Home Horoskopai Meilės paslaptys: kaip pagal zodiako ženklą užkariauti žmogaus širdį

Meilės paslaptys: kaip pagal zodiako ženklą užkariauti žmogaus širdį

by admin

Patiko? Duok like ir pasidalink!

Jei norite užkariauti vyro širdį, neturėtumėte kreiptis į bendruosius patarimus.

Meilės ir romantikos reikaluose viena taisyklė galioja ne visiems.

Žmogaus zodiako ženklas bus raktas į tai, kaip sužinoti kelią į jo širdį.

Kiekvienas vyras turi savo asmenybės bruožų pagal savo zodiako ženklą. Vienas vyras moters veide gali ieškoti draugo ir įdomaus pašnekovo, o kitam pirmiausia svarbu rūpintis.

Jei norite užkariauti vyro širdį, neturėtumėte kreiptis į bendruosius patarimus.

Meilės ir romantikos reikaluose viena taisyklė galioja ne visiems.

Žmogaus zodiako ženklas bus raktas į tai, kaip sužinoti kelią į jo širdį.

Kiekvienas vyras turi savo asmenybės bruožų pagal savo zodiako ženklą. Vienas vyras moters veide gali ieškoti draugo ir įdomaus pašnekovo, o kitam pirmiausia svarbu rūpintis.

Kaip užkariauti Avino vyrą

Jei jus domina Avinas, turite būti sunkiai pasiekiamas. Terminas „alfa patinas“ gana tinka Avinui, o šį karštą ugnies ženklą vejasi persekiojimas.

Impulsyvus ir energingas Avinas mėgsta mesti iššūkį, nors jis gerai reaguoja, net jei elgiatės šiek tiek pasipūtęs.

Galite jį nustebinti tiesiogiai išsakę savo norus, o po aistringo susitikimo priversti jį stebėtis, šiek tiek nutolstant.

Atminkite, kad Avino vyrams nepatinka pernelyg įkyrus ir emocingas elgesys. Jie teikia pirmenybę nepriklausomoms, savimi besirūpinančioms ir pasitikinčioms moterimis, todėl pabandykite išsiugdyti šias savybes savyje. Avino žmogus iš prigimties yra pasitikintis savimi, aistringas ir azartiškas ir ieško partnerio, kuris galėtų palaikyti ugnį ir būti lygioje padėtyje su juo.

Kaip užkariauti Jaučio vyrą

Greičiausias kelias į Jaučio žmogaus širdį, žinoma, yra per skrandį. Jaučiai yra žinomi dėl meilės jausmingiems malonumams, įskaitant gerą maistą.

Vakarienė restorane ar kavinėje gali pasirodyti per menkaverti, kad geriau pažintume vienas kitą, tačiau su Jaučiu tai veikia nepriekaištingai.

Jautis vyras ieško žemiškos, tvirtai stovinčios moters, kuri reaguotų į paprastus džiaugsmus. Atminkite, kad fizinis kontaktas ir jutiminis prisilietimas taip pat yra svarbiausi šiam vyrui.

Galite užkariauti jo širdį nustebindami pėdų masažu, skaniu naminiu maistu ar brangia dovana, nes Jautis paprastai turi puikų skonį. Jei jis jums įteiks dovaną, jūsų atviras dėkingumas padės jam pasijusti reikalingu ir mylimu.

Kaip laimėti Dvynį vyrą

Norėdami užkariauti vyro Dvynių širdį, pirmiausia turite jį dominti intelektualiai. Priverskite jį juoktis ir jis bus jūsų … kurį laiką.

Bus sunkiau išlaikyti jo dėmesį, kai praeis flirto etapą. Norėdami tai padaryti, stimuliuokite jo smegenis. Dvyniai yra žaismingi, šmaikštūs ir išmanantys daugelį sričių. Pradėkite pokalbį, paliečiantį įvairias temas, ir parodykite, kad ir jūs esate pakankamai išmanantis.

Intelektualus vakaras ar viktorina kavinėje yra puiki pirmojo pasimatymo idėja bendraujančiam ir protingam Dvyniui.

Šis vyras nemėgsta sunkių emocinių ryšių ir nori palaikyti lengvus santykius, tačiau tai nereiškia, kad jūs negalite įžiebti jo aistros ugnies.

Sušnabždėk jam į ausį savo norus ir leisk jo rankoms magiją, ir tu privers jį drebėti iš noro.

Kaip užkariauti vyrą Vėžį

Kalbant apie meilę, Vėžys nori žinoti, kad jo išrinktasis bus su juo, kad ir kokie sunkumai būtų. Šiam sunkiam ir labai emocingam vyrui reikia patikimo partnerio.

Jis gali būti šiek tiek sofos bulvė, o jūs verčiau pažinsite jį per draugus, nei susitiksite kur nors mieste. Vargu ar susitikimas naktiniame klube bus tinkama vieta susitikti su juo, nes triukšmas trukdys jūsų emociniam ryšiui.

Verčiau padarykite jam vakarienę namuose. Intymi aplinka padės palaipsniui pažinti vienas kitą ir prasiskverbti pro jo apsauginį apvalkalą.

Nebijokite jo permainingos nuotaikos. Atminkite, kad jis jaučiasi daug giliau ir gali slėpti savo jausmus. Jis saugo savo širdį, tačiau stengiasi sulaikyti savo rūpesčius ir norus. Kai jis tau atsivers, tu užkariaus jo širdį.

Kaip užkariauti vyrą Liūtą

Liūtas yra tikras žvėrių karalius. Jis yra aistringas savo troškimais ir reiškia emocijas dideliu mastu. Jei laimėsite jo širdį, sužinosite apie tai, nes jis šauksi apie tai visais kampais.

Bet kaip priversti Liūtą įsimylėti? Už ryžtingo, seksualaus ir demonstratyvaus elgesio slepiasi viena maža paslaptis. Tiesą sakant, jis turi gerą ir švelnią širdį. Vyras Liūtas nori būti garbinamas ir gali jaustis pažeidžiamas, jei nėra tikras dėl jūsų meilės.

Kai sužeidžiami jutimai, jis parodo savo šypseną ir nagus. Tokiam vyrui reikia ne mažiau aistringo partnerio, kuris eis kartu su juo į ugnį ir vandenį. Jūs turite nuolat jį patikinti savo meile, ir jis bus jūsų.

Kaip užkariauti Mergelę

Mergelė yra rafinuoto skonio žmogus, pamažu pereinantis nuo draugystės prie meilės. Šis žemiškas žmogus jaučiasi nenuoširdus, todėl pigios gundymo formos jam didelio įspūdžio nedaro. Norėdami atkreipti jo dėmesį, turite būti švelnus ir tikras.

Vakarienė gražiame, tradiciniame restorane būtų puiki idėja pasimatymui, tačiau nesirinkite brangių restoranų, nes Mergelės yra labai griežtos.

Tokius vyrus traukia nepriekaištingos išvaizdos moterys, kuriomis galima pasitikėti. Jei jis jus šiek tiek kritikuoja, nepriimkite to asmeniškai. Mergelės vyrai gali būti reiklesni, tačiau jo nervinimasis dažnai rodo, kad jis rūpinasi.

Jei pakviesite jį į namus, iš anksto pasirūpinkite švara ir tvarka, nes netvarka gali nedelsiant priversti jį persvarstyti jūsų planus.

Kaip užkariauti Svarstyklių vyrą

Vyras Svarstyklės yra atviras savo jausmuose ir, kai tik įsimylės tave, jis apie tai praneš tau.

Šiuo metu jums tereikia atsiliepti. Pirmas dalykas, kurį pastebėsite, yra išskirtinis jo skonis ir stiliaus pojūtis. Svarstyklės taip pat gali jus sužavėti švelniu balsu, žavinga šypsena ir sugebėjimu kalbėti bet kokia tema.

Apsilankymas meno galerijoje ar muziejuje yra puikus pirmasis pasimatymas. Žmogus Svarstyklės yra natūraliai apdovanotas kūrybine gyslele ir aukštu intelektu, todėl mėgsta meno objektus ir nori, kad būtumėte susieti ne tik fiziškai, bet ir psichiškai.

Vienintelis dalykas, kurio Svarstyklės vargiai gali toleruoti, yra konfliktas. Jei mėgstate ginčytis, turėtumėte būti šiek tiek santūresnis reiškdamas savo jausmus, nes šis romantikas visų pirma vertina harmoniją.

Kaip užkariauti Skorpiono vyrą

Kaip užkariauti Skorpiono vyro širdį? Intriguokite jį, sukurdami aplink save paslapties aurą.

Labiau už viską jis mėgsta atskleisti paslaptis ir net jei nekantraujate geriau pažinti vienas kitą, pasistenkite nebūti jam atvira knyga, bent jau ne iš karto.

Galite jį erzinti, žvelgdami į paslaptingus žvilgsnius, žadančius intensyvią aistrą, tačiau nešokinėkite į jį ir leiskite įtampai kauptis tarp jūsų.

Kai abu pasieksite virimo tašką, žinosite, kada reikia pereiti į kitą lygį. Tačiau nenustebkite, jei jūsų Skorpionas jau perėmė vadžias į savo rankas ir pats žengs pirmąjį žingsnį.

Jis mėgsta komanduoti ir perkelia tai į savo santykius. Jo emocinė prigimtis yra pakankamai patraukli, kad jūs pats jam atsistatytumėte be pasipriešinimo. Šiuo metu jūsų santykiai gali pradėti vystytis sparčiai.

Kaip užkariauti vyrą Šaulį

Šaulys mėgsta naują patirtį ir nuotykius, ir jei bandysite jį privilioti naminiu maistu ar tradicine kino pasimatymu, jam gali nusibosti.

Vietoj to, prisijunkite prie jo jaudulio ieškančio nuotykio, leiskitės į trumpą kelionę, važiuokite dviračiu parke ar išbandykite šokinėjimą su gumele.

Jei norite išeiti vakarienės, rinkitės netradicinę ar aštrią virtuvę. Pagrindinis dalykas su Šauliu yra įvaldyti kažką naujo ir praturtinti savo patirtį naujais įspūdžiais.

Kai manote, kad jūsų santykiuose viskas vyksta kaip pagal laikrodį, ir atėjo laikas pereiti į kitą santykių lygį, svarbu jo nedaryti.

Šaulys mėgsta laisvę, o jei per anksti pradėsite kalbėti apie rimtus santykius, jis gali pasislėpti nuo jūsų. Verčiau mėgaukitės jo linksma, aistringa ir geraširde prigimtimi bei būkite kantrūs. Jei jums lemta būti kartu, būsite kartu.

Kaip užkariauti vyrą Ožiaragį

Norėdami atkreipti darbštaus Ožiaragio dėmesį, turite priversti jį bent šiek tiek atitraukti dėmesį nuo darbo, kad jis jus pastebėtų. Ožiaragiai yra ištikimi, patikimi, moka aprūpinti savo šeimą, tačiau labai dažnai yra vedę savo darbą.

Jo partneris turės būti kantrus, kiek laiko jis skiria savo karjerai, tačiau tuo pačiu metu sugebėti įtikinti jį laikas nuo laiko atsipalaiduoti.

Atminkite, kad Ožiaragiui labai svarbu pasitikėti savo lojalumu ir kad visada esate pasirengęs jį palaikyti bet kokioje situacijoje.

Ožiaragis mėgsta perimti kontrolę į savo rankas ir jausmingąją pusę parodo tik intymioje aplinkoje. Su juo galbūt nepatirsite emocijų audros, tačiau mainais sulauksite ilgos ir stabilios meilės.

Kaip užkariauti vyrą Vandenį

Geriausias būdas priversti Vandenį įsimylėti – būti savimi, kad ir koks keistas būtum. Šis vyras garsėja meile viskam, kas neįprasta ir neįprasta, ir tai galima pasakyti apie jo santykius.

Taigi išmeskite visas klišes ir įsimenamas frazes ir leiskite sau šiek tiek keisto kamuolio. Užmegzkite su juo pokalbį, kuris galėtų jį dominti. Vandenį traukia žmonės, kurie, kaip jie nori patobulinti šį pasaulį, o jei parodysite jam savo filantropiją ir gerumą, dalyvaus jo projektuose, neabejotinai jus domins Vandenis.

Galiausiai atminkite, kad Vandenis yra nepriklausoma ir mylinti laisvę, be to, nėra pernelyg emocinga. Visada palikite vietos savo Vandeniui, net jei jau esate rimtuose santykiuose.

Kaip užkariauti Žuvų vyrą

Jei turite žvilgsnį į jautrų Žuvų vyrą, svarbu jam parodyti savo pažeidžiamumą. Šio Zodiako ženklo vyrai negali likti abejingi tiems, kuriems reikia priežiūros ir meilės.

Daugelis Žuvų vyrų įsivaizduoja esą gelbėtojai, ir jei jums reikia pagalbos, nebijokite jo paprašyti.

Kai žmogus Žuvys įsimyli, jis pradeda dovanoti savo meilės objektą dovanomis, žetonais ir kitais romantiniais gestais.

Patiko? Duok like ir pasidalink!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Facebook komentarai

Reklama