Home Testai Tiesiog pasirinkite gėlę, ir mes jums pasakysime ką nors įdomaus apie jūsų moteriškumą

Tiesiog pasirinkite gėlę, ir mes jums pasakysime ką nors įdomaus apie jūsų moteriškumą

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Tiesiog pasirinkite gėlę, ir mes jums pasakysime ką nors įdomaus apie jūsų asmenybę.

Surask man bent vieną moterį, kuri nemėgsta gėlių. Tie, kurie sako nemylintys, yra gudrūs. Tiesiog vieniems žmonėms patinka raudonos rožės, kitiems – mielos laukinių gėlių puokštės. Norėdami jai patikti, turite žinoti ponios skonį.

Gėlė Nr. 1

Jūs neįsivaizduojate, koks esate moteriškas ir seksualus. Tai yra visas triukas: jūs nesistengiate tokia būti, ji yra. Kad ir kur pasirodytum, niekada neatimsi vyro dėmesio. Vyrai atvirai tavimi žavisi, o moterys net šiek tiek niekina. Tiesą sakant, jums nerūpi kažkieno nuomonė. Jūs turite siaurą draugų ratą, kurio kompanijoje jaučiatės laisvas. Verta daug, kad užsitarnautumėte savo pasitikėjimą! Jums tinka puošnios atviros suknelės ir oficialūs kelnaitės.

Gėlė Nr. 2

Velniškai miela, romantiška ir švelni mergina. Norisi tik apkabinti ir apkabinti. Tokie kaip jūs, rašo poeziją, skiria dainas ir dainuoja serenadas po langu. Jūs esate ideali moteris! Trumpai tariant, mokate priimti komplimentus, net jei iš pradžių atrodo, kad jie jus gėdina. Jūsų tikras nuoširdumas ir šiltas švelnumas užburia visus aplinkinius. Tai visiškai nereiškia, kad leidžiatės veržtis aplink save: po visu šituo švelnumu slypi plieninis strypas. Jūs visada žinote, ko norite, ir beveik visada gaunate tai, ko norite. Jums tinka nėriniai, šilkas ir švelnūs subtilių spalvų audiniai.

Gėlė Nr. 3

Turite tiek daug teigiamų savybių, kad sunku išskirti pagrindines. Jūs esate „Mis sąžiningumas“: nuo pat vaikystės jus piktino visuotinė neteisybė. Visus gyvenimo išbandymus išgyveni pakelta galva ir supranti, kad bet kokioje situacijoje svarbiausia išlikti žmogumi. Jūs esate svajonių moteris: graži, prižiūrėta, pavydėtina šeimininkė! Bet čia yra paradoksas, dėl kažkokių priežasčių jūs tiesiog negalite to patenkinti. Galbūt tai yra pernelyg griežto elgesio su kitais reikalas. Verta šiek tiek palaukti, ir tikrai atsiras kas nors, kuris jus įvertins! Puikiai atrodote klasikinės baltos ir juodos spalvos.

Gėlė Nr. 4

Sakyti, kad esate vaikščiojantis teigiamas dalykas, reiškia nieko nesakyti. Jūsų šypsena gali ištirpdyti net beviltiško ciniko širdį. Jums patinka būti vyrų dėmesio centre. Jūs turite daug draugų vyrų. Viskas baigiasi tuo, kad vyras įsimyli tave, o tu neleidi jam išeiti už draugo zonos ribų. Tiesą sakant, nedaugelis žino, kas vyksta jūsų sieloje. „Bet niekas nežino, kaip naktimis verkia tas, kuris išgyvena juokdamasis“ – tai apie jus. Jums patinka eksperimentuoti su išvaizda ir tai darote teisingai. Kiek to gyvenimo!

Gėlė Nr. 5

Jūs tikrai žinote savo vertę. Jums nuo vaikystės buvo sakoma, kad esate maža princesė. Bet mama išmokė nebūti pasipūtusiu ir vertinti žmones ne pagal išorinius duomenis, o pagal vidines savybes. Daugybė draugų kreipiasi į jus, norėdami patarti kaip asmeninio psichologo. Vyrai tiesiog laikosi tavęs. Jūs turite puikų drabužių skonį. Jūs mokate brangiai rengtis iš kuklaus biudžeto.

Gėlė Nr. 6

Moteris paslaptinga, paslaptinga moteris, galvosūkių moteris … Jūs nesate tokia paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Jumyse derinamos priešingos savybės: ledas ir ugnis. Vyras, kuris sugebės atskleisti šią paslaptį, bus tikrai laimingas šalia jūsų ir padarys jus laimingą. Jūs esate monogamiškas ir nešvaistote savo laiko smulkmenoms. Jūs esate ramus, bet tuo pačiu metu, jei kas nors jus užkabina, saugokitės, tai jūs pats kaltas! Jūs traukiate vyrus ir net to nežinote. Tik nedaugelis išdrįsta kreiptis į tokią merginą kaip tu. Jūs turite labai gražias akis. Aš tiesiog noriu juose paskęsti. Dažnai paryškinkite savo išvaizdą makiažu.

Na, ar gerai?

Mano atveju testas tiesiog pataikė į tašką. Pasidalinkite ja su draugais naudodamiesi socialiniais tinklais. Jie sako, kad dovanodamas gėles kitoms moterims pakelsi savo moteriškos energijos lygį.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama