gali daug ką pasakyti.

Jums tai gali atrodyti keista, tačiau tokiu būdu pasąmonė kalbės su jumis ir gausite svarbių gyvenimo patarimų, kurių jums šiuo metu reikia.

Išsirinkite mėgstamą lotoso žiedą – gausite dabar reikalingą patarimą

Kuri lotoso gėlė jus labiausiai traukia?

Lotosas 1

Padėtis jūsų akivaizdoje yra daug sudėtingesnė, nei manote, o svarbiausia – išlikti ramiam. Dabar ne laikas parodyti tikras emocijas. Stenkitės nešvaistyti energijos žmonėms, kurie jus įskaudino, ir, kad ir kaip sunku būtų, pasitraukite iš savo gyvenimo. Jūs galite išgyventi viską, esate stipresnis nei manote.

Lotosas 2

Nustok veikti negalvodamas, tai sukels rimtų problemų. Kai kurie žmonės bandys jus įskaudinti, todėl susitelkite į save, apgalvokite kiekvieną savo žingsnį ir nepaisykite to, ką sako kiti. Dabar jūsų impulsyvumas gali žaisti prieš jus, nors prieš tai tai jums padėjo.

Lotosas 3

Jūsų širdis kam nors kamuoja, tačiau tai nereiškia, kad turite tapti auka. Niekas netrunka amžinai, ir gerai, kad jūs kaupiate energiją, kad galėtumėte dirbti svarbiais savo gyvenimo aspektais. Suprasite, kad esate geras „kovotojas“, ir nebeleisite kitiems naudotis jūsų gerumu.

Lotosas 4

Pastaruoju metu jūsų gyvenime buvo chaosas ir jūs tai žinote. Jaučiatės susierzinę ir norite kažkur pasislėpti. Tačiau verčiau reikia būti stipriam, užmegzti naujus santykius ir kurti naujus prisiminimus. Praleisite laiką su žmonėmis, su kuriais turite apie ką pasikalbėti.

Lotosas 5

Jūsų gyvenimas šiuo metu klostosi gerai, ir nors jums gali nepatikti, kur esate, jūs jį priimate ir maksimaliai išnaudojate savo laiką. Atsipalaiduokite praleisdami daugiau laiko su savo artimaisiais. Pertraukoje nėra nieko blogo, jei žinote, kad jums to reikia.

Lotosas 6

Jūs turite gilesnių emocinių problemų, nei esate pasirengę pripažinti. Problemos apkrauna jūsų protą ir turite pradėti jas spręsti. Šiuo metu nesijaučiate geriausiai, tačiau tai, su kuo susidursite, nepajudins jūsų pasiryžimo laisvai judėti per gyvenimą, nepaisant nedidelių sunkumų.

0

JUMS TAIP PAT PATIKS

Reklama
error: