Home Testai Pasirinkite kortą, kurioje nurodoma, ko galite tikėtis artimiausiu metu

Pasirinkite kortą, kurioje nurodoma, ko galite tikėtis artimiausiu metu

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Kuri kortelė į tave „žiūri“? Galite išgirsti skaičių arba viena iš kortelių gali skirtis nuo kitų. Laikykitės savo intuicijos ir perskaitykite, kas jūsų laukia artimiausiais mėnesiais.

Jei pasirinkote # 1

Malonumas jausmais, noro, sėkmės, ateities įgyvendinimas garantavo turtus ir sveikatą.

Išgyvensite didžiulę laimę ir pasitenkinimą. Jūs esate emociškai stiprioje vietoje, ir tai atspindės jūsų energiją ir jūsų linksmumą. Gyvenimas tikrai nuostabus ir, matyt, viskas vyksta pagal planą. Atėjo laikas atpažinti ir įvertinti gyvenimo magiją.

Viskas, prie ko dirbote, pasiteisino ir galite paimti pelnytus komplimentus. Žmonės dabar mato jus kitoje šviesoje, ir daugelis pavydės ne tik jūsų sugebėjimų ir įgūdžių, bet ir nuostabios vidinės šviesos, kuri spindi jumyse ir aplink jus. Jūsų laimė ir šiluma yra užkrečiamos. Kiti matys jus kaip įkvėpimą, kaip tą, kuris be paliovos siekė savo svajonių, nepaisant kitų nesėkmių ar nuomonės.

Turite suvokti, kad pasiekėte tai, ko nori daugelis, tačiau jie neturi nei drąsos, nei ryžto tuo vadovautis. Dabar pats laikas švytėti, ir jūs galite jaustis visiškai patenkintas savimi.

Kita prasmė: motinos ar močiutės energija jus nukreipia šiame naujame amžiuje. Ji žino, kad per ilgai paaukojai save ir nori, kad žinotum, jog atėjo laikas.

Jei pasirinkote # 2

Tyrinėjimas, ieškant neištirtų ir besiplečiančių horizontų, atsižvelgiant į ilgalaikę viziją, kryptį ir kelionę.

Statybos procesas įgauna pagreitį, kai viskas vyksta sparčiai. Jūs negalite nepagauti šios siautulingos pozityvių veiksmų bangos.

Ši korta atneša sėkmę ir sėkmę. Esi tikras, ką darai. Galite jausti nerimą dėl projekto ar įmonės, kuriame dirbate. Gyvenimas galėjo būti šiek tiek sustabarėjęs, tačiau ateinančius kelis mėnesius jausitės energingas ir susijaudinęs.

Jums gali tekti priimti keletą sprendimų, tačiau jie suteiks jums palengvėjimą. Planai ir veiksmai bus kuriami su entuziazmu. Jūs pasitikite savo ateitimi ir bijote savo naujo gyvenimo. Jei bandėte išeiti iš sunkios situacijos ar skaudžios praeities, ši korta reiškia, kad jūs tikrai ketinate išsivaduoti ir judėti toliau. Jūs esate pasirengęs judėti toliau ir palikti praeitį.

Kita prasmė: Yra vyriška energija – tėvas / senelis, kuris jums padeda. Tai būtų praktiškas / pragmatiškas žmogus, kuris juodai baltai matė gyvenimą. Tai padeda jums likti dabartyje, kad nepakliūtumėte į įpročius, kuriuos kartais gali nustatyti gyvenimas.

Jei pasirinkote # 3

Pasiekite pergalę, suvienykite savo ketinimus ir valią, įtvirtinkite vienybę, pasitikėjimą savimi, palaikykite drausmę, perimkite vadžias.

Galbūt pastaruosius dvejus metus jūsų gyvenimas buvo pripildytas netekčių ir sumaišties, o jūs praradote pusiausvyrą ir galbūt net pasitikėjimą savimi.

Dabar galimybės yra nuolatinės visose jūsų gyvenimo srityse. Bus siūlomos verslo galimybės su finansine grąža, tačiau gali būti patartina pasitelkti finansų patarėją, kuris padėtų investuoti. Taip pat turite kūrybiškumo, kurį privalote ištirti. O kelionės yra svarbios.

Ši kortelė suteikia jums žalią šviesą, kad galėtumėte pasikrauti ir kontroliuoti savo gyvenimą. Jūsų sėkmė priklauso nuo jūsų valios ir sugebėjimo išlaikyti savo gyvenimo kontrolę, nuo drąsos tobulėti net nepažįstamoje teritorijoje. Jūs vedate savo gyvenimą teisinga linkme, tačiau norint susikurti savo likimą reikia noro ir motyvacijos.

Kita prasmė: yra žmogus, kuris tave stebi.

Jei pasirinkote # 4

Venkite sunkumų, sunkumų, pokyčių, nusivylimo.

Jūs bandote išvengti streso ir nusivylimo, kad išgydytumėte ir atkurtumėte pusiausvyrą. Tai teigiamas ženklas, kad jūs iš lėto jūros pereinate į ramesnes pakrantes ir gydote savo emocinę praeitį. Tai akimirka palikti neramią praeitį ir judėti į priekį. Dabar tunelio gale galite pamatyti šviesą.

Šioje kortelėje prašoma pasitikėti, kad gyvenimas jus palaikys ir suteiks jums daug naujos patirties. Privalote įgyti pasitikėjimo savimi ir naujų tikslų. Tai žymi pereinamąjį laikotarpį jūsų gyvenime, perėjimą iš vienos būsenos į kitą.

Metus galite užbaigti turėdami šiek tiek energijos, kad atliktumėte užduotį, ir galite jaustis tuščia bei apimti gyvenimo. Jums gali būti sunku elgtis kasdien ir jaustis, kad tiesiog gyvenate. Jūs išgyvenote labai sunkų laiką, bet nepabėgote. Atminkite, kad nors kai kuriuos jūsų gyvenimo konfliktus ir įtampą gali sukelti kiti žmonės, labai tikėtina, kad tapsite vienu iš blogiausių jūsų priešų.

Kita prasmė: Jus stebi jaunesnė dvasia, kuri nori, kad jums būtų daugiau meilės ir džiaugsmo.

Jei pasirinkote # 5

Pasinaudokite ramiu laiku, kad apgalvotumėte alternatyvas ir skirtingus požiūrius.

Ši korta yra kantrybės, laukimo reikalas, o kartais – norint išvengti to, kas neveikia, o ne priversti ją veikti. Klausimas būti tolimam ir stebėtis, kodėl tai, ko taip ilgai laikėtės, dar neatsipirko.

Nors ši korta kartais vertinama kaip nusivylimo ir ilgo laukimo perspėjimas, geriausia ją vertinti kaip meditacijos ir apmąstymų periodą, kad sprendimai nebūtų priimami iš baimės. Kartais mes turime atsitraukti ir pažvelgti į dalykus kitu kampu, kad pamatytume aiškiau.

Tai yra gydymo ir stiprėjimo laikotarpis. Ši korta gali reikšti nesėkmės, vėlavimo ir nusivylimo baimę. Tačiau gera žinia yra ta, kad labiau tikėtina, kad mokysitės iš šių nesėkmių ir įvertinsite, kaip geriausia praleisti laiką maksimaliai paveikiant.

Kad nesijaustumėte nusivylęs, reguliariai tikrinkite savo pažangą iki šiol, ypač dirbdami ilgalaikį darbą, kad galėtumėte nustatyti, kas veikia, o kas ne, ir kur galite tai koreguoti. Būkite tikri, kad einate teisingu keliu, kad pasiektumėte savo tikslus.

Jei pasirinkote # 6

Materialinė gerovė ir tobulinimas, disciplina, norint tai pasiekti pasitikint savimi.

Jūs labai sunkiai dirbate, dabar esate pasirengęs pertraukai. Jums reikia skirti sau laisvą dieną, atsipalaiduoti. Gyvenimas nebuvo lengvas, bet jūsų neišgąsdino. Tai padarė tave stipresnį! Bet jūs turite atsiminti, kad negalite būti superherojus visą laiką. Ir net superherojai praleidžia dieną poilsiui ir atsipalaidavimui.

Ši kortelė taip pat reiškia, kad ateinančiais mėnesiais turtas padidės. Ištekliai tam yra šalia jūsų, tiesiog palaikykite ryšį. Atminkite, kad jūs galite lengvai ir be vargo pasinaudoti gerovės teikiamais pranašumais. Gali prireikti drausmės ir savikontrolės, taip pat kreiptis pagalbos. Tai gali būti treneris, patarėjas ar tiesiog pokalbis su draugu.

Perdegimas yra tikras, ir jūs esate linkęs dėl to jaudintis. Tai užkerta kelią natūraliam klestėjimo srautui (meilė, pinigai, sveikata ir kt.) Pas jus. Jums gali būti naudinga praktikuoti meditaciją ar sukurti vaizdinį vaizdą, kuris primintų jūsų savivertę.

Kita prasmė: yra dvasia, kuri galėjo patirti depresiją, psichines ligas ar sunkią mirtį. Tai jis jus veda, primindamas jums priimti savo gimimo teisę ir nustoti save bausti ir nešti tik kančią. Yra džiaugsmo.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama