Home Horoskopai Zodiako ženklų poros, tarp kurių yra stipriausia aistra

Zodiako ženklų poros, tarp kurių yra stipriausia aistra

by admin
5846 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Dažnai mus tam tikri žmonės traukia gryna aistra, nors ir žinome, kad ilgainiui jie mums netinka.

Daugelis yra susipažinę su šia situacija, kai susipažinote su kažkuo, tarp jūsų kilo chemija, tapote šio žmogaus apsėsta ir tai buvo abipusė.

Aistra kartais mus labai greitai traukia, bet ir greitai atstumia. Tokie santykiai yra trumpalaikiai arba užsitęsę ir grindžiami fizine trauka.

Nors ši trauka vaidina svarbų vaidmenį užmezgant santykius, žmonių suderinamumas remiasi kitais dalykais.

Astrologijoje jų pačių ar susijusių elementų zodiako ženklai tradiciškai laikomi suderinamais. Taigi, žemės ženklai (Ožiaragis, Jautis, Mergelė) yra suderinami su jų žemiškojo elemento ar vandens elemento ženklais (Vėžys, Skorpionas, Žuvys). Ugnies ženklai (Avinas, Liūtas, Šaulys) puikiai sutaria tarpusavyje ir oro ženklai (Svarstyklės, Vandenis, Dvyniai).

Taip pat yra elementų, kurie paprastai laikomi nesuderinamais vienas su kitu: žemė / oras, ugnis / vanduo, oras / vanduo, žemė / ugnis. Bet mes ne visada elgiamės pagal taisykles ir ne visada ieškome to, kas mums naudinga, bet labiau tai, kas mums šiuo metu tinka.

Čia yra nesuderinamos poros, kurios dažnai sukuria stiprią chemiją.

1. Avinas ir Skorpionas 

Tai pora, kurioje dažnai kyla karšti meilės santykiai. Abu ženklus valdo Marsas – sekso, agresijos ir energijos planeta. Aistra taps tikru superkliju, kuris juos laiko. Verta pasiruošti nesibaigiantiems kūlverčiams lovoje, o vėliau ir konfliktams.

Tarp jų bus toks intensyvumas, kad jie vargu ar galės atitrūkti vienas nuo kito. Avino vyrai yra visiškai neapgalvoti ir veržiasi į naują romaną galvomis, jaučiantys vyrų pranašumą. Moteris Skorpionas suriš jį su savo ramiu elgesiu ir paslėpta aistra. Jos gundymas taps jo silpnybe, o pasitikėjimas – jos silpnybe.

Poroje Avino moteris ir vyras Skorpionas laikys vienas kitą ant kojų.

2. Svarstyklės ir žuvys

Kai svajingos Žuvys susitinka su idealistėmis Svarstyklėmis, tarp jų atsiranda romanas, pagrįstas abiejų fantazija. Noras pabėgti nuo realybės sukurs idilę, kuri užmaskuos problemas iki visiško neigimo.

Tai vienas sunkiausių derinių, kupinas meilės. Abu ženklai nori kitą pradžiuginti sentimentaliais gestais.

Žuvys nori gyventi tolimame pasaulyje, užsidariusiame nuo kasdienio streso realybės. Tuo pačiu metu Svarstyklės visada ieško tobulo partnerio, kuris atitiks visus jų standartus.

Žuvys privers Svarstykles manyti, kad jos sukurtos būtent joms, net jei tai tik išvaizda.

Deja, iškilus sunkumams gyvenime, abu ženklai ims jų vengti ir bėgti nuo realybės.

3. Liūtas ir Jautis 

Tarp Liūto ir Jaučio užmegs simpatiškus, gyvybingus ir sentimentalius santykius. Tai pora, erzinanti visus viešai išreikšdama savo jausmus. Liūtas, valdomas Saulės, trokšta susižavėjimo, o Jaučiai, valdomi Veneros, tiesiog nori patogaus gyvenimo.

Liūtai mėgsta Jaučio jausmingumą, o Jaučiai bus pamaloninti tuo, kaip Liūtas gali priversti juos pasijusti mylimais ir ypatingais.

Kadangi tai abu fiksuoti ženklai, jie bus atsidavę vienas kitam, tačiau labai užsispyrę ir nelinkę keisti savo įpročių. Jie nesutinka su pokyčiais, kurie gali pakenkti Liūto pasididžiavimui ir Jaučio savarankiškumui.

Kai kažkas negerai, abu nėra pasirengę pripažinti savo kaltės. Abu yra neišsprendžiami ir viską daro savaip, o tai baigsis konfliktu.

4. Šaulys ir Mergelė 

Šie ženklai subalansuoja vienas kitą, tačiau tuo pačiu metu jie gali išprotėti. Šaulys yra ramus ir linkęs apsižvalgyti ieškodamas naujų vietų ir žmonių. Mergelė yra santūri prigimties ir linkusi prašyti kainos, o ne skubėti į romaną su galva.

Šaulys išlaisvins Mergelę nuo pernelyg didelės įtampos ir sunkumų, tačiau kartais tai pakels ją į nemalonią situaciją. Savo ruožtu Mergelė sulaikys Šaulį nuo neapgalvotų veiksmų ir privers susimąstyti apie pasekmes.

Šie du turės nuolatinio traukos ir atstūmimo santykius, kurie lovoje sukurs unikalią chemiją. Paprastai šie ženklai įvedami paauglystėje vidurinėje mokykloje ir išlieka kartu, nepaisant jų skirtumų.

5. Ožiaragis ir Vandenis

Šie ženklai turės ryšį, nes abiem valdovais yra Saturnas – apribojimų ir karmos planeta.

Ožiaragis yra tradicionalistas, gerbiantis taisykles ir ribas, to paties tikėdamasis iš kitų. Vandenis yra maištininkas, kuris nekenčia ribų ir visada stengiasi jas peržengti.

Kadangi Ožiaragiai viešumoje visada elgiasi kaip džentelmenai ar kaip išskirtinės damos, jie turi slaptų polinkių, kurių niekas neįtaria, kol nėra su jais lovoje. Vandenis neslepia keistenybių nei viešumoje, nei lovoje, todėl tai papildys jų eksperimentų ir naujovių troškulį.

Kadangi Vandeniui naudingas nenuspėjamumas, o Ožiaragis nemėgsta staigmenų, tai sukels tikrus sprogimus tiek gerais, tiek blogais būdais.

6. Vėžys ir dvyniai 

Vėžys yra jautrus nuotaikos pokyčiams ir per kelias sekundes gali pereiti iš laimės į depresiją. Dvyniai yra lengvabūdžiai, tačiau mąsto dėl menkiausios provokacijos. Vėžio ir Dvynių santykiai bus tarsi kalneliai, nes bandant susidoroti su emocijomis abu ženklai yra nenuspėjami.

Dvyniai per daug rimtai nevers vėžio dirglumo, nes tai logiškas ženklas, galvojantis ne galva, o galva.

Kita vertus, Vėžį valdo emocijos ir intuicija. Tai sukuria pusiausvyrą, kai vienas ženklas turi jėgų, kurios trūksta kitam. Bet vėliau tai taip pat taps nusivylimo ir nesusipratimo šaltiniu. Lovoje Dvyniai eina su srautu, o Vėžys palaiko sveikus ir romantiškus santykius.

7. Vandenis ir Skorpionas 

Vandenis ir Skorpionas yra du ženklai, mėgstantys tyrinėti uždraustą vaisių ir kalbėti apie dalykus, apie kuriuos daugeliui žmonių net nejauku pagalvoti. Jie bus suintriguoti vienas kito, ir tai sukels ilgus pokalbius iki ryto.

Abu šie ženklai yra fiksuoti, o tai reiškia, kad kilus konfliktui jie yra be kompromisų ir nėra pasirengę kompromisams. Vandenis gali būti gana arogantiškas, kai kas nors nepalaiko jo vertybių, o Skorpionas nekenčia, kai su juo kalbama, ir gali prarasti savitvardą, jei priversite jį jaustis nepilnaverčiu.

Lovoje Vandenis maitins Skorpiono seksualumą, atskleisdamas jam retą intymumo formą, apie kurią mažai kas įtaria, nes jos retai parodo savo emocijas.

8. Svarstyklės ir Skorpionas 

Skorpionas yra santūrus ir retai pritraukia dėmesį. Svarstyklės turi švytinčią išvaizdą ir atvirą šypseną, kuri pritraukia visų aplinkinių dėmesį.

Kadangi Svarstyklės yra tokios intymios, jos padės Skorpionui išlipti iš jo lukšto ir gerai praleisti laiką. Skorpionas tai įvertins, nes susitiks su žmonėmis, su kuriais nemanė, kad turi ką nors bendro.

Skorpionas retai kalba apie tai, kas dedasi jo galvoje, o Svarstyklėms bus įdomu geriau jį pažinti. Lovoje Svarstyklės padės Skorpionams jaustis mylimiems ir dievinamiems.

Problemos iškils, kai Svarstyklės susidurs su šaltu Skorpiono elgesiu, o Skorpioną erzins Svarstyklių noras išvilioti informaciją, kuria jie nenori dalytis.

9. Avinas ir Vėžys 

Avinas mėgsta jaustis didvyriu, o Vėžiui reikia apsaugos ir išganymo. Tai ypač pasakytina apie vyrus Avinus ir moteris Vėžį. Būtent jai visą laiką reikia pagalbos, nes ji dažnai atrodo gana pažeidžiama, o jis mielai ją užkariaus ir ateis jai į pagalbą.

Tai yra geras derinys intymiems santykiams, kai Avinas nuvers Vėžį į tikrą pasaką. Kol kas tai paglostys Aviną, kol jis atras reikšmingą trūkumą – jos emocinę priklausomybę.

Gimusiems po Avino ženklu reikia erdvės ir nepriklausomybės, ir tai įžeis Vėžį, kuris jausis nemylimas ir nepageidaujamas. To nežinodamas, Avinas įžeis Vėžį ir jausis kaltas vien dėl to, kad yra jis pats.

10. Žuvys ir Šaulys 

Abu ženklus valdo Jupiteris – plėtimosi ir sėkmės planeta. Abu ženklai remiasi išorinėmis jėgomis gyvenimo krypties, meilės žinių ir dvasinės gyvenimo klausimais, kurie atsispindės intymioje sferoje.

Tačiau Šaulys yra veiksmo žmogus ir siekia savo tikslų, kai sėkmė yra jo pusėje.

Žuvys yra vandens ženklas, mėgstantis skaityti kitų ketinimus ir pasikliauti jais, kad jie elgtųsi taip, kaip nurodyta. Šauliui tai yra gerai, tačiau jis nenori spręsti pasekmių, jei priims neteisingą sprendimą. Tai nuvils Šaulį, o Žuvys įsižeis, kai jiems bus pasakyta, kad teks viską daryti patiems.

Kadangi abu ženklai yra kintantys, jie gali lengvai prisitaikyti prie vienas kito trūkumų, tačiau jų požiūriai nėra vienodi.

11. Liūtas ir Ožiaragis 

Abu šie ženklai mėgsta statusą ir autoritetą, ir tai juos traukia vienas kito link. Liūtas yra geraširdis ir aistringas ženklas, o Ožiaragis šaltakraujiškas ir praktiškas.

Jie į viską žiūri kitaip, nors jų vertybės yra tos pačios. Liūtas turi stiprų ego ir savigarbą, kurį galima lengvai sugadinti, jei jo nepaisoma.

Ožiaragis pastatys Liūtą į savo vietą, konstruktyvios kritikos pagalba nurodydamas jo trūkumus. Tai gali arba įjungti Liūtą, kuris nėra įpratęs, kad kažkas eina taip toli, arba gali jį įsiutinti. Savo ruožtu Liūtas gali įnešti daug šviesos į tamsią Ožiaragio gamtą.

Tačiau tai viena sunkiausių porų, nes abi vargu ar pateisins viena kitos lūkesčius.

12. Jautis ir Svarstyklės 

Ši pora turės ypatingą romantišką dvasią, nes abi valdo Veneros planeta. Venera nori grožio ir harmonijos, o tai iš pirmo žvilgsnio gali būti geras suderinamumo pagrindas.

Tačiau Jaučiui reikia komforto ir jis remiasi taktiliniu suvokimu ir skoniu. Tuo pačiu metu Svarstyklės mėgsta estetiškai gražius daiktus ir remiasi regos bei uoslės pojūčiu.

Tai suteiks jų porai daug jausmingumo, tačiau abu ženklai laikys kitą priklausomą. Svarstyklėms reikia emocinio saugumo, o Jautis yra savininkas ir fizinis saugumas. Svarstyklės mėgsta flirtuoti, ir tai taps Jaučio problema, nes jis nori žinoti, kad jų partneris yra visiškai jų.

13. Vėžys ir Liūtas 

Čia randame Saulės (Liūto valdovo) ir Mėnulio (Vėžio valdovo) derinį. Abu jie turės ypatingą ryšį, kur vienas papildys kitą, nes tai yra du gretimi zodiako ženklai. Liūtas nori užkariauti moterį Vėžį ir elgtis su ja kaip su princese.

Vėžys yra namų žmogus ir parodys Liūtui tokius paprastus gyvenimo džiaugsmus kaip meilė, atsidavimas ir šeimos vertybės. Tai gali sukurti pagrindą palaikomiems santykiams, jei tarp jų yra dideli skirtumai. Vėžys linkęs nerimauti, ir jei jie pradės globoti, tai trukdys Liūtui.

Natūraliai džiaugsmingas Liūtas tai laikys neigiamu bruožu, kuris užgesins jų ugnį. Liūtas gali būti reiklus, o tai įžeis jautrų Vėžį.

14. Vandenis ir žuvys 

Abu ženklai yra pakankamai įdomūs, kad būtų azartiški. Iš pradžių jie domėsis vienas kito kompanija ir, ko gero, turės daug bendro. Žuvys linksminsis su Vandeniu ir bandys nukelti juos į jų fantazijų pasaulį. Ar Vandenis nori jais sekti, kitas klausimas.

Vandeniams reikalinga laisvė ir jie mėgsta tyrinėti pasaulį pagal savo taisykles. Žuvys yra užjaučiančios ir laikomos vienu jautriausių zodiako ženklų, tuo tarpu Vandenis teikia pirmenybę ne tokiems emocijoms.

Lovoje greičiausiai Vandenis perims kontrolę, o Žuvys sutiks būti vedamos. Tačiau galiausiai abiem šiems ženklams bus sunku patenkinti vienas kito poreikius.

15. Avinas ir Ožiaragis 

Jie yra stipri pora ir yra geras verslo, bet ne romantiškų santykių derinys.

Abu ženklai iš prigimties yra lyderiai, tačiau jie turi savo požiūrį, kai reikia judėti aukštyn. Tai sukels kovą dėl valdžios, kuri apsunkins situaciją ir pakenks vienas kito ego.

Nors Avinui reikia nedidelio konflikto, kad pajustų kibirkštį lovoje, jie per daug nesivaržys. Ožiaragiai paprastai moka susivaldyti ir protingai priartėti prie sėkmės, o Avinas yra pionierius, skubantis stačia galva be aiškaus plano.

Kaip žemės ženklas, Ožiaragis imasi veiksmų metodiškai, gerai žinodamas, kas bus. Avinui patogu nežinoti ir tiesiog pripažinti, kad viskas pasisuks jų naudai.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama