Home Horoskopai 15 geriausių ir laimingiausių porų tarp zodiako ženklų

15 geriausių ir laimingiausių porų tarp zodiako ženklų

by admin
1486 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

15 geriausių ir laimingiausių porų tarp zodiako ženklų, kurios yra laimingos kartu. Ar jūsų pora yra šiame sąraše?

Bent kartą gyvenime žmogus perskaitė savo horoskopą ir atpažino jo pranašystes iš zodiako ženklo. Kažkas tiki, kažkas ne – tai kiekvieno pasirinkimas, tačiau tai, ką parašė astrologai, išsipildo, daugelis tuo jau įsitikino.

Zodiako ženklų pateikiama informacija turi bendrą patarimą, kuris nebūtinai tinka bet kuriai konkrečiai situacijai. Kiekvienas interpretuoja savo prognozę savaip.

Patikrinkite savo zodiako ženklą, kad pamatytumėte, kaip gerai rungtyniaujate žvaigždėse?

15 geriausių ir laimingiausių porų. Čia yra sąrašas geriausių ir laimingiausių porų tarp zodiako ženklų, kurios yra laimingos kartu.

Visur yra išimtis, ir jei jūs nepatekote į šį sąrašą, nereikia išsiskirti. Kiekvienas yra vertas savo likimo.

1. Žuvys ir Jaučiai.

Žemė ir vanduo praleidžia daug laiko kartu, kaip ir ši pora. Žuvų emocingumas ir gylis gali padėti pernelyg praktiškam  Jaučiui  praplėsti savo akiratį. Savo ruožtu Jautis drausmins ir parodys svajingų, jautrių Žuvų kryptį.

2. Svarstyklės ir Avinas.

Nenuostabu, kad  Svarstyklės ir Avinas pateko į laimingiausių porų sąrašą tarp zodiako ženklų. Jie yra socialiniai drugeliai, todėl jie stiprūs ir laimingi kartu. Jei kada nors lankėtės dideliame vakarėlyje, tikėtina, kad ši pora tai surengė!

3. Avinas ir  Dvyniai .

Puiki pora tiek fiziškai, tiek intelektualiai. Ugniai ir orui reikia vienas kito ir jie gali gerai veikti kartu siekiant bendro tikslo.

4. Skorpionas ir vėžys.

Tai du gana aistringi ženklai. Jų gilus ryšys yra stiprus, o meilė – abipusė. Jiems abiem reikalinga apsauga, todėl kartu jie jausis saugūs šiame įtemptame pasaulyje.

5. Šaulys ir Liūtas.

Ši pora ne veltui pateko į laimingųjų porų sąrašą tarp zodiako ženklų.Čia tikrai karšta. Šie ugnies ženklai yra puikūs nuotykių ieškotojai ir paprasčiausiai negali sėdėti vietoje. Laikykitės atokiau nuo gaisrų stovyklavietėse, miško gaisrų ir panašiai.

6. Mergelė ir Vandenis.

Priešybės traukia, o kai tai atsitinka, atsiranda palaima. Mergelė yra teorinė ir analitinė, o Vandenis – emocinga ir linksma. Jie palaiko vienas kitą geros formos, nesitikėdami, kad vienas pasikeis kitu.

7. Ožiaragis ir Jautis.

Ši pora yra produktyvus lokomotyvas, todėl jie yra viena iš laimingiausių porų tarp zodiako ženklų Kaip sakoma: „Būk viršininkas, susitik su viršininku, kurk imperiją“. Ši pora greičiausiai pasirodys geriau nei bet kuri kita zodiako pora.

8. Žuvys ir Skorpionas.

Šios poros laukia kvapą gniaužiantys s_ _s, kurių negalima palyginti su tuo, kas nutiko su kitais ženklais.

9. Dvyniai ir Mergelė.

Ši pora yra intelektualus orgazmas. Jie gali aptarti viską pasaulyje ir giliai tai įvertinti. Jei jie prisimins, kad taip pat būtina išreikšti savo jausmus, tada jie bus labai laimingi.

10. Avinas ir Ožiaragis.

Tai laimingas dviejų aistringų ir praktiškų žmonių derinys. Ožiaragio korektiškumas ir struktūra maišosi su Avino aistra ir sukuria tobulą atitikmenį.

11. Jautis ir Skorpionas.

Kitas puikus Žemės ir vandens derinys. Ši pora turi tai, ko reikia, kad būtų laisva, bet kartu. Šioje sąjungoje yra daug meilės ir aistros!

12. Dvyniai ir Svarstyklės.

Ši pora yra sąmojinga ir žavinga. Dar viena puiki intelektualinė sąjunga.

Dvyniai yra neutralūs ir neryžtingi. Svarstyklės taip pat neutralios, tačiau jos gali sulūžti. Kai šie du suranda vienas kitą, sukuriama labai gera sąjunga.

13. Avinas ir  Šaulys .

Iš šios poros sklinda tonos energijos. Šie du ugnies ženklai visur aistrai pakursto.

14. Mergelė ir Jautis.

Meilė Mergelei yra kažkas ypatingo Jaučiui. Laikykis ir nepaleisk vienas kito.

15. Žuvys ir vėžys.

Tai aistros ir tikros, ilgalaikės meilės pavyzdys. Vėžys yra labai romantiškas, o Žuvys tokios gilios ir emocingos, kad šią romantiką verta įvertinti.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama