Home Horoskopai Kam reikia nerimauti 2021 m. Kovo mėn., O kam ne. Pirmojo pavasario mėnesio prognozė

Kam reikia nerimauti 2021 m. Kovo mėn., O kam ne. Pirmojo pavasario mėnesio prognozė

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

2021 metų kovas nėra lengvas mėnuo. Jo totemas yra Triušis, ir tai yra pozityvumo šaltinis. Tačiau iš daugelio gyvenimo situacijų žiemos šaltis vis tiek pūs. Kovo mėnesio prognozę pateikia numerologė ir fengšui specialistė Liudmila Nikishina.

Bendra kovo mėnesio prognozė

Triušis yra ne tik vertingas kailis, bet ir pozityvumo šaltinis. Šaltą kovo 1 d., Pirmadienį, pažvelkite į purių gyvūnų nuotraukas ir jūsų nuotaika iškart pakils. Tokie kutai. Kovo totemas yra Triušis (arba Katinas). Triušis laikomas laimingu gyvūnu ir suteikia žmonėms grožio ir harmonijos. Galite saugiai rizikuoti ir pradėti naują verslą, nes Katė turi devynis gyvenimus, o triušio patelė gali perėti 6–10 kartų per metus. Tačiau šiais metais mūsų Triušis bus šiek tiek įsitempęs ir tai bus juntama visą mėnesį.

Visada kažkuo nepatenkinti, pasiryžę agresyviems pokyčiams žmonėms šį mėnesį bus sunku. Be nusivylimo, jie nieko neturės, nesvarbu, kaip jie stumdosi ir šurmuliuoja.

Pavasario pradžia bus šalta. Iki balandžio mes tikrai nejausime globalinio atšilimo. Užsiimkite verslu ir praleiskite laiką su šeima. Namo šiluma sušildys ir kūną, ir sielą. Apsilankykite, eikite į kiną, nepamirškite apie sauną. Pamažu imkitės pasaulietiško gyvenimo būdo, pirmiausia apsilankykite teatre. Mes atsisėdome ir nuobodžiavome. Komfortas ir saugumas padės išlaikyti gerą nuotaiką iki šiltų dienų. Sode laukia daugybė darbų, pasiruoškite.

Politikoje nebus nieko naujo. Rytų ir Vakarų santykiai tebėra sunkūs, tačiau Rusija diplomatijos pagalba pradeda įgyti pranašumą. Ankstesni konfliktai pradeda aiškintis. Be skiepų, Rusijos gydytojai parodys pasauliui naujausius įvykius, kurie įeis į medicinos istoriją.

Palankios ir nepalankios kovo dienos

Kovo 7,14,19,26,31 nepradėkite kelionės

Kovo 9.21 dieną nepradedame atnaujinimo darbų

3.16, kovo 28 yra geriausios dienos, kai viskas padvigubėja

Kovo 21 d. – „Diena be turto“, t. neturėtų būti pinigų srauto

Kovo 22 yra išsiskyrimo diena, mes nerengiame vestuvių, nekeičiame patalynės

Kovo 7, 8, 23 d. – mes nelankome pacientų, kad išvengtume rizikos užsikrėsti ta pačia liga

Kovo mėnesio prognozė skirtingiems zodiako ženklams

Kovo yra sunku mėnesį už žiurkės  . Na pelės nemėgsta kačių! Nesusipratimų gali kilti tiek namuose, tiek darbe. Todėl palikite savo nuomonę geresniems laikams. Stenkitės būti ramesni ir nesutvarkyti dalykų. Visi balandį iškilę klausimai savaime išnyks.

Jaučiai daug laiko praleis nereikalingiems ginčams ir išmontavimui. Jei daugiau tyli nei kalbi, tada gali eiti toli į priekį. Palankus mėnuo meilei ir malonumui. Pasaulietinis gyvenimas suteiks džiaugsmo ir malonumo.

Tigro a laukia įdomus mėnuo. Kovo mėnesį sulauksite puikių praeities darbų rezultatų. Geros naujienos, naujos pažintys ir susitikimai. Nesistenkite būti per daug rimti.

Žmonėms, gimusiems metų triušis, kovo bus šiek tiek džiovos. Kovo mėnesį tikrai nebus pažadėtos paaukštinimo. Nenusiminkite, rūpinkitės šeimos problemomis. Jūsų veikla bus pastebėta šiek tiek vėliau. Užeikite į antikvariatą, ten yra daug įdomių dalykų.

Dėl drakonas, tai yra iš susinaikinimo laikotarpis Jei esate vienišas drakonas. Na, jei esate komandoje, tuomet galite atitraukti nerimą keliančias mintis ir įvykdyti žygdarbį. Stebėkite savo finansus ir neskubėkite daryti abejotinų operacijų.

Už gyvatės, tai mėnesį yra ramus. Jūsų veiksmai gali būti neteisingai interpretuojami, todėl nebūkite iniciatyvūs. Stenkitės vengti bendravimo su netinkamais žmonėmis. Atminkite, kad sėkmė yra užkrečiama, o nesėkmė – dar labiau.

Kovo sunku už Arklį. Pajusite, kaip laikas bėga lėtai. Asmeniniai santykiai sunaikinti, darbas sustabarėjęs. Bet jūs galite puikiai apsiginti ir apginti savo poziciją. Todėl galiausiai jūs esate Nugalėtojas.

Triušis ir  Ožka moka   draugauti ,  tačiau Triušis dabar nepriklauso nuo draugų, jis pats norėtų išsisukti iš nemalonumų. Taigi būk ramus, darbas, namai, sportas, teatras. Jokios politikos ir interneto. Žiūrėkite komedijos filmus ir skaitykite geras knygas.

Beždžionė turi didelių planų, kaip visada, nors perspektyvos yra labai silpnas. Stenkitės būti atsargesni su tuo, ką turite. Nebandykite padidinti savo šeimos kapitalizacijos, pasilikite tai, ką turite.

Gaidys labai nori išlipti iš savo narvo. Jis mano, kad visi nepelnytai jį žeidžia ir nesupranta. Todėl Gaidžio metais gimę žmonės pereis nuo vienos idėjos prie kitos, aiškiai nesuprasdami, kur tai ves. Ir nustok triukšmauti.

Kovas šuniui yra didelių galimybių metas, nepraleisk jų. Laikas palankus naujoms pažintims, romantiškiems susitikimams ir nekilnojamojo turto įsigijimui. Triušis yra Šuns patikėtinis, jis gali nepadėti, bet ir nepakenks.

Puikus mėnuo Kiaulei. Viskas vyksta, pilnas lovis, romantika iš visų pusių. Pasirūpinkite savo namais, atėjo laikas susidėti daiktus, kad pasisektų švara ir ramybė.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama