Home Testai Testas: Pasirinkite karūną ir sužinokite, kokia karalienė esate iš tikrųjų

Testas: Pasirinkite karūną ir sužinokite, kokia karalienė esate iš tikrųjų

by admin
5243 views

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Merginos, žinoma, jūs visos tikros karalienės! Čia yra visiškai kitokie. Siūlau šiek tiek pasilinksminti ir, atlikus nedidelį testą, sužinoti, ką pasirinkta karūna gali pasakyti apie tave.

Peržiūrėkite šias prašmatnes skrybėles – puikiai tinka moterims! Ar sutinki? Kokią karūną norėtumėte pasimatuoti?

Pasirinkite vieną iš keturių ir greitai perskaitykite aprašymą!

Karūna 1. Jūs esate tikras ugnikalnis: išoriškai nepasiekiamas, tačiau viduje siaučia visa aistrų jūra. Tai darydami, jūs visada kontroliuojate savo emocijas. Leisk jiems bent kartais išsilaisvinti, nuolat nevaržyk savęs – tai nieko gero neprives.

Tavo akyse deganti ugnis vilioja vyrus, tačiau išorinis šaltis juos atstoja. Daugelis žmonių nesiryžta žengti pirmojo žingsnio. Leiskite sau kartkartėmis nusileisti nuo pjedestalo, o išaugs branginamos pažinties tikimybė.

Karūna 2. Jūs esate labai maloni ir švelni, mėgstate padėti kitiems. Ir jus labai vertina aplinkiniai už jūsų reagavimą. Kartais leidi sau būti šiek tiek kaprizingam, tačiau, kaip tikra karalienė, tu lengvai atleidi.

Vyrai jus dievina, ypač mėgsta išpildyti jūsų užgaidas. Tačiau kartais jūs esate per daug malonūs jiems, o kai kurie gali tai naudoti savo tikslams. Neleiskite tokiems asmenims sėdėti ant kaklo.

Karūna 3. Jūs visada pasitikite savimi ir mokate išlaikyti veidą bet kokioje situacijoje. Turite labai stiprią intuiciją, kurios dėka dažnai atsiduriate reikiamoje vietoje tinkamu laiku, mokate teisingai kelti tikslus ir jų pasiekti. Jūs turite daugybę interesų ir galite rasti bendrą kalbą su beveik bet kuo.

Jūsų draugiškumo dėka kiti traukia jus, o jūs lengvai užmezgate naujas pažintis. Vyrai kartais su jumis elgiasi išskirtinai draugiškai – stenkitės dažniau įtraukti savo moteriškumą, pagardindami jį kokiais nors koketais.

Karūna 4. Jūs esate tikra ponia, turinti tikrus aristokratiškus įpročius. Jūs visada pasiekiate savo tikslų ir neperkeliate savo atsakomybės kitiems, o jūsų žodis yra neliečiamas. Tuo pat metu jums jaudinančiai rūpi brangūs jums žmonės ir visada stengiatės į juos atkreipti dėmesį.

Pirmiausia yra šeima, tavo įvaizdis yra motina karalienė. Sėkmingiausi ir verti vyrai yra šalia jūsų, jūs žinote, kaip pritraukti geriausius iš jų.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama