Home Testai Pasirinkite angelą sargą ir gaukite pranešimą iš viršaus

Pasirinkite angelą sargą ir gaukite pranešimą iš viršaus

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Giliai įkvėpkite ir ramiai žiūrėkite į nuotraukas. Kuris angelas patraukė jūsų dėmesį?

# 1 Išmokite ne tik duoti, bet ir gauti!

Jūs esate tas žmogus, kuriam rūpi vargšai, tačiau neturėtumėte trukdyti sau priimti kitų pagalbos. Nedarykite visko patys, nebijokite paprašyti kitų pagalbos – nėra ko gėdytis. Gauti paramą yra natūralu, kaip ir suteikti. Be to, išmokdami tai padaryti, pastebėsite, kad turite daugiau išteklių, kuriais galėtumėte pasidalinti su kitais. Tačiau kiekvieną dieną pasaulis mums dovanoja tūkstantį dovanų. Tai gamtos grožis, žmonių gerumas vienas kitam, artimųjų apkabinimas. Tiesiog būkite dėkingi už viską, ką turite, ir priimkite šias neįkainojamas dovanas be sąžinės.

# 2 Būkite kantrūs, ir harmonija grįš į jūsų gyvenimą!

Į jūsų maldas buvo atsakyta. Retkarčiais jūsų gyvenime pasitaiko pusiausvyros pokyčių dėl kasdienių stresų ir reikalavimų, kuriuos reikia patenkinti. Tai negali apmąstyti jūsų santykių su kitais.

Visa tai sukuria chaosą jumyse ir atsispindi jūsų aplinkoje. Atėjo laikas atkurti harmoniją santykiuose su draugais, artimaisiais ir kolegomis. Pasitikėkite Dievu, kai jaučiate, kad kažkas negerai jūsų gyvenime, ir jis tikrai padės.

Svarbu atsiminti, kad natūralaus gyvenimo tėkmės pusiausvyros sutrikimas ir sutrikimas ne visada yra jūsų kaltė. Sunkumai iškyla įvykus tam tikriems pokyčiams, todėl mes galime jaustis nepatogiai, nes niekada negali žinoti, koks bus rezultatas. Pabandykite mąstyti pozityviai. Atsipalaiduokite, nes harmonija ir gyvenimo pusiausvyra tikrai bus atkurta. Būk kantrus.

# 3 Jūsų laukia nauja meilė!

Kai širdis užgis senos žaizdos, būsite palaiminti nauja meile. Jei pasirinkote šį angelą, tai reiškia, kad senas emocinis skausmas vis dar viršija jus.

Paleidę pyktį, kaltės jausmą ir kitus neigiamus jausmus, savo gyvenime rasite naujų jėgų ir laimės. Kreipkitės į žmogų, kuris gali jus palaikyti, kai išgyvenate sunkius laikus. Atminkite, kad esate mylimas ir nusipelnėte būti laimingas.

# 4 Karminis ciklas ką tik baigėsi jūsų gyvenime!

Šis pasirinkimas rodo baigtą karminę pamoką ar ciklą, kuriame sėkmingai susidorojote su praeities susitarimais ar skolomis. Tai gali būti dėl sunkios situacijos, kuri neseniai atsirado jūsų gyvenime, ar sunkios patirties su asmeniu, su kuriuo santykiai atnešė daug skausmo ar atėmė daug energijos. Žinoma, gyvenime teks susidurti su daugybe, tačiau tai, ką patyrėte, daugiau nebegrįš.

Jūs turite galimybę prisitaikyti prie peripetijų, kurias dar turite išgyventi. Turėdami lankstumą galite įgyvendinti savo svajones. Kad ir kas trukdytų gyventi, atminkite, kad ir tai praeis. Taigi galėsite rasti ilgai lauktą stabilumą. Norėdami pagerinti savo dabartinę situaciją, prisitaikykite prie cikliško gyvenimo pobūdžio.

Tęskite naujus iššūkius aukštai pakelta galva, elkitės su visais su meile ir pagarba, ir būsite apdovanoti.

# 5 Atėjo laikas mėgautis paprastais gyvenimo malonumais!

Atsižvelgdami į pašėlusį gyvenimo ritmą ir skaičių, kuriuos mums kelia gyvenimas, mes retai įtraukiame malonumus į savo kasdienių užduočių sąrašą, o jei tai darome, tada iškilus kitiems reikalams, iškart juos išbraukiame kaip nereikalingus. Pamenate, kada paskutinį kartą ką nors darėte, kad pasijustumėte geriau?

Dabar pats laikas mėgautis paprastais gyvenimo malonumais. Paruoškite sau specialų patiekalą ir mėgaukitės jo skoniais bei kvapais. Išgirskite laukinės gamtos garsus. Stebėkite žaidžiančius vaikus ar gyvūnus arba geriau prisijunkite prie jų! Guli glėbyje su savo mylimuoju. Pasivaikščiokite paplūdimyje ar miške. Jei jaučiatės kaltas dėl to, kad leidote sau pailsėti ir džiaugtis gyvenimu, įsiklausykite į save ir pabandykite nustatyti, iš kur tas jausmas kyla. Primink sau mėgautis gyvenimu. Ir jei mes neleisime sau to daryti, tada visi jausmai atrofuosis ir pavirsime emociniais invalidais.

Tuo pačiu nepamirškite, kad jei viskuo pasiduodate savo troškimams, galite prarasti savo skonį jiems ir nustoti vertinti. Arba net susikurti skaudžią priklausomybę savyje. Atminkite, kad viskam gyvenime reikia pusiausvyros.

# 6 Ieškok ir rask!

Pažadink savo vaiką ir primink paprastų dalykų grožį gyvenime. Jei pasirinkote šį angelą, žinokite, kad einate teisingu keliu. Nepamirškite apie savo svajones, kad jūsų viduje vis dar gyvena nekaltas vaikas. Daryk tai, kas tave džiugina. Net jei jums nesiseka, visada vadovaukitės savo širdimi. Nepasiduokite, ir netrukus viskas atsistos į savo vietas. Paprašykite Visagalio apšviesti jūsų kelią ir nukreipti jus teisingu keliu.

# 7 Užpildykite savo gyvenimą tuo, ko siekia jūsų širdis!

Mes sukamės kaip voverės rate, stengiamės kažko pasiekti ir tapti tokiais, kokiais nori visuomenė. Mes įklimpome į dienos režimą ir pamirštame savo tikrus norus. Mes nustojame daryti tai, kas mums teikia džiaugsmo, atidedame malonius dalykus vėlesniam laikui, kol gausime norimą darbą, pasieksime kokį nors tikslą ir uždirbsime pakankamai. Mes laukiame mitinės laisvės, kurią gavę, galėsime laisvai daryti viską, ko norime.

Leiskite sau daryti tai, kas leidžia jaustis gyvam. Pagalvokite apie dalykus, kurie skatina ryte atsikelti iš lovos ir gyventi kiekvieną dieną, apie dalykus, kurie užpildo jus noru gyventi. Kas priverčia jūsų akis spindėti ir palengvinti jūsų eiseną? Kas užpildo kūną džiaugsmu ir priverčia plačiai nusišypsoti?

Tiesa, kad meilė gali užgydyti bet kokias žaizdas ir atverti duris, tačiau aistros dėka galime peržengti slenkstį. Pasinerdami į tai, ką iš tikrųjų mylime, puikiai suprantame, ką reiškia gyventi. Būtent tokiomis akimirkomis mes pamirštame laiką, jausmus ir ribas, kurios mus stabdo.

Jaučiamės atjaunėję ir tai padeda mums tobulėti visose mūsų gyvenimo srityse. Nepamirškite kiekvieną dieną užpildyti tuo, dėl ko turite savo širdį.

# 8 Jūsų laukia dideli pokyčiai!

Jūsų gyvenime yra didelių pokyčių. Jums pavyko išspręsti praeities problemas, o dabar jūsų tikroji prigimtis pagaliau pradeda ryškėti. Tęskite savo dvasinį kelią ir mokykitės būti savimi. Jūs turite daug ką pasiūlyti pasauliui vien būdami tuo, kuo esate. Meilė yra magija, nes ji turi galią viską pakeisti.

Meilė, kurią neši savyje, gali paliesti ne tik tavo artimuosius, bet ir visą pasaulį. Kai suprasite, kokia iš tikrųjų esate graži, ne tik labiau pasitikėsite savimi – galėsite pakeisti aplinkinius.

Nepamirškite kaskart pabūti vieni su gamta. Jo galia padės suvokti savo jėgas. Kelios artimiausios savaitės ar net jūsų gyvenimo mėnesiai su jais sveikinsis.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama